Jesteś tutaj:
Wyniki Crossu Złotych Liści.

Wyniki Crossu Złotych Liści.

Bieg Złotych Liści 1 km

Kobiety Mężczyżni
1 Pachnicka Weronika 1 Piątkowski Piotr
2 Jaworowska Marianna 2 Szczepaniak Marcin
3 Dziewońska Malwina 3 Suchorowski Jan

Bieg Głowny 5 km

Kobiety Mężczyżni
1 Płocińska Aleksandra 1 Kucharski Bartosz
2 Wróblewska Natalia 2 Szczepański Piotr
3 Mika Amelia 3 Mordel Jan

Marsz Nordic Walking

Kobiety Mężczyżni
1 Rejmentowska Sylwia 1 Radomski Marcin
2 Tomaszewska Mariola 2 Ostasiuk Aleksander
3 Lipiec Dariusz 3 Ignatowicz Joanna

500 m

02:04 Horyń Wojtek
02:07 Lula Izabel
02:09 Dziewonski Marcel
02:11 Gałęza Jagoda
02:23 Ignatowicz Aniela
02:25 Bójska Lena
02:26 Chałupka Amelia
02:27 Kalinowski Patryk
02:33 Klaus Patryk
02:38 Orczykowski Michał
02:40 Bójski Bartłomiej
02:42 Struska Julia
02:44 Kłos Franciszek
02:52 Szczepańska Marta
03:37 Sierocińska Liwia
03:48 Warmijak Weronika
04:24 Berko-Haas Karol

1 km
03:18 Piątkowski Piotr
03:37 Szczepaniak Marcin
03:53 Suchorowski Jan
04:06 Pachnicka Weronika
04:12 Jaworowska Marianna
04:19 Dziewonska Malwina
04:22 Klaus Kamila
04:33 Kalinowski Bartosz
04:40 Berko-Haas Szymon
04:47 Seńczyk Filip
04:48 Seńczyk Maja
04:49 Stelmasiak Damian
05:08 Kushnir Denys
05:10 Ignatowicz Julian
05:29 Berko-Haas Joanna
05:42 Smolik Tomek
06:01 Prusaczyk Karol
06:02 Prusaczyk Michał
06:12 Bracławska-Zamajtys Anna
06:18 Smolik Paweł
06:23 Klaus Paytryk
06:41 Orłowski Balbina
06:47 Barszczewska Marta
06:48 Szczepańska Anna
06:57 Nakonechniuk Iryna
06:58 Gawrońska Kinga
07:05 Chojnacka Zuzanna
07:23 Struska Joanna
08:22 Wieczorek Zosia
08:47 Rzewuski Alek
08:48 Rzewuski Tymon
08:52 Struski Mikolaj
08:52 Struski Marcin
5 km

17:54 Kucharski Bartosz
18:09 Szczepański Piotr
18:44 Mordel Jan
18:53 Dąbrowski Michał
19:07 Szczepański Paweł
19:29 Piątkowski Piotr
19:46 Cegiełko Filip
20:17 Zaborski Mateusz
20:36 Kucharski Marek
21:18 Chałupka Paweł
21:24 Płocińska Aleksandra
21:25 Dudek Agnieszka
21:44 Siejka Mariusz
21:57 Marcinek Piotr
22:41 Rzewuski Juliusz
23:06 Kłosowicz Sebastian
23:16 Malinowski Przemysław
23:52 Wroblewska Nataliia
24:05 Obłoza Piotr
24:14 De Groot Jan
24:26 Wieczorek Michał
24:50 Mika Amelia
24:56 Gałęza Piotr
25:33 Szymańska Klaudia
25:44 Kłos Piotr
25:45 Dziaczyński Mariusz
25:53 Lula Radosław
26:29 Zienkiewicz Agata
26:33 Klaus Albert
27:14 Szczepański Marcin
27:14 Dziewoński Michał
27:15 Polonis Michal
27:33 Kapica Wojciech
27:42 Murawski Sylwester
27:53 Dziedzic Bogusława
27:56 Różycki Paweł
28:06 Kołodziej Michał
28:24 Gągolewski Marcin
28:43 Kucharek Izabela
29:39 Nowacki Marek
30:14 Górczyńska Beata
30:20 Pielak Katarzyna
30:29 Gawrylak Beata
30:53 Stupiewski Arkadiusz
31:52 Chałupka Renata
32:00 Mroszczyk Danuta
32:00 Chojnacka Monika
32:24 Szafran Beata
32:34 Wandel Julia
33:13 Wronowska Iga
33:19 Stefanska Ola
33:38 Pieniązkiewicz Beata
33:46 Głowacka Elżbieta
33:57 Sachmata Agata
34:17 Gawrylak Gabriela
34:28 Petrycki Marcin
34:28 Petrycki Damian
34:45 Środowska Agnieszka
34:58 Turowski Krzysztof
36:16 Gawrońska Kinga
36:16 Nakonechniuk Iryna

3 km NW

17:20 Radomski Marcin
17:28 Ostasiuk Aleksander
17:30 Rejmentowska Sylwia
18:35 Tomaszewska Mariola
18:53 Lipiec Dariusz
19:01 Ignatowicz Artur
19:57 Ignatowicz Joanna
21:21 Wilczyńska Małgorzata
21:33 Bartkowiak Henryk
21:42 Magiera Magdalena
21:48 Magiera Marek
24:35 Ziomacka Małgorzata
25:46 Lipiec Elżbieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: