Jesteś tutaj:
Cross Europejski- Wyniki

Cross Europejski- Wyniki

Materiał filmowy dzięki uprzejmości Janka Marka, zdjęcia pewnej sympatycznej pani.

CROSS EUROPEJSKI 1 km

Kobiety Mężczyżni
1 MAJEWSKA JULIA 5:10 1 DĄBROWSKI MICHAŁ 3:48
2 BARTO EMILA 5:25 2 SZCZEPAŃSKI PIOTR 3:49
3 KUCIAK NATALIA 5:29 3 PIĄTKOWSKI PIOTR 3:50
4 JANIEC MAJA 5:30 4 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ 3:56
5 DĘBSKA ZUZANNA 5:37 5 KORCZAK BARTOSZ 4:03
6 SAWICKA JULITA 5:40 6 DE GROOT JAN 4:28
7 KOWALSKA JULITA 5:47 7 BELCARZ TYMON 5:03
8 KALICIŃSKA LUCYNA 6:07 8 DOMAŃSKI JAN 5:14
9 KUFEL DOROTA 6:11 9 RĘBIŚ IGNACY 5:21
10 WAL ZUZIA 6:15 10 MORDEL JAN 5:32
11 KULAK WIKTORIA 6:24 11 DOMAŃSKI ANTONI 5:33
12 DĘBSKA MAGDA 6:26 12 BIAŁEK MICHAŁ 5:35
13 NIEZNANA BIEGACZKA 13 MORDEL TOMASZ 5:38
14 WOLNOMIEJSKA NATALIA 7:10 14 DĘBSKI BARTOSZ 5:38
15 HELAK MARIANNA 15 HELAK MAREK 6:03
16 BIAŁEK JOANNA 7:32 16 HELAK MICHAŁ 6:05
17 DOMAŃSKA KATARZYNA 7:57 17 KUFEL WIKTOR 6:09
18 SAFARZYŃSKI WIKTOR 6:12
19 WAL ZBIGNIEW 6:23
20 SAFARZYŃSKI FILIP 7:05
21 HELAK MACIEJ 7:05
22 SAWICKI PIOTR 7:27
23 TRĘBSKI PAWEŁ 7:35
24 SAWICKI PAWEŁ 7:37
25 DOMAŃSKI FRANEK 7:58
26 DOMAŃSKI BARTŁOMIEJ 7:59

CROSS EUROPEJSKI 5 km

Mężczyżni Kobiety
1 KUFEL MARCIN 21:01 1 CIBICKA JOANNA 23:09
2 KĄCKI PAWEŁ 22:02 2 RĘBIŚ JOANNA 24:47
3 BARAN ZENON 23:34 3 KALICIŃSKA HONORATA 26:55
4 OBŁOZA PIOTR 23:58 4 SZKUTA MONIKA 27:35
5 OSTAPIŃSKI WOJTEK 24:42 5 PIASEK -CHOJNACKA EWA 30:04
6 SKOCZYŃSKI MARCIN 24:53 6 OPOWICZ MARZENA 30:23
7 POZNAŃSKI KRZYSZTOF 25:16 7 MATUSZEWICZ EWA 30:23
8 MATYSZCZAK KRZYSZTOF 25:23 8 DĄBROWSKA KATARZYNA 30:40
9 KŁOSOWICZ SEBASTIAN 25:48 9 JAWOREK – PELUCHA AGNIESZKA
10 KIELAK KRZYSZTOF 25:49 10 KURCIŃSKA LIDIA
11 MATYSZCZAK DAMIAN 26:18 11 BARTO SYLWIA 34:11
12 MATYSZCZAK DOMINIK 23:28 12 BURZA ALEKSANDRA 34:49
13 SAMOJLIK ZBIGNIEW 26:30 13 BURZA ANNA 34:50
14 DZIACZYŃSKI MARIUSZ 26:30 14 DĄBROWSKA EDYTA 35:20
15 JUSIŃSI ZBIGNIEW 26:55 15 ODOLCZYK JOANNA 35:31
16 KOWALSKI PAWEŁ 27:23 16 BARAN PAULINA 38:08
17 KRZAK MACIEJ 27:22 17 KRAWCZUK AGNIESZKA
18 NIEĆKO PRZEMEK 28:59
18 CHOJNACKI MARCIN 29:16
19 SZCZEPAŃSKI MARCIN 30:08

Nordic Walking 2,5 km

Mężczyżni Kobiety
1 REDA SŁAWOMIR 16:52 1 DAMSKA WOLNOMIEJSKA MAŁGORZATA 19:44
2 KRAWCZUK JAKUB 17:05 2 HELAK GABRIELA 20:03
3 KRAWCZUK ANDRZEJ 17:06 3 MATYSZCZAK MONIKA 20:15
4 BRZOZOWSKI ANDRZEJ 17:09 4 PRZYMUSZEWSKA ELŻBIETA 20:30
5 DĘBSKI RAFAŁ 18:42 5 TURSKA LIDIA 22:05
6 KOWALSKI JAKUB 18:51 6 CIOŁKIEWICZ ZUZANNA 22:43
7 KONTKIEWICZ JERZY 18:54 7 KUCHARSKA ALA 22:44
8 REDA KRZYSZTOF 21:36 8 SAWICKA ANITA 23:18
9 GRYSZIUSZKO LESZEK 27:20 9 KOWALSKA ANNA 23:39
10 GŁÓWKA ZBIGNIEW 30:47 10 WYSOCKA PIETRZAK EWA 23:40
11 KOSTKA GRAŻYNA 23:41
12 WIDŁAK IRENA 24:01
13 KRAWCZUK ANNA 24:02
14 AMBROZIAK EWA 24:11
15 SAIED GRAŻYNA 24:37
16 KARWAN URSZULA 24:38
17 GOS JANINA 25:49
18 KARENDYS KRYSTYNA 25:51
19 KUREK IRENA 27:12
20 HELAK EWA 27:20
21 MICHALAK GRAŻYNA 28:17
22 ZAWIŚLAK BOŻENA 28:48
23 GŁÓWKA ELŻBIETA 30:22
24 SAWINDA HALINA 30:23
25 JAZOKIECKA ELŻBIETA 30:47
26 SYDRY MAŁGORZATA 30:49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: