Jesteś tutaj:
Wyniki biegu Frog Race V

Wyniki biegu Frog Race V



Relacja z biegu

Zobacz filmik z biegu:

Odszukaj sie na zdjęciu:

www.online.datasport.pl/results988/galeria.php?start=12:50:22&stop=13:20:44

Muzyczne wspomnienia:

Dj Kornel dawał czadu na mecie www.djkornel.com.pl


Wyniki biegu


  • Dystans: 100 m dziewczynki i chłopcy (rocznik 2006 i młodsze)
Miejsce Dziewczynki Chłopcy
1. Simon Zofia Miłkowski Mikołaj
2. Wojciechowska Karolina Marcinek Rafał
3. Żebrowska Natasza Gwiazda Krystian
4. Maszaro Zuzanna Kabziński Tomasz
5. Lewandowska Klaudia Pichola Maksymilian
6. Burak Maria Płuciennik Adam
7. Zapała Maja Bury Maciej
8. Mazur Wiktoria Pawlik Alan
9. Przybylak Amelia Dąbrowski Piotr
10. Jgnaczak Julia Malcarak Wiktor
11. Malcarek Anna Anusz Szymon
12. Kuciak Natalia Paleolog Franek
13. Żak Alicja Zabdyr Piotr
14. Bożek Anita Jurkiewicz Krzysztof
15. Szpanowska Julianna Osełka Bartłomiej
16. Mikuła Julia Maszaro Jan
17. Tulik Natalia Wierzbicki Karol
18. Stefańska Julia Teper Jan
19. Wołowska Helena Błęcki Jan
20. Rejczak Anna Ryżko Stanisław
21. KOzłowska Amelia Majkut Adam
22. Ryżko Marta Nadolski Wojtek
23. Hołowacz Marysia Wołowski Szymon
24. Gaj Milenka Sipak Piotr
25. Hresiukiewicz Emilia Zając Filip
26. Pawelec Hania Sułkowski Oliwier
27. Joachimowicz Anna Roguziński Wiktor
28. Krawczyk Zofia Zduńczyk Maciej
29. Simon Gabriela Lechański Oskar
30. Przybylska Zofia Stańczyk Antoni
31. Paleolog Aleksandra Domański Franek
32. Bolek Agnieszka Czerniak Michał
33. Lewandowska Julia Kariozen Jacek
34. Kobus Maja Wierziński Wiktor
35. Jankowska Ania Aleksandrowicz Mikołaj
36. Bury Zuzanna Stelmach Bartosz
37. Seferyniak Joanna Wierzbicki Oskar
38. Szlachcic Magdalena Szymczak Zbigniew
39. Piotrowksa Łucja Roszkieicz Jan
40. Joachomowicz Agata Klaus Ignacy
41. Baran Zosia Roguziński Juliusz
42. Hołowacz Zosia Sawicki Piotr
43. Piotrowska Ludwika Zasina Witek
44. Kudyba Anna Sidak Kacper
45. Tulik Weronika Szerszeń Mikołaj
46. Misztal Ewa Cisek Gabriel
47. Stępień Maria Wolny Witold
48. Topolski Szymon
49. Augustyniak Nikodem
50. Białogrodzki Ryszard
  • Dystans: 200 m dziewczynki i chłopcy (rocznik 2004 i 2005)
Miejsce Dziewczynki Chłopcy
1. Rajchert Hanna Barczuk Kacper
2. Malcarek Paulina Ciechomski Karol
3. Barczuk Julia Miłkowski Wiktor
4. Białogrodzka Weronika Ciecieląg Adam
5. Lewandowska Nastazja Seferyniak Kuba
6. Bohdanowicz Karolina Urbański Stanisław
7. Olobry Martyna Maszaro Jakub
8. Kielak Oliwia Przybylak Jan
9. Andryszczyk Inga Lasota Franek
10. Łuczak Magdalena Turczyn Wiktor
11. Marcinek Natalia Rębiś Ignacy
12. Kaca Julia Mucha Maksymilian
13. Żebrowska Dagmara Bolek Krzysztof
14. Sobiesiak Wktoria Bernat Miłosz
15. Januszaniec Kinga Augustyn Wojtek
16. Jaworowska Rozalia Domański Jan
17. Nadolska Gosia Stefański Piotr
18. Sawicka Julita Tulik Bartosz
19. Kowalska Kamila Wiączyk Jakub
20. Teper Zofia Galbarczyk Bartosz
21. Wawryło Zofia Mizieliński Mikołaj
22. Samojlik Małgorzata Mikuła Jakub
23. Jurkiewicz Natalia Topolski Wiktor
24. Rzewnicka Joanna
25. Kozłowska Aleksandra
26. Martyna Cieszelska
27. Szczerba Wiera
28. Ciesielska Malwina
29. Kalicińska Kornelia
  • Dystans: 800 m dziewczynki i chłopcy (rocznik 2002 i 2003)
Miejsce Dziewczynki Chłopcy
1. Szewczyk Julia Salomonowski Jakub
2. Rudnik Anita Domański Antoni
3. Pichola Weronika Hresiukiewicz Rafał
4. Sułkowska Rozalia Rajchert Filip
5. Ciechomska Urszula Urbański Michał
6. Kużnicka Eliza Szpanowski Jan
7. Mazurowska Katarzyna Szczepanik Simon
8. Walencka Julia Siczek jakub
9. Gołabek Ola Wieliczko Paweł
10. Burza Aleksandra Paweł Żyła
11. Bernat Iga Roscoe James
12. Bożek Weronika Bolek Sebastian
13. Skibińska Małgorzata Kamiński Jan
14. Górzyńska Emilia Waszak Piotr
15. Kalicińska Lucyna ??????? Daniel
16. Wołowska Antonina Tuchowski Tymoteusz
17. Łuczak Monika Kuciak Dawid
18. Zapała Julia
19. Ciołkiewicz Zuzanna
20. Wachowska Inga
21. Zając Olga
22. Majkut Hania
23. Sadowska Maja
24. Kołdys Blanka
25. Osełka Magdalena
26. Polski Joanna
27. Szczerba Nadia
28. Sadowska Karolina
29. Cisek Zuzanna
30. Karcz Krystyna
  • Dystans: 800 m dziewczynki i chłopcy (rocznik 2000 – 2001)
Miejsce Dziewczynki Chłopcy
1. Paradowska Oliwia Rogowski Karol
2. Lot Natalia Rejczak Krzysztof
3. Cibicka Julia Olobry Jakub
4. Zabdyr Magdalena Idasiak Mikołaj
5. Górzyńska Natalia Pawelec Filip
6. Grzegorczyk Agnieszka Mokosa Filip
7. Burak Zofia Augustyn Jacek
  • Dystans: 800 m dziewczynki i chłopcy (rocznik 1997-1999)
Miejsce Dziewczynki Chłopcy
1. Wasiewicz Joanna Klingbeal Bartłomiej
2. Rębiś Maja Osełka Jarosław
3. Tokaj Marta Moricca Alessio
4. Słowińska Angelika Miłkowski Hubert
5. Rudnicka Julia Mazur Marcin
6. Tokaj Mateusz
7. Galiński Mateusz
  • Dystans: 5 i 10 km
Wyniki biegu Frog Race 5 i 10 km dostępne są pod linkiem www.online.datasport.pl/results988/

Komentarze

  1. Mirka

    i po raz kolejny „Kondycji” nawet aniołki pogodę załatwiły de lux!! Impreza pierwsza klasa, gratulacje dla organizatorów!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: