Jesteś tutaj:
Wyniki Crossu Mikołajkowego.

Wyniki Crossu Mikołajkowego.

CROSS MIKOŁAJKOWY 1 km

Kobiety Mężczyżni
1 PARADOWSKA OLIWIA 4:05 1 RUTA DAMIAN 3:18
2 PŁOCIŃSKA OLA 4:12 2 DĄBROWSKI MICHAŁ 3:40
3 MORDEL JULIA 4:36 3 SZCZEPAŃSKI PIOTR 3:55
4 MAJEWSKA JULIA 5:23 4 DOMAŃSKI ANTEK 4:16
5 GĄGAŁA BARBARA 5:52 5 DOMAŃSKI ANTONI 3:48
6 MARCINEK NATALIA 5:55 6 DĄBROWSKI MIKOŁAJ 4:20
7 SZERSZEŃ MAŁGORZATA 7:13 7 MORDEL JAN 4:21
8 HOLIBOŻEK – MAŁECKA ANETA 7:14 8 MULARSKI BARTOSZ 4:21
9 MAŁECKA EMILIA 7:14 9 BELCARZ TYMON 4:42
10 ŚWIATKOWSKA KLEMENTYNA 7:20 10 CIECHOMSKI KAROL 4:46
11 KLEPACZ KAROLINA 8:20 11 FOGEL KRZYSZTOF 5:01
12 MARCINEK RAFAŁ 5:19
13 KLEPACZ ANTONI
14 GĄGAŁA KACPER 5:24
15 ZABDYR PIOTR 5:43
16 ZAJĄC ALEKSANDER 5:48
17 KLEPACZ MARCIN 5:48
18 MARCINEK PIOTR 5:55
19 MALECKI MIKOŁAJ 6:17
20 SZERSZEŃ MIKOŁAJ 6:28
21 MULARSKI FILIP 6:36
22 HELAK MAREK 6:44
23 HELAK MACIEJ 6:45
24 KLEPACZ JAN 8:20
25 TRĘBSKI PAWEŁ 8:39

CROSS MIKOŁAJKOWY 5 km

Mężczyżni Kobiety
1 Wasiewicz Krzysztof 18:06 1 BONDARA SYLWIA 24:12
2 GARDENER JACEK 20:18 2 RĘBIŚ JOANNA 25:28
3 MAZUR MAREK 20:27 3 ŚWINARSKA AGNIESZKA 26:07
4 MAŁECKI MACIEJ 20:49 4 PIASECKA MONIKA 26:09
5 HOŁOWACZ KRZYSZTOF 21:37 5 PODODEMSKA-ZABDYR IZABELA 27:07
6 JAWORSKI RAFAŁ 22:03 6 SIELICKA JULIA 28:22
7 KUTER KRZYSZTOF 22:17 7 WAGNER ŻAK ELWIRA 30:04
8 PIFUARSKI ŁUKASZ 23:08 8 OKONIEWSKA AGNIESZKA 30:50
9 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ 23:09 9 BURCHARD BEATA 30:50
10 FORYCKI MARIUSZ 23:21 10 PIETRAS JOLANTA 31:28
11 KULIK WOJCIECH 23:25 11 BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 31:35
12 TREMBECKI TOMASZ 23:28 12 ZAJĄC DOROTA 31:46
13 OSTASIUK ALEKSANDER 23:37 13 PAWŁOWSKA BARBARA 32:49
14 GOCH ROBERT 24:00 14 BARAN PAULINA 36:28
15 BIENIEK PIOTR 24:02
16 BEDRA PIOTR 24:10
17 RATAJEWICZ MACIEJ 24:36
18 KORCZAK BARTOSZ 24:54
19 DE GROOT JAN 25:07
20 JEZIERSKI ŁUKASZ 25:15
21 CISEK MIROSŁAW 25:22
23 KŁOSOWICZ SEBASTIAN 25:27
24 ŚWIATKOWSKI MACIEJ 25:35
25 SZKUTA MARCIN 25:45
26 DZIACZYŃSKI MARIUSZ 26:16
27 JUSIŃSKI ZBIGNIEW 26:31
28 SAMOJLIK ZBIGNIEW 26:37
29 MATYSZCZAK KRZYSZTOF 26:45
30 WOJTAS JAROSŁAW 27:01
31 FOGEL PIOTR 27:23
32 ZABDYR MARCIN 27:28
33 JEZIERSKI JAN 28:55
34 DE GROOT DAREK 29:49
35 DZIEKOŃSKI JACEK 30:27
36 CHOJNACKI MARCIN 30:37
37 ROGUZIŃSKI RADOSŁAW 30:48
38 WASIEWICZ WOJCIECH 31:04
39 DE GROOT KAS 31:38
40 MORDEL TOMASZ 31:42
41 HOŁOWACZ TOMASZ 32:48
42 WALCZAK JACEK 33:02
43 KOPIEC PAWEŁ 33:55
44 KOPIEC MARCIN 33:57
45 KOPIEC KAROL 33:58
46 SZCZEPSMSKI MARCIN 34:04

Nordic Walking 2,5 km

Mężczyżni Kobiety
1 REDA SŁAWOMIR 18:02 1 ŚWIATKOWSKA JUSTYNA 18:22
2 AKSAMIT JAKUB 18:22 2 PRZYMUSZEWSKA ELRZBIETA 20:17
3 DOBROWOLSKI KAROL 19:44 3 JEZIERSKA DANUTA 20:19
4 RYBICKI WALDEMAR 20:39 4 HELAK GABRIELA 20:29
5 REDA KRZYSZTOF 21:01 5 WIROWSKA ALICJA 21:08
6 BARTKOWIAK HENRYK 21:13 6 PAPROCKA KATARZYNA 21:23
7 GÓRSKI JERZY 22:08 7 DAMSKA WOLNOMIEJSKA MAŁGORZATA 21:23
8 WŁODARCZYK LUCYNA 21:32
9 JAKUBOWSKA DANUTA 21:35
10 DOBROWOLSKA JOANNA 21:46
11 ŁOMIŃSKA ELŻBIETRA 22:48
12 GÓRNIEWICZ IWONA 22:48 30:41
13 SITEK EWA 23:54
14 SIBILSKA GÓRSKA MAŁGORZATA 24:12
15 LEWANDOWSKA IZA 24:18
16 FERLAS KATARZYNA 24:18
12 ZWĘGLIŃSKA ZENOBIA 24:37
13 PRACZ LIDIA 24:51
14 CZERNICKA DOROTA 26:23
15 GOCH MIROSŁAWA 26:39
16 SERBIN JOLANTA 27:29
17 WIELGOŁASKA JOANNA 27:31
18 KARWAN URSZULA 27:39
19 PAPAJ BOŻENA 27:39
20 JAZOKIECKA ELŻBIETA 29:13
21 SYDRY MAŁGORZATA 29:14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: