Aktualizacja: 2017-12-17 01:39:43
1 / 2
Sztafeta 1 : DRINK TEAM
Czas: 02:52:22
Miejsce: 6
Mazur Marek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.1/1 (11)
KAMIŃSKI PAWEŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.1/2 (25)
Sitnik BARTŁOMIEJ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.1/3 (24)
SZKUTA MARCIN
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.1/4 (26) Kondycja
GOCH ROBERT
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.1/5 (27) Kondycja
Madziarska MONIKA
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.1/6 (28)
Sztafeta 2 : Dziewczyny Kondycji.
Czas: 03:11:48
Miejsce: 11
ŚWINARSKA AGNIESZKA
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.2/1 (12) Kondycja
ZABDYR IZABELA
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.2/2 (13)
RĘBIŚ JOANNA
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.2/3 (14)
SZKUTA MONIKA
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.2/4 (15)
MARCINEK AGNIESZKA
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.2/5 (16)
BARAŃSKA Ola
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.2/6 (17)
Sztafeta 3 : Mega Kule
Czas: 03:05:29
Miejsce: 9
TABER KONRAD
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.3/1 (19)
Ostasiuk Aleksander
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.3/2 (22)
Bieniek Piotr
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.3/3 (20) SKN
Szary Karolina
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.3/4 (18) SKN
Bieniek KRZYSZTOF
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.3/5 (23)
Szary Ewa
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.3/6 (21) SKN
Sztafeta 4 : Kondycja Pro
Czas: 02:47:08
Miejsce: 3
Lubowiecki Kamil
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.4/1 (29)
Piątkowski Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.4/2 (30) Kondycja
DOMAŃSKI BARTŁOMIEJ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.4/3 (31)
ZABDYR MARCIN
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.4/4 (32)
RĘBIŚ TOMASZ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.4/5 (33)
Kielak Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.4/6 (34) Kondycja
Sztafeta 5 : Piękni i bestie
Czas: 03:25:27
Miejsce: 22
Samojlik Zbigniew
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.5/1 (39) Kondycja
Zakrzewski Grzegorz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.5/2 (40) Kondycja
Rozner Artur
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.5/3 (38) Kondycja
Zambrzycka Ewa
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.5/4 (35) Kondycja
De groot Jan
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.5/5 (36)
Marcinek Piotr
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.5/6 (37) Kondycja
Sztafeta 6 : MadRabbit Zielone Ogrody
Czas: 03:28:07
Miejsce: 24
Półtorak KATARZYNA
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.6/1 (44)
Bednarczyk Paulina
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.6/2 (43) MadRabbit
Jasiulewicz ANNA
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.6/3 (45)
Mordel Tomasz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.6/4 (41) Kondycja
Mordel Małgorzata
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.6/5 (42) Kondycja
Bednarczyk Maciej
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.6/6 (46) MadRabbit
Sztafeta 7 : Pędzące Jastrzębie
Czas: 03:38:20
Miejsce: 34
Szczepański Marcin
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.7/1 (47) Kondycja
GrupaChrobry.pl
Kandefer Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.7/2 (52) Kondycja
Krawczyk Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.7/3 (51) Kondycja
Kondycja
Kielak Justyna
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.7/4 (50) Kondycja
Kondycja
Kandefer Anna
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.7/5 (49) Kondycja
Kondycja
Malec Jarosław
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.7/6 (48) Kondycja
MEMEX
Sztafeta 8 : PMCG Piaseczno
Czas: 02:54:34
Miejsce: 7
Galiński Tomasz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.8/1 (58) PMCG Piaseczno
Alchimowicz Krzysztof
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.8/2 (54) PMCG Piaseczno
Kowalski Grzegorz
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.8/3 (55) PMCG Piaseczno
Sadowski Piotr
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.8/4 (53) PMCG Piaseczno
Kowalska Dorota
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.8/5 (56) PMCG Piaseczno
Danielewski Michał
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.8/6 (57) PMCG Piaseczno
Sztafeta 9 : Pędziwiatry
Czas: 04:14:36
Miejsce: 46
CZAPSKA-PANEK Marta
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.9/1 (61)
CHOJNACKI Marcin
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.9/2 (60) Kondycja
PERKOWSKI Bartłomiej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.9/3 (63)
PIASEK-CHOJNACKA Ewa
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.9/4 (59) Kondycja
JANKOWSKA Bogumiła
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.9/5 (64)
PERKOWSKA Barbara
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.9/6 (62)
Sztafeta 10 : KGB KOMOROWO
Czas: 03:17:43
Miejsce: 13
ROMEJKO DARIUSZ
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.10/1 (65) LKS OSTROWIANKA
wojsko polskie
SIELECKI MICHAŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.10/2 (81) DRUŻYNA SZPIKU
wojsko polskie
SPINEK ADAM
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.10/3 (66)
wojsko polskie
FALTYN PAWEŁ
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.10/4 (67) LKS OSTROWIANKA
wojsko polskie
BLACHOWICZ JĘDRZEJ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.10/5 (68)
wojsko polskie
BLACHOWICZ WIESŁAW
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.10/6 (82)
wojsko polskie
Sztafeta 11 : Piaseczno Running
Czas: 03:45:51
Miejsce: 39
Żak Oliwia
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.11/1 (70) Piaseczno Running
Zagański Cezary
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.11/2 (71) Piaseczno Running
Zienkiewicz Agata
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.11/3 (72) Piaseczno Running
Anczarska Joanna
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.11/4 (73) Piaseczno Running
Górczyńska Beata
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.11/5 (74) Piaseczno Running
Szerszeń Janusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.11/6 (69) Piaseczno Running
Sztafeta 12 : Multisport Piaseczno
Czas: 03:20:32
Miejsce: 16
Pawlak Ewelina
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.12/1 (80) Multisport Piaseczno
Doliński Stanisław
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.12/2 (78) Multisport Piaseczno
Węcłaś Maciej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.12/3 (79) Multisport Piaseczno
Góreczny Kamila
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.12/4 (75) Multisport Piaseczno
Misztal Michał
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.12/5 (76) Multisport Piaseczno
Góreczny RAFAŁ
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.12/6 (77) Multisport Piaseczno
Sztafeta 13 : OSTRÓW BIEGA
Czas: 03:33:20
Miejsce: 31
GAŁĄZKA SŁAWOMIR
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.13/1 (84)
wojsko polskie
SZYDŁO GRZEGORZ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.13/2 (85) LKS OSTROWIANKA
AMBROZIAK ROBERT
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.13/3 (83) LKS OSTROWIANKA
GNIAZDOWSKI DANIEL
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.13/4 (136) LKS OSTROWIANKA
UCZEŃ
WÓJTOWICZ PRZEMYSŁAW
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.13/5 (105)
wojsko polskie
Sielecki MICHAŁ
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.13/6 (86)
Sztafeta 14 : SkaSki
Czas: 03:24:33
Miejsce: 21
Ostapiński Wojtek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.14/1 (87)
Łapiński Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.14/2 (88)
Sroczyński Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.14/3 (89)
Ostapińska Magda
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.14/4 (90)
Łapińska Aleksandra
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.14/5 (91)
Poznański Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.14/6 (92)
Sztafeta 15 : Drużyna Pierścienia
Czas: 03:42:32
Miejsce: 38
ZINKIEWICZ KAROL
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.15/1 (96)
Macieja MARIUSZ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.15/2 (94)
DEONIZIAK KAROL
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.15/3 (95)
KRZYSPIAK AGNIESZKA
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.15/4 (97)
Macieja Mirosław
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.15/5 (93)
ZIELONY ŁUKASZ
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.15/6 (98)
Sztafeta 16 : SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Czas: 03:31:40
Miejsce: 28
Murillo Xavi
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.16/1 (100) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Lutsenko Olga
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.16/2 (99) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Żanowski Piotr
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.16/3 (101) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Szelwachowski Dariusz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.16/4 (102) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Krysiak Filip
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.16/5 (103) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Ćwiek Arkadiusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.16/6 (104) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Sztafeta 17 : Butaliony
Czas: 03:21:43
Miejsce: 18
Baran Zenon
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.17/1 (109)
Kącki Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.17/2 (111)
ODOLCZYK JERZY
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.17/3 (107)
Odolczyk Natalia
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.17/4 (108)
ODOLCZYK JOANNA
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.17/5 (110)
Baran Paulina
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.17/6 (106)
Sztafeta 18 : Szkoła Marzeń
Czas: 03:25:57
Miejsce: 23
Cisek Mirosław
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.18/1 (112) Kondycja
Kania Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.18/2 (117) Szkoła Marzeń
Mucha Robert
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.18/3 (116) Szkoła Marzeń
Górecka Olga
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.18/4 (113) Szkoła Marzeń
Fogel Piotr
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.18/5 (114) Szkoła Marzeń
Dziewulski Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.18/6 (115) Szkoła Marzeń
Sztafeta 19 : Leniwce
Czas: 03:46:30
Miejsce: 40
Tomala Joanna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.19/1 (119)
Górniak Katarzyna
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.19/2 (118)
Marchlewska Agnieszka
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.19/3 (122)
Cisowska Dagmara
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.19/4 (120)
Kwiatkowska Natalia
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.19/5 (123)
Czajkowska Monika
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.19/6 (121)
Sztafeta 20 : ProRunning Promotion
Czas: 03:14:09
Miejsce: 12
Siejka Mariusz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.20/1 (125) PRORUNNING PROMOTION
Rejdych Aleksander
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.20/2 (126) PRORUNNING PROMOTION
Butkiewicz Magdalena
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.20/3 (127) PRORUNNING PROMOTION
Rogóż Elżbieta
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.20/4 (124) PRORUNNING PROMOTION
Kwiecień Marta
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.20/5 (128) PRORUNNING PROMOTION
Gągała Mariusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.20/6 (129) PRORUNNING PROMOTION
Sztafeta 21 : LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
Czas: 02:52:06
Miejsce: 5
KEMPIŃSKI RAFAŁ
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.21/1 (130) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
JUNIEWICZ DANIEL
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.21/2 (131) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
PIWOŃSKI ANDRZEJ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.21/3 (132) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
Stępnowski ANDRZEJ
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.21/4 (133) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
WARDASZKA ANDRZEJ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.21/5 (135) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
SWATOWSKA MICHALINA
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.21/6 (134) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
Sztafeta 22 : X FIGHT OIOM
Czas: 03:28:56
Miejsce: 25
Klepacz Marcin
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.22/1 (137)
Ruszniak Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.22/2 (138)
Klaus Dominik
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.22/3 (139)
Pałuba Marta
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.22/4 (140)
Frołow Katarzyna
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.22/5 (141)
Wielądek Przemysław
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.22/6 (142)
Sztafeta 23 : Zabiegani
Czas: 03:40:03
Miejsce: 35
Wróblewska Anna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.23/1 (144)
Wołoszyn Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.23/2 (143)
Olchowik Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.23/3 (145)
Oknińska Beata
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.23/4 (146)
Iwanicki Robert
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.23/5 (147)
Zych Aneta
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.23/6 (148)
Sztafeta 24 : Kondycja Kabacka
Czas: 03:36:58
Miejsce: 32
Jusiński Zbyszek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.24/1 (153) Kondycja
Dziaczyński Mariusz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.24/2 (149) Kondycja
Festo
Krzak Maciek
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.24/3 (152)
Wozniakowski Olgierd
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.24/4 (154) Kondycja
Jankowska Agnieszka
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.24/5 (151) Kondycja
Okoniewska Aga
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.24/6 (150) Kondycja
Sztafeta 25 : BALLADYNY TEAM
Czas: 03:52:51
Miejsce: 43
Majewski Miłosz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.25/1 (157)
Kasiński Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.25/2 (156)
Fersten Michał
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.25/3 (159)
Majewska Anna
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.25/4 (158)
Kasińska Dorota
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.25/5 (155)
Fersten Margot
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.25/6 (160)
0.25 s