1 / 3
Uczestnik Rocznik Miejsce wg.Płci Czas
Andrij Bibik
Nr.185 1998
1987 11 11 00:04:53
Andryszczyk Andrzej
Nr.50 UKS Filipides Teresin
1970 21 21 00:05:20
Antoniewicz Anna
Nr.75
1983 125 34 00:07:40
Aronowicz Mateusz
Nr.103
1992 48 44 00:06:05
Bajurska Dorota
Nr.188
1972 102 20 00:07:16
Baran Paulina
Nr.62
1990 103 21 00:07:21
BARAN ZENON
Nr.144 KB ACTIVESPORTS WARSZAWA
1960 60 53 00:06:26
Barańska Aleksandra
Nr.48 Kondycja
1980 49 5 00:06:08
Bednarczyk Maciej
Nr.79 MadRabbit Team
1977 81 67 00:06:44
Bednarczyk Paulina
Nr.78 MadRabbit
1979 -
Białogrodzka Dorota
Nr.152
1979 183 66 00:10:11
Bielecki Jacek
Nr.7
1972 -
bielicka joanna
Nr.173
1990 190 71 00:11:58
BIENIEK PIOTR
Nr.99 SKN
1988 27 25 00:05:36
BOROWIEC MARTA
Nr.104 www.dryzuynajezusa.pl
1973 115 28 00:07:35
Budyta Bartłomiej
Nr.133
1996 135 93 00:07:56
Budyta Tomasz
Nr.134
1973 141 97 00:08:09
Budzik Dariusz
Nr.89
1968 61 54 00:06:26
Celiński Tomasz
Nr.11 Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
1968 53 47 00:06:13
Ceregra Piotr
Nr.119 TN Biegówki
1973 98 81 00:07:12
Charubin Anna
Nr.141 piszruchem
1981 138 44 00:08:02
Charubin Mariusz
Nr.140 piszruchem
1979 84 70 00:06:51
Chodyra-Grzesiak Dominika
Nr.3
1981 128 36 00:07:43
Cierpka Jakub
Nr.37
Jakub Cierpka BHP
1989 124 91 00:07:40
CISZEWSKA Patrycja
Nr.29
1981 110 25 00:07:30
Dąbrowski Michał
Nr.70 Kondycja
1999 15 15 00:05:07
Dąbrowski Paweł
Nr.9
1973 108 85 00:07:25
Dądzik Piotr
Nr.116
1972 154 104 00:08:37
Darkowski Artur
Nr.187
1984 136 94 00:07:56
Dylewska Agnieszka
Nr.93
1983 168 59 00:09:12
Dziaczyński Mariusz
Nr.42 Kondycja
Festo
1966 57 50 00:06:17
Dziedzic Marlena
Nr.34 Trucht Tarchomin Team
1976 104 22 00:07:22
Dzięgielewski Kamil
Nr.142
1996 51 45 00:06:11
Dzięgielewski Wojciech
Nr.31
1964 170 111 00:09:16
FARKOWSKI KONRAD
Nr.161 KONIUCHY OCR
1985 45 41 00:06:01
Fogel Piotr
Nr.59
1968 92 76 00:07:02
Gach Maciej
Nr.17 AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI
1993 36 33 00:05:45
Gągolewska Anna
Nr.39
1986 153 50 00:08:27
Gajda Iwona
Nr.53
1978 118 30 00:07:37
Gajda Paweł
Nr.178
1992 93 77 00:07:02
Gawron Tomasz
Nr.72
1958 -
Gil Wojciech
Nr.97 Warszawa
1971 107 84 00:07:25
Gnieciak Tomasz
Nr.371 Tarczyński Klub Biegowy
1976 76 64 00:06:37
Goch Robert
Nr.113 Kondycja
1964 28 26 00:05:37
Gostyńska Weronika
Nr.81
1979 147 47 00:08:20
Grabarczyk Mateusz
Nr.77 AKL Ursynów
1998 8 8 00:04:34
Gralewicz Wiesław
Nr.125
1963 139 95 00:08:05
Grudek Barbara
Nr.46 GRUDKI
1976 109 24 00:07:29
Gruza Katarzyna
Nr.130
1977 120 31 00:07:37
Gruza Marcin
Nr.129
1978 79 66 00:06:42
Grzelczyk Piotr
Nr.76 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
1977 35 32 00:05:44
Hołowacz Tomasz
Nr.158 Kondycja
1940 151 102 00:08:22
Hulewicz Mieczysław
Nr.156 niezrzeszony
1950 140 96 00:08:06
Ignatowicz Andrzej
Nr.21 Trucht Tarchomin Team
1974 12 12 00:04:55
Jacak Agnieszka
Nr.20 Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
1977 155 51 00:08:38
Jacak Dariusz
Nr.195 Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
1978 156 105 00:08:38
Jagacki Mariusz
Nr.196 Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock 1
1985 55 49 00:06:15
Jagielak Natalia
Nr.151 Kondycja
1992 100 19 00:07:12
Jankowska Agnieszka
Nr.13 Kondycja
1980 111 26 00:07:31
Jankowski Andrzej
Nr.10 Kondycja
1978 14 14 00:05:02
JAROSZ WOJCIECH
Nr.15 Juventa-Kobex Starachowice
1989 2 2 00:04:25
JASNOWSKI MICHAŁ
Nr.63
1980 24 22 00:05:28
Jędrasiak Michał
Nr.57
1990 179 117 00:09:34
Jendrych Marek
Nr.2
1984 7 7 00:04:29
Jurko marcin
Nr.149
1976 163 107 00:09:02
Jusińska Monika
Nr.27 Entre.pl Team
1994 32 3 00:05:41
JUSIŃSKI ZBIGNIEW
Nr.168 Kondycja
1965 52 46 00:06:11
Kaczorowski Jacek
Nr.86
1980 157 106 00:08:39
Kalinowska Agnieszka
Nr.14
1978 -
Kalinowski Łukasz
Nr.43
1980 44 40 00:06:00
Kalota Katarzyna
Nr.177
1989 185 68 00:10:19
Kalota Małgorzata
Nr.176
1992 184 67 00:10:18
Kasińska Dorota
Nr.147
1978 133 41 00:07:53
Kasiński Tomasz
Nr.148
1978 46 42 00:06:02
Kęsicki Piotr
Nr.126
1981 -
Kielak Justyna
Nr.55 Kondycja
1975 117 29 00:07:36
Kielak Krzysztof
Nr.30 Kondycja
1975 26 24 00:05:35
KOBYLARZ MAREK
Nr.117 URSYNOW
1973 144 99 00:08:13
koczan kinga
Nr.121
1975 175 62 00:09:26
Konarska Marta
Nr.180 Mamy Ruszamy
1980 174 61 00:09:26
Konarski Maciej
Nr.163 Spięte Pośladki
1980 42 38 00:05:57
KONDRACIUK KATARZYNA
Nr.80 GOSIR PIASECZNO
PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLOGICZNA
1973 99 18 00:07:12
Korkosz Andrzej
Nr.4
1977 58 51 00:06:17
Kosior Tomasz
Nr.145
1977 -
Kozłowska Aneta
Nr.154
1975 182 65 00:10:11
Kołodziej Michał
Nr.159 Multisport Piaseczno
1984 113 87 00:07:32
Krawczuk Agnieszka
Nr.124
1970 187 70 00:10:36
Krawczuk Andrzej
Nr.123
1962 173 113 00:09:25
Krawczyk Daniel_Marcin
Nr.51 Kondycja
1974 96 79 00:07:06
Krawczyk Grażyna
Nr.58 Kondycja
1977 186 69 00:10:36
Kruk Kamil
Nr.190
1992 5 5 00:04:27
KUBISIAK MICHAŁ
Nr.118
MACRO MIND-RUNNING TEAM
1981 65 57 00:06:29
Kurek Krzysztof
Nr.106
1971 178 116 00:09:30
KŁOS ZBYSZEK
Nr.182 TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW
1960 -
Lasek Ada
Nr.112 Rodzina
Rodzina
1999 95 17 00:07:05
Lasek Renata
Nr.111 Rodzina
Rodzina
1973 137 43 00:08:01
Laura Czuraj
Nr.105
1999 68 9 00:06:33
Lech Anna
Nr.171
1979 -
Lewandowski Paweł
Nr.131 Kondycja
1980 75 63 00:06:36
Macieja MARIUSZ
Nr.194
1986 78 65 00:06:40
0.05 s