Jesteś tutaj:
Bieg św. Franciszka w Prażmowie- wyniki.

Bieg św. Franciszka w Prażmowie- wyniki.

Bieg św. Franciszka 500 m

Kobiety Mężczyżni
1 PIEKAROWICZ HELENA 2:06 1 MARCINEK RAFAŁ 1:44
2 PIETRZAK ZOFIA 2:10 2 CHOROŚ DAMIAN 1:50
3 TOKAJ ALEKSANDRA 2:14 3 MISIUKANIS MARCIN 2:00
4 ŁUKASIEWICZ AGNIESZKA 2:15 4 SZUSTAK KACPER 2:05
5 BALAS IGA 2:17 5 GAJDA HUBERT 2:07
6 KRUK JAGODA 2:30 6 WYRZYKOWSKI ANTONI 2:11
7 CHOROŚ KLAUDIA 2:33 7 ŁUKASIAK DAWID 2:13
8 KAMIŃSKA JULIA 2:37 8 CHOJNCKI WIKTOR 2:14
9 BISKA JULIA 2:46 9 NOWAK KAROL 2:18
10 BILSKA ALEKSANDRA 2:50 10 ZAWISZA FILIP 2:20
11 BILSKA ALICJA 2:56 11 zARĘBSKI FILIP 2:22
12 PAKUŁA JULIA 3:14 12 SZERSZEŃ MIKOŁAJ 2:25
13 SOBOCIŃSKA AMELIA 3:18 13 BILSKI MATEUSZ 2:27
14 ZARĘBSKI ADAM 2:32
15 WALENCIEJ MIESZKO 3:02
16 KIEROZALSKI MIKOŁAJ 3:22
17 BILSKI BARTEK 3 :27

Bieg św. Franciszka 1500 m

Mężczyżni Kobiety
1 CHOROŚ SEBASTIAN 5:56 1 MARCINEK NATALIA 6:55
2 BALAS WOJTEK 6:03 2 KIELAK OLIWIA 6:56
3 PIETRZAK MATEUSZ 6:20 3 STACHURSKA JULIA 7:00
4 ŁUKASIEWICZ DAWID 6:34
5 ZARĘBSKI MICHAŁ 6:49
6 BIELEŃ PIOTR 7:07
7 OLENDER JAKUB 7:12
8 KAMIŃSKI KACPER 7:27
9 PŁOSZAŃSKI KRZYSZTOF 7:34
10 WALENCIEJ ALEKSANDER 8:05
11 ZAWISZA MIKOŁAJ 8:37

Bieg Główny 5 km

Mężczyżni Kobiety
1 TOKARSKI PIOTR 16:06 1 CZAJKOWSKA DOROTA 20:39
2 TURCZYN MAREK 16:28 2 PIEKAROWICZ MAGDALENA 21:11
3 MAZUR MAREK 16:40 3 BARAŃSKA ALEKSANDRA 22:18
4 KUCHARSKI BARTEK 16:41 4 BOROWIEC MARTA 24:00
5 DĄBROWSKI MICHAŁ 16:54 5 MARCINEK AGNIESZKA 24:07
6 SZCZEPAŃSKI PIOTR 17:00 6 KUDLAK MONIKA 24:18
7 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ 17:57 7 SKOWROŃSKA-TOKAJ MAŁGORZATA 24:28
8 KUCHARSKI MAREK 18:16 8 RATAJCZYK MONIKA 25:05
9 TOKAJ BARTOSZ JAN 18:46 9 SZOKALSKA URSZULA 25:23
10 GOCH ROBERT 18:55 10 TURCZYN AGNIESZKA 25:37
11 BIENIEK PIOTR 18:57 11 MICHALCZYK IWONA 26:26
12 ZABORSKI MATEUSZ 18:58 12 AUGUSTYNIAK- KIELAK JUSTYNA 26ł36
13 MORDEL JAN 18:58 13 KANABUS RENATA 26:52
14 CIECHOMSKI IGNACY 19:43 14 DZIEDZIC KAROLINA 31:01
15 TOKARSKI SEBASTIAN 19:44 15 MORDEL MAŁGORZATA 32:35
16 OLESIŃSKI ARTUR 19:46 16 PACZESNA ELŻBIETA 32:48
17 BALAS DARIUSZ 20:08
18 KŁOSOWICZ SEBASTIAN 20:14
19 KORCZAK BARTOSZ 20:27
20 MARCINEK PIOTR 20:56
21 SZOKALSKI KAJETAN 21:09
22 PIEKAROWICZ PIOTR 21:51
23 MALEC JAROSŁAW 21:59
24 KRUK MARIUSZ 22:06
25 SZYMANIAK JAKUB 22:28
26 SZOKALSKI MATEUSZ 22:30
27 RURKA MARCIN 23:23
28 SZOKALSKI KAZIEMIRZ 23:25
29 SZCZEPANIK MAREK 23:25
30 JANASZEK WOJCIECH 23:57
31 RURKA PIOTR 24:06
32 CZAJKOWSKI MARIUSZ 24:14
33 SZCZEPAŃSKI MARCIN 24:29
34 CISEK MIROSŁAW 24:43
35 MALESZYK BARTOSZ 24:52
36 GZIK PIOTR 24:53
37 OLENDER MACIEJ 25:10
38 MISIUKANIS MARIUSZ 25:13
39 KOŁODZIEJ MICHAŁ 25:26
40 KIELAK KRZYSZTOF 26:37
41 PIEKAROWICZ STANISŁAW 28:56
42 GRALEWICZ WIESŁAW 28:18
43 UNIK JAKUB 28:54
44 ŚPIEWAK BARTOSZ 29:03
45 WERESZKO KAROL 30:38
46 SZOKALSKI FILIP 35:20
47 ŻUCENKO PAWEŁ 38:07

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: