Jesteś tutaj:
Nasze starty
wydarzenia, w których braliśmy udział
3 Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego (EKIDEN)
Data 2018-10-07
Miejsce Żabieniec (stadion LKS Jedność Żabieniec)

Maraton Sztafet w Żabieńcu to impreza, w której zawodnicy rywalizują w zespołach 6-cio osobowych i mają do pokonania razem 42 km 195 m podzielonych na 6 odcinków: 7 km 195 m, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5 km. Impreza zorganizowana w formie pikniku trwa 3-4 godziny i zawodnicy nie tylko mają do przebiegnięcia swój dystans ale dopingują również swoich kolegów z zespołu. Jest to impreza rodzinna, w której uczestniczyć mogą również części rodzin niebiegających ponieważ zawodnicy biegają na pętli liczącej ok. 2,5 km. W tegorocznej edycji Kondycja wystawiła 4-ry zespoły kobiecy: Kondycja Lejdis, mieszany Kondycja MIX oraz dwa męskie Kondycja Dziki i Kondycja Masters. Całość imprezy po zaciętej walce i przy ogłuszającym dopingu kibiców wygrał zespół Kondycja Dziki, który zaledwie o 11 sek. pokonał drugi na mecie zespół Banda DROMBO. Trzeci na mecie zameldował się pierwszy z zespołów mieszanych Drużyna A. Dodatkowo na mecie każdy dostał pamiątkowy medal, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali dodatkowo oryginalne "ciasteczkowe" medale.
  • Dystans 5.000 m [ bieg ukonczylo: 69 ]
Zmiana 4, 5 i 6
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Jan Mordel 00:17:03 00:03:24,59 17.5953
3 Mateusz Zaborski 00:18:56 00:03:47,20 15.8451
9 Piotr Nadrowski 00:19:53 00:03:58,59 15.088
11 Mariusz Siejka 00:20:02 00:04:00,40 14.975
13 Bogusław Sawicki 00:20:47 00:04:09,40 14.4346
15 Oliwia Paradowska 00:20:58 00:04:11,59 14.3084
19 Jan Suchorowski 00:21:38 00:04:19,60 13.8675
26 Michał Dziewoński 00:22:47 00:04:33,39 13.1675
35 Krzysztof Chmielewski 00:24:43 00:04:56,59 12.1376
36 Marcin Szczepański 00:24:51 00:04:58,20 12.0724
41 Anna Bodych 00:25:37 00:05:07,40 11.7111
42 Małgorzata Kozłowska-Sawicka 00:25:51 00:05:10,19 11.6054
50 Monika Klaus 00:27:20 00:05:28,00 10.9756
68 Grażyna Krawczyk 00:37:30 00:07:30,00 8
  • Dystans 7.195 m [ bieg ukonczylo: 23 ]
I-sz zmiana sztafety
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Paweł Szczepański 00:26:49 00:03:43,62 16.0982
10 Sebastian Kłosowicz 00:31:42 00:04:24,35 13.6183
12 Piotr Marcinek 00:32:38 00:04:32,13 13.2288
15 Klaudia Szymańska 00:35:56 00:04:59,65 12.0139
  • Dystans 10.000 m [ bieg ukonczylo: 46 ]
Zmiana 2 i 3
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
2 Piotr Szczepański 00:36:40 00:03:40,00 16.3636
7 Piotr Piątkowski 00:40:04 00:04:00,40 14.975
19 Adam Rybak 00:44:29 00:04:26,90 13.4882
22 Damian Sucholewski 00:45:37 00:04:33,69 13.1531
26 Agnieszka Marcinek 00:46:24 00:04:38,39 12.931
28 Michał Dębecki 00:46:39 00:04:39,89 12.8617
37 Marek Gąsiorek 00:50:59 00:05:05,89 11.7686
41 Marcin Krawczyk 00:54:29 00:05:26,90 11.0125
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: