1 / 2
Uczestnik Rocznik Miejsce wg.Płci Czas
Aleksandrowicz Mikołaj
Nr.414
2008 -
Andrzejewska Anna
Nr.480 GLKS Nadarzyn
2006 -
Baszta Maurycy
Nr.422
1984
2010 -
Baszta Paweł
Nr.423
1979 -
Bełz Julia
Nr.503
2007 -
Bocheński Tomek
Nr.507
2008 -
Boczar Barbara
Nr.437 GLKS Nadarzyn
2006 -
Boczar Ewa
Nr.446 GLKS Nadarzyn
2004 -
Buczkowski Kacper
Nr.479 GLKS Nadarzyn
2007 -
Błaszczak Julia
Nr.481 GLKS Nadarzyn
2006 -
Chałupka Emilia
Nr.494
2005 -
Chałupka Otylia
Nr.495
2007 -
Deneka Martyna
Nr.502
2006 -
Duczyńska Jolanta
Nr.456 1972
1972
1972 -
Duczyńska Wiktoria
Nr.455
2011 -
Duczyński Kacper
Nr.454
2008 -
Duczyński Maciej
Nr.410 Kaczmar Project
1975 -
Dziewonska Malwina
Nr.413 Kondycja
2006 -
Dziewońska Monika
Nr.496
1977 -
Fortuna Lija
Nr.475 GLKS Nadarzyn
2004 -
Frankowski Filip
Nr.443 GLKS Nadarzyn
2007 -
Gronkiewicz Julia
Nr.431 BIEGI Grodzisk Mazowiecki
2004 -
Gronkiewicz Marek
Nr.474 BIEGI Grodzisk Mazowiecki
1967 -
Hołowacz Marysia
Nr.506 Kondycja
2007 -
Ignaczak Maksymilian
Nr.470 Kondycja
2002 -
Jaroszewska Alicja
Nr.493
2007 -
Jaroszewska Julia
Nr.492
2002 -
Jaroszewska Natalia
Nr.491
2001 -
JAWORSKI Łukasz
Nr.427 Biejków
1991 -
Kasińska Dorota
Nr.469
1978 -
Kasiński Karol
Nr.471
2011 -
Kasiński Michał
Nr.468
2008 -
Klaus Kamila
Nr.473 Kondycja
2006 -
Kornecki Julian
Nr.498
2012 -
Kozaczek-Podsiadła Katarzyna
Nr.428
1977 -
KRECZMAŃSKA MARTYNA
Nr.511 Z pasją i sercem dla Kamionki Bobrowca i Gołkowa
2007 -
Krzak Oliwia
Nr.408
2005 -
Krzymowska Klaudia
Nr.477 GLKS Nadarzyn
2006 -
KRZYSZTOFEK Julia
Nr.512 Z pasją i sercem dla Kamionki Bobrowca i Gołkowa
2006 -
KUCIAK NATALIA
Nr.490
2006 -
Kułach Marta
Nr.488
2007 -
Kułach Przemysław
Nr.489
1971 -
MARTYNKO MICHAŁ
Nr.467
2007 -
MARTYNKO WERONIKA
Nr.450
2005 -
Migo Ewa
Nr.462 piaseczno kondycja
1979 -
Migo Maksymilian
Nr.463
2009 -
Mlekicka Anita
Nr.476 GLKS Nadarzyn
2004 -
Mordel Jan
Nr.497 Kondycja
2001 -
Multan Jan
Nr.466
2007 -
Multan Julianna
Nr.465 Kondycja
2004 -
Multan-Putur Elżbieta
Nr.464
1976 -
Niemczak Agnieszka
Nr.482
1978 -
Niemczak Dominik
Nr.483
2005 -
Niemczak Julia
Nr.485
2013 -
Niemczak Patryk
Nr.484
2008 -
Niska Ola
Nr.445 GLKS Nadarzyn
2004 -
Nowocień Jacek
Nr.440 GLKS Nadarzyn
1959 -
OMEN Amelia
Nr.435 GLKS Nadarzyn
2006 -
OMEN Emilia
Nr.441 GLKS Nadarzyn
2007 -
OMEN Nikola
Nr.442 GLKS Nadarzyn
2008 -
Omen Nikola
Nr.438 GLKS Nadarzyn
2009 -
Pankiewicz Karol
Nr.411
1979 -
Pankiewicz Pola
Nr.412
2006 -
Paradowska Oliwia
Nr.500 Kondycja
Akademia Biegowa
2001 -
Phan-Gruchała Marcel
Nr.472 Kondycja
2004 -
PIEKAROWICZ Helena
Nr.406
2007 -
PIEKAROWICZ Stanisław
Nr.407
2002 -
PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA
Nr.409
1977 -
Płuczewska Maja
Nr.478 GLKS Nadarzyn
2006 -
Rybińska Iwona
Nr.508
1978 -
Samojlik Gosia
Nr.460
2005 -
Samojlik Zbigniew
Nr.461 Kondycja
1971 -
Seńczyk Filip
Nr.501
2004 -
Seńczyk Maja
Nr.499
2007 -
Siemiończyk Ida
Nr.429
2010 -
Siemiończyk Jacek
Nr.430
1973 -
Ślęczka Anna
Nr.449
1984 -
Śmiechowski Jarosław
Nr.487
1974 -
Śmiechowski Mateusz
Nr.486
2007 -
Smoczyk Mirosława
Nr.402
1975 -
Smolik Karolina
Nr.452
1983 -
Smolik Paweł
Nr.453
1982 -
Smolik Tomek
Nr.451 MKS Piaseczno
2008 -
Stępień Sebastian
Nr.420
2006 -
Stępień Sławomir
Nr.419
1972 -
Sucholewska Natalia
Nr.405 Kondycja
2008 -
Szczepańska Anna
Nr.421 Kondycja
Kondycja
2006 -
Szmaglik Amelia
Nr.447 GLKS Nadarzyn
2004 -
Szustak Kacper
Nr.444 GLKS Nadarzyn
2007 -
Szwarnowska Weronika
Nr.404
2004 -
Szwarnowski Robert
Nr.401
1972 -
Szwarnowski Xavier
Nr.403
2009 -
Tokaj Małgorzata
Nr.459
2009 -
Tokaj Monika
Nr.458
1974 -
Tokaj Robert
Nr.457
1972 -
Tynecka Emilia
Nr.436 GLKS Nadarzyn
2006 -
Tynecka Natalia
Nr.448 GLKS Nadarzyn
2007 -
WASILEWSKA Jagna
Nr.418
2006 -
WASILEWSKA Lena
Nr.417
2009 -
WASILEWSKA MARTA
Nr.416
1979 -
0.03 s