Jesteś tutaj:
Nasze starty
wydarzenia, w których braliśmy udział
VI Piaseczyńska Piątka
Data 2018-05-26
Miejsce Piaseczno

W tydzień po Memoriale mogliśmy znowu sprawdzić się w Piasecznie na trasie 5 km. Impreza zorganizowana przez Nasze Stowarzyszenie miała charakter rodzinny. Oprócz biegu głównego na 5 km można było wystartować na 200 m - bieg dla najmłodszych oraz w biegu na 1 km - bieg bez ograniczeń wiekowych. Pogoda była raczej deszczowa, chociaż jak pokazały wyniki nadawała się idealnie do bicia swoich rekordów życiowych. Niektórzy uzyskali czasy lepsze niż przed tygodniem w biegu po bieżni !!! Niestety do poziomu wyników nie dopasowała się firma obsługująca pomiar czasu myląc się aż dwukrotnie !!! Raz kwalifikując biegaczkę do kategorii mężczyzna, co pozbawiło zainteresowaną I-go miejsca w kategorii wiekowej MASTERS, a drugim razem kwalifikując mężczyzn z rocznika 1978 do "młodszej" kategorii, co pozbawiło jednego z biegaczy 2-go miejsca w kategorii MASTERS. Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników, a zwłaszcza NOWYCH życiówek, a osoby których dotknęła pomyłka SERDECZNIE PRZEPRASZAMY.
  • Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 0 ]
Bieg dziewcząt na 1 km
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Oliwia Paradowska 00:03:09 00:03:09,00 19.0476
2 Julianna Multan 00:03:23 00:03:23,00 17.734
3 Barbara Dębecka 00:03:27 00:03:27,00 17.3913
4 Malwina Dziewońska 00:03:35 00:03:35,00 16.7442
5 Kamila Klaus 00:03:39 00:03:39,00 16.4384
  • Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 0 ]
Bieg chłopców na 1km
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Jan Mordel 00:02:54 00:02:54,00 20.6897
2 Adrian Pec 00:02:59 00:02:59,00 20.1117
3 Dawid Szymański 00:03:02 00:03:02,00 19.7802
11 Kajetan Bieńkowski 00:04:05 00:04:05,00 14.6939
  • Dystans 5.000 m [ bieg ukonczylo: 217 ]
Bieg główny na 5 km (wszystkie podane czasy są netto)
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Krzysztof Wasiewicz 00:15:02 00:03:00,40 19.9557
3 Kamil Lubowiecki 00:16:55 00:03:23,00 17.734
7 Paweł Szczepański 00:17:44 00:03:32,79 16.9173
22 Mariusz Siejka 00:19:21 00:03:52,19 15.5039
24 Piotr Bartoszewicz 00:19:30 00:03:54,00 15.3846
27 Aleksandra Płocińska 00:19:49 00:03:57,80 15.1388
36 Adam Rybak 00:20:12 00:04:02,40 14.8515
43 Zuzanna Sokół 00:20:48 00:04:09,59 14.4231
45 Adam Misztal 00:20:57 00:04:11,40 14.3198
47 Damian Sucholewski 00:20:59 00:04:11,80 14.2971
50 Bogusław Sawicki 00:21:10 00:04:14,00 14.1732
61 Klaudia Szymańska 00:22:07 00:04:25,40 13.5644
72 Robert Goch 00:22:28 00:04:29,60 13.3531
76 Agnieszka Marcinek 00:22:31 00:04:30,19 13.3235
82 Michał Dębecki 00:23:11 00:04:38,19 12.9403
99 Albert Klaus 00:24:00 00:04:48,00 12.5
106 Marcin Szczepański 00:24:29 00:04:53,80 12.2532
110 Maria Hołowacz 00:24:37 00:04:55,39 12.1869
123 Tomasz Mordel 00:25:07 00:05:01,39 11.9443
130 Monika Klaus 00:25:21 00:05:04,20 11.8343
132 Anna Bodych 00:25:31 00:05:06,20 11.757
143 Małgorzata Kozłowska-Sawicka 00:26:01 00:05:12,19 11.5311
157 Ewa Piasek- Chojnacka 00:26:40 00:05:20,00 11.25
160 Marcin Krawczyk 00:26:43 00:05:20,60 11.2289
190 Tomasz Hołowacz 00:29:25 00:05:53,00 10.1983
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: