Jesteś tutaj:
Nasze osiągnięcia
czyli wybiegane nagrody

Najważniejsze osiągnięcia

Bogdanowicz Agata

  • Złota medalistka przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Międzypowiatowe Biegi Przełajowe 9 miejsce.

Bogumił Rębiś Joanna

  • Mistrzostwa Polski w Półmaratonie 7 miejsce
  • Sztafeta EKIDEN 7 miejsce

Dąbrowski Michał

  • Brązowy Medalista Przełajowych Mistrzostw Mazowsza

Denisiewicz Malwina

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu sztafetowym 4 x 100 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 300 m
  • Srebrna medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Międzypowiatowe Mistrzostwa w biegu na  1000 m 5 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Mazowsza 10 miejsce
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 400 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w Sztafecie Olimpijskiej
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w biegu na 400 m
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w Sztafecie Olimpijskiej

Ignaczak Bartosz

  • Przełajowe Mistrzostwa Mazowsza 2000 m 4 miejsce
  • Brązowy Medalista Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złoty Medalista Przełajowych Mistrzostw Powiatu

Jusińska Marta

  • Złota medalistka Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 1000 m
  • Srebrna medalistka Przełajowych Mistrzostw Polski
  • Srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 1500 m
  • Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 800 m
  • Srebrna Medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 1500 m
  • Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 1500
  • Przełajowe Mistrzostwa Polski 4 Miejsce w biegu na 2000 m
  • Mistrzostwa Polski Juniorów 12 miejsce w biegu na 800 m
  • Mistrzostwa Polski Juniorów 5 miejsce w biegu na 1500 m

Jusińska Monika

  • Złota medalistka Mistrzostw Mazowsza w biegu na 800 m
  • Srebrna medalistka Przełajowych Mistrzostw Mazowsza
  • Halowe Mistrzostwa Polski 1000 m 4 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Polski 2000 m 5 miejsce
  • Mistrzostwa Polski 800 m 7 miejsce
  • Halowe Mistrzostwa Polski 5 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Polski  2000 m 6 miejsce
  • Mistrzostwa Polski 800 m 7 miejsce
  • Mistrzostwa Polski 1500 m 5 miejsce
  • Halowe Mistrzostwa Polski 800 m 4 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Polski 2000 m 12 miejsce
  • Mistrzostwa Polski Juniorów 18 miejsce w biegu na 1500 m

Karłowicz Anna

  • Sztafeta EKIDEN 7 miejsce
  • Mistrzostwa Polski w Półmaratonie 8 miejsce

Korba Marta

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu sztafetowym 4x 100 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 300 m
  • Złota medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Międzypowiatowe Biegi Przełajowe 6 miejsce

Kucharski Bartosz

  • Złoty medalista przełajowych Mistrzostw Mazowsza

Lisik Zuzanna

  • Brązowa medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych.
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Powiatu
  • Srebrna Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych

Malmon Oliwia

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 300 m
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w biegu na 300 m
  • Brązowa medalistka Mistrzostw Mazowsza w biegu na 600 m
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Powiatu
  • Złota Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Powiatu
  • Złota Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych

Misztal Łukasz

  • Sztafeta EKIDEN 7 miejsce

Osełka Jarosław

  • Przełajowe Mistrzostwa Powiatu 1500 m 4 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Mazowsza 15 miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu 1000 m 4 miejsce
  • Brązowy Medalista Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Srebrny Medalista Przełajowych Mistrzostw Powiatu

Osełka Przemysław

  • Złoty Medalista Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złoty Medalista Przełajowych Mistrzostw Powiatu

Paradowska Oliwia

  • Złota medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Brązowa Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych
  • Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6 miejsce
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złota Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych
  • Mazowieckie Igrzyska w Biegach Przełajowych 6 miejsce
  • Złota medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złota Medalistka Powiatowych Biegach Przełajowych
  • Złota Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych

Phan Gruchała Marcel

  • Brązowy Medalista Przełajowym Mistrzostw Mazowsza

Płocińska Aleksandra

  • Brązowa Medalistka Mazowieckich Igrzysk w Biegach Przełajowych
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Powiatu
  • Złota Medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych
  • Srebrna Medalistka Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • 18 Zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 1500 m
  • Złota Medalistka Przełajowych Mistrzostw Mazowsza

Tokaj Marta

  • Brązowa Medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy

Wasiewicz Joanna

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 600 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu  w biegu sztafetowym 4 x 100 m
  • Brązowa medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 600 m
  • Brązowa medalistka Międzypowiatowych Biegach Przełajowych
  • Mistrzostwa Makroregionu w biegach przełajowych 5 miejsce
  • Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych 5 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Mazowsza 1500 m 4 miejsce
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 800 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w Sztafecie Olimpijskiej
  • Srebrna medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w biegu na 800 m
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w Sztafecie Olimpijskiej

Wasiewicz Krzysztof

  • Brązowy medalista Mistrzostw Mazowsza w biegu na 800 m
  • Brązowy medalista Mistrzostw Mazowsza w biegu na 1500 m
  • Brązowy medalista Przełajowych Mistrzostw Mazowsza w biegu na 3000 m
  • Mistrzostwa Polski 1500 m 14 miejsce
  • Mistrzostwa Polski 800 m 15 miejsce
  • Przełajowe Mistrzostwa Polski 3000 m  7 miejsce
  • GWP w biegu na 10 km 6 miejsce
  • Zwycięzca GPW w biegu na 10 km
  • Srebrny Medalista Przełajowych Mistrzostw Mazowsza

Wójcik Beata

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu 4 x 100 m
  • Srebrna medalistka MIstrzostw Powiatu w biegu na 200 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w Sztafecie Olimpijskiej
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w Sztafecie Olimpijskiej

Zaczek Agata

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu sztafetowym 4 x 100 m
  • Złota medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w biegu na 1000 m
  • Międzypowiatowe Biegi Przełajowe 5 miejsce
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w biegu na 600 m
  • Złota medalistka Miedzypowiatowych Mistrzostw w biegu na 600 m
  • Mistrzostwa Mazowsza czwarte miejsce w biegu na 600 m
  • Srebrna Medalistka Przełajowych Mistrzostw Gminy
  • Srebrna Medalistka Przełajowych Mistrzostw Powiatu

Maja Zawadzka

  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu 4 x 100 m
  • Złota medalistka Mistrzostw Powiatu w Sztafecie Olimpijskiej
  • Złota medalistka Międzypowiatowych Mistrzostw w Sztafecie Olimpijskiej
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: