Jesteś tutaj:
Biegacze
tj. nasi pasjonaci biegów

Nasze najlepsze wyniki w okresie od: 2017-06-20 do: 2018-06-20
  • Dystans: 200 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Oliwia Paradowska 00:00:28 00:02:20,00 2018-05-27 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 8
  • Dystans: 400 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Bartosz Kucharski 00:00:55 00:02:17,50 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 21
Oliwia Malmon 00:00:55 00:02:17,50 2018-05-12 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza 1
Aleksandra Płocińska 00:00:58 00:02:25,00 2018-05-27 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 2
Marcel Phan-Gruchała 00:00:59 00:02:27,50 2017-08-26 16 Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy 12
Oliwia Paradowska 00:01:00 00:02:30,00 2017-08-26 16 Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy 2
  • Dystans: 600 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Jan Mordel 00:01:25 00:02:21,66 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 7
Adrian Pec 00:01:29 00:02:28,33 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 10
Oliwia Malmon 00:01:32 00:02:33,33 2017-09-02 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 1
Aleksandra Płocińska 00:01:34 00:02:36,66 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 1
Marcel Phan-Gruchała 00:01:35 00:02:38,33 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 16
Oliwia Paradowska 00:01:37 00:02:41,66 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 2
Dawid Szymański 00:01:37 00:02:41,66 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 19
Julianna Multan 00:01:45 00:02:55,00 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 3
Barbara Dębecka 00:01:50 00:03:03,33 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 9
  • Dystans: 800 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Bartosz Kucharski 00:01:59 00:02:28,75 2017-09-17 Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 2017 4
Michał Dąbrowski 00:02:01 00:02:31,25 2017-09-17 Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 2017 9
Jan Mordel 00:02:01 00:02:31,25 2018-06-05 V Łomżyński Mityng Międzynarodowy 10
Oliwia Malmon 00:02:07 00:02:38,75 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 5
Aleksandra Płocińska 00:02:09 00:02:41,25 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 7
Oliwia Paradowska 00:02:15 00:02:48,75 2018-06-16 46. Memoriał Józefa Żylewicza 8
  • Dystans: 1.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Bartosz Kucharski 00:02:36 00:02:36,00 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 3
Michał Dąbrowski 00:02:37 00:02:37,00 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 3
Adrian Pec 00:02:48 00:02:48,00 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 1
Mateusz Zaborski 00:02:51 00:02:51,00 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 11
Dawid Szymański 00:02:52 00:02:52,00 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 4
Oliwia Malmon 00:02:54 00:02:54,00 2017-07-27 Wieczorny mityng kwalifikacyjny 1
Jan Mordel 00:02:54 00:02:54,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 1
Aleksandra Płocińska 00:02:54 00:02:54,00 2018-04-28 Łomżyński mityng otwarcia sezonu 1
Oliwia Paradowska 00:03:09 00:03:09,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 1
Zuzanna Sokół 00:03:21 00:03:21,00 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 11
Julianna Multan 00:03:23 00:03:23,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 2
Barbara Dębecka 00:03:27 00:03:27,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 3
Malwina Dziewońska 00:03:35 00:03:35,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 4
Kamila Klaus 00:03:39 00:03:39,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 5
Kajetan Bieńkowski 00:04:05 00:04:05,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 11
  • Dystans: 1.500 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Bartosz Kucharski 00:04:06 00:02:44,00 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 5
Jan Mordel 00:04:08 00:02:45,33 2018-06-16 46. Memoriał Józefa Żylewicza 14
Michał Dąbrowski 00:04:11 00:02:47,33 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 9
Aleksandra Płocińska 00:04:35 00:03:03,33 2017-08-26 16 Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy 1
Mateusz Zaborski 00:04:38 00:03:05,33 2018-05-12 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza 13
Zuzanna Sokół 00:05:17 00:03:31,33 2017-08-26 16 Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy 6
  • Dystans: 1.609 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:04:27 00:02:45,94 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 1
Michał Dąbrowski 00:04:34 00:02:50,29 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 4
Bartosz Kucharski 00:04:38 00:02:52,77 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 5
Jan Mordel 00:04:51 00:03:00,85 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 7
Kamil Lubowiecki 00:04:55 00:03:03,34 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 8
Adrian Pec 00:05:02 00:03:07,69 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 1
Piotr Piątkowski 00:05:04 00:03:08,93 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 10
Mateusz Zaborski 00:05:09 00:03:12,04 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 12
Oliwia Malmon 00:05:13 00:03:14,53 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 14
Aleksandra Płocińska 00:05:17 00:03:17,01 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 16
Marcel Phan-Gruchała 00:05:30 00:03:25,09 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 3
Oliwia Paradowska 00:05:34 00:03:27,58 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 23
Mariusz Siejka 00:05:35 00:03:28,20 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 24
Piotr Bartoszewicz 00:05:37 00:03:29,44 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 27
Adam Rybak 00:05:40 00:03:31,31 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 29
Damian Sucholewski 00:05:57 00:03:41,87 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 38
Julianna Multan 00:06:04 00:03:46,22 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 7
Michał Dziewoński 00:06:05 00:03:46,84 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 43
Bogusław Sawicki 00:06:07 00:03:48,09 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 44
Sebastian Kłosowicz 00:06:08 00:03:48,71 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 46
Amelia Mika 00:06:10 00:03:49,95 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 48
Robert Goch 00:06:11 00:03:50,57 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 49
Klaudia Szymańska 00:06:14 00:03:52,44 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 51
Marcin Krawczyk 00:06:59 00:04:20,41 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 80
Marcin Szczepański 00:07:14 00:04:29,73 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 89
Maria Hołowacz 00:07:19 00:04:32,84 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 95
Anna Bodych 00:07:27 00:04:37,81 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 100
Tomasz Mordel 00:07:55 00:04:55,21 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 115
Małgorzata Kozłowska-Sawicka 00:08:16 00:05:08,26 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 129
Zosia Hołowacz 00:08:39 00:05:22,56 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 139
Tomasz Hołowacz 00:09:09 00:05:41,20 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 148
Grażyna Krawczyk 00:11:04 00:06:52,67 2018-05-06 18 Mila Konstytucyjna 157
  • Dystans: 2.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Bartosz Kucharski 00:05:41 00:02:50,50 2017-09-23 Lekkoatletyczna Perła Ostródy 7
Michał Dąbrowski 00:05:55 00:02:57,50 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 3
Piotr Szczepański 00:06:11 00:03:05,50 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 5
  • Dystans: 3.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:08:31 00:02:50,33 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 1
Jan Mordel 00:09:33 00:03:11,00 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 3
Piotr Szczepański 00:09:38 00:03:12,66 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 5
Michał Dąbrowski 00:09:49 00:03:16,33 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 8
Zuzanna Sokół 00:11:15 00:03:45,00 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 4
  • Dystans: 5.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:14:46 00:02:57,19 2018-04-15 Bieg SGH 1
Jan Mordel 00:16:23 00:03:16,59 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Piotr Szczepański 00:16:29 00:03:17,80 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Kamil Lubowiecki 00:16:55 00:03:23,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 3
Piotr Piątkowski 00:17:01 00:03:24,19 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Paweł Szczepański 00:17:10 00:03:26,00 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Bartosz Kucharski 00:17:18 00:03:27,59 2017-10-14 Bieg po Dynie 4
Andrzej Jankowski 00:17:50 00:03:34,00 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Mateusz Zaborski 00:18:55 00:03:47,00 2017-10-14 Bieg po Dynie 11
Aleksandra Płocińska 00:19:12 00:03:50,40 2017-10-14 Bieg po Dynie 16
Tomasz Rębiś 00:19:20 00:03:52,00 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 12
Mariusz Siejka 00:19:21 00:03:52,19 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 22
Piotr Bartoszewicz 00:19:30 00:03:54,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 24
Piotr Marcinek 00:20:10 00:04:02,00 2017-10-14 Bieg po Dynie 33
Adam Rybak 00:20:12 00:04:02,40 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 36
Zuzanna Sokół 00:20:48 00:04:09,59 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 43
Adam Misztal 00:20:54 00:04:10,80 2018-06-17 12 Bieg Ursynowa 426
Damian Sucholewski 00:20:59 00:04:11,80 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 47
Sebastian Kłosowicz 00:21:01 00:04:12,19 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 24
Bogusław Sawicki 00:21:10 00:04:14,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 50
Joanna Rębiś 00:21:24 00:04:16,79 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 3
Amelia Mika 00:21:53 00:04:22,60 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 5
Klaudia Szymańska 00:22:07 00:04:25,40 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 61
Robert Goch 00:22:28 00:04:29,60 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 72
Agnieszka Marcinek 00:22:31 00:04:30,19 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 76
Michał Dziewoński 00:22:54 00:04:34,80 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 31
Michał Dębecki 00:23:11 00:04:38,19 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 82
Albert Klaus 00:23:48 00:04:45,60 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 35
Marcin Szczepański 00:24:29 00:04:53,80 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 106
Maria Hołowacz 00:24:37 00:04:55,39 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 110
Tomasz Mordel 00:24:59 00:04:59,80 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 37
Marcin Krawczyk 00:25:06 00:05:01,20 2017-10-14 Bieg po Dynie 91
Jarosław Malec 00:25:19 00:05:03,80 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Anna Bodych 00:25:20 00:05:04,00 2017-10-14 Bieg po Dynie 94
Monika Klaus 00:25:21 00:05:04,20 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 130
  • Dystans: 10.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:32:16 00:03:13,59 2018-04-08 IX Ogólnopolski Bieg Raszyński 2
Paweł Szczepański 00:37:00 00:03:42,00 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 171
Piotr Piątkowski 00:37:03 00:03:42,30 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 156
Tomasz Rębiś 00:40:14 00:04:01,40 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 619
Piotr Marcinek 00:40:52 00:04:05,19 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 756
Piotr Nadrowski 00:41:36 00:04:09,59 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 921
Piotr Bartoszewicz 00:42:03 00:04:12,30 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 627
Mariusz Siejka 00:42:49 00:04:16,90 2018-04-08 IX Ogólnopolski Bieg Raszyński 64
Dariusz Turlej 00:42:57 00:04:17,69 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 1319
Sebastian Kłosowicz 00:43:25 00:04:20,50 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 816
Artur Olesiński 00:43:56 00:04:23,60 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 1700
Damian Sucholewski 00:44:32 00:04:27,19 2018-05-02 VI Bieg Flagi Cytadela Warszawska 97
Bogusław Sawicki 00:44:36 00:04:27,60 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 1980
Wojciech Grzegorczyk 00:44:47 00:04:28,69 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 2056
Agnieszka Marcinek 00:46:36 00:04:39,60 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 2885
Jan de Groot 00:47:26 00:04:44,60 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 3344
Mariusz Dziaczyński 00:50:30 00:05:03,00 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 5425
Anna Bodych 00:51:53 00:05:11,30 2017-09-10 55 Bieg WESTERPLATTE 1636
Marcin Szczepański 00:52:04 00:05:12,40 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 6403
Marcin Krawczyk 00:52:24 00:05:14,40 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 6590
Zbigniew Samojlik 00:55:12 00:05:31,19 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 8553
Tomasz Hołowacz 01:00:18 00:06:01,80 2018-04-08 IX Ogólnopolski Bieg Raszyński 360
Eugeniusz Moszkowicz 01:07:30 00:06:45,00 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 13858
Darek De Groot 01:16:15 00:07:37,50 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 14788
  • Dystans: 15.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Kamil Lubowiecki 00:56:02 00:03:44,13 2018-05-27 XXIII Mazowiecka Piętnastka 20
  • Dystans: 21.097 m (połmaraton)
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 01:08:34 00:03:15,00 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 18
Kamil Lubowiecki 01:18:49 00:03:44,15 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 152
Piotr Piątkowski 01:19:23 00:03:45,76 2017-09-03 BMW Półmaraton Praski 48
Tomasz Rębiś 01:27:08 00:04:07,80 2018-03-04 38 Półmaraton Wiązowski 104
Artur Olesiński 01:31:47 00:04:21,03 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1252
Łukasz Słonawski 01:33:20 00:04:25,44 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1448
Piotr Nadrowski 01:34:03 00:04:27,47 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1580
Daniel Sutuła 01:36:12 00:04:33,59 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1920
Damian Sucholewski 01:36:49 00:04:35,34 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 2020
Joanna Rębiś 01:37:49 00:04:38,19 2018-03-04 38 Półmaraton Wiązowski 381
Adam Misztal 01:38:05 00:04:38,94 2018-03-04 38 Półmaraton Wiązowski 392
Wojciech Grzegorczyk 01:38:48 00:04:40,98 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 2417
Sebastian Kłosowicz 01:38:49 00:04:41,03 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 2421
Dariusz Turlej 01:40:48 00:04:46,67 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 2920
Amelia Mika 01:50:13 00:05:13,45 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 5286
Mariusz Siejka 01:50:13 00:05:13,45 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 5288
Joanna Odolczyk 01:53:50 00:05:23,74 2018-03-04 38 Półmaraton Wiązowski 963
Marcin Szczepański 02:01:32 00:05:45,64 2018-03-04 38 Półmaraton Wiązowski 1216
Anna Bodych 02:03:50 00:05:52,18 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 8675
Tomasz Mordel 02:13:31 00:06:19,72 2018-02-11 Półmaraton Barcelona 0
Małgorzata Mordel 02:19:26 00:06:36,54 2018-02-11 Półmaraton Barcelona 0
Ewa Matuszewicz 02:20:45 00:06:40,29 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 11200
  • Dystans: 42.195 m (maraton)
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Piotr Piątkowski 02:55:57 00:04:10,19 2018-04-15 4. Gdańsk Maraton 29
Krzysztof Hołowacz 03:17:41 00:04:41,09 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Piotr Nadrowski 03:28:08 00:04:55,95 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 887
Joanna Rębiś 03:30:35 00:04:59,44 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 992
Marcin Zabdyr 03:32:15 00:05:01,81 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Izabela Zabdyr 03:32:36 00:05:02,31 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Artur Olesiński 03:41:03 00:05:14,32 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Adam Misztal 03:43:16 00:05:17,47 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 1464
Mirosław Cisek 04:06:21 00:05:50,30 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 2531
Damian Sucholewski 04:07:15 00:05:51,58 2018-04-22 ORLEN Warsaw Marathon 2018 2591
Marcin Szczepański 04:44:39 00:06:44,76 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: