Jesteś tutaj:
Wyniki III Bieg,, Złotych Liści”

Wyniki III Bieg,, Złotych Liści”

Bieg Rodzinny 1 km

Kobiety Mężczyżni
1 PŁOCIŃSKA OLA 3:20 1 RUTA DAMIAN 2:46
2 ZABDYR MAGDALENA 3:35 2 DĄBROWSKI MICHAŁ 3:07
3 SŁOWIŃSKA ANGELIKA 3:40 3 MORDEL JAN 3:09/td>
4 CIECHOMSKA ULA 3:51 4 DE GROOT DAREK 3:31
5 ZAJĄC AKEJSANDRA 4:42 5 DOMAŃSKI ANTONI 3:48
6 MARCINEK NATALIA 4:58 6 CIECHOMSKI KAROL 3:50
7 PAPROCKA MARTA 6:06 7 SEFERYNIAK JAKUB 4:00
8 WAL ZUZIA 6:11 8 BELCARZ TYMON 4:01
9 DOMAŃSKA ADA 6:11 9 FOGEL KRZYSZTOF 4:13
10 DOMAŃSKA KATARZYNA 6:21 10 PIELASZEK MICHAŁ 4:17
11 JANKOWSKA ANNA 6:30 11 DRYJA MIŁOSZ 4:25
12 PIELASZEK BEATA 7:01 12 MARCINEK RAFAŁ 4:30
13 RUTKOWSKA BEATA 7:51 13 DOMAŃSKI JAN 4:45
14 RUTKOWSKA ŁUCJA 7:51 14 MARCINEK PIOTR 5:02
15 FOGEL GRZEGORZ 5:15
16 PAPROCKI MATEUSZ 6:38
17 DOMAŃSKI FRANCISZEK 7:02
18 KASIŃSKI MICHAŁ 7:03
19 ŁADA MARIUSZ 7:46
20 SEFERYNIAK JACEK 7:58
21 KASIŃSKI KAROL 8:17
22 KASIŃSKI TOMASZ 8:17

Bieg Rekreacyjny 5 km

Mężczyżni Kobiety
1 Wasiewicz Krzysztof 16:28 1 JANUSZYK IWONA 19:59
2 PUDEŁKO JAKUB 16:34 2 OLEKSIUK NATALIA 22:12
3 PIEPRZYCKI ROBERT 16:42 3 DRYJA MONIKA 23:01
4 RUTA DAMIAN 17:48 4 SZYMAŃSKA SYLWIA 23:07
5 Jankowski Andrzej 18:46 5 PODODEMSKA-ZABDYR IZABELA 23:31
6 MAZUR MAREK 18:46 6 DRĄŻKIEWICZ DOROTA 24:02
DOMAŃSKI BERTŁOMEJ 19:25 7 JANKOWSKA AGNIESZKA 24:50
8 JAWORSKI RAFAŁ 19:50 8 PIASEK CHOJNACKA EWA 25:26
9 BEDRA PIOTR 20:54 9 BUDZIK MONIKA 27:10
10 FARKOWSKI KONRAD 21:34 10 KAMAĆ KAMILA 27:16
11 ZABORSKI MATEUSZ 21:36 11 KAMAĆ MONIKA 27:18
12 ZABDYR MARCIN 21:45 12 SŁOWIŃSKA IDA 2:22
13 DE GROT JAN 21:46 13 ŁOMIŃSKA ELŻBIETA 27:59
14 SZKUTA MARCIN 21:55 14 SZOKALSKA ALEKSANDRA 28:29
15 DZIACZYŃSKI MARIUSZ 22:49 15 BRUZDA BARBARA 29:31
16 GOCH ROBERT 22:50 16 OKONIEWSKA AGNIESZKA 31:22
17 ZIĘBA MICHAŁ 23:22 17 BARAN PAULINA 31:57
18 SEFERYNIAK JACEK 23:27 18 ODOLCZYK JOANA 31:58
19 SAMOJLIK ZBIGNIEW 23:30 19 BANY ANNA 32:16
20 SKUPIŃSKI DAREK 23:30 20 PAPIŃSKA KAMILA 32:17
21 WOJTAS JAROSŁAW 23:54
23FOGEL IOTR 24:25
24 TRĘBSKI PAWEŁ 3 KM 24:54
25 BARAN ZENON 25:24
26 ŚLEDZIŃSKI PAWEŁ 25:24
27 JARZĘBSKI WOJCIECH 25:34
28 CZAJKOWSKI MARIUSZ 25:36
29 SŁOWIK MAREK 26:13
30 KULBAK KAMIL 26:17
31 BUDZIK DARIUSZ 26:52
32 ROGUZIŃSKI RADOSŁAW 27:14
33 KAWKA PAWEŁ 27:16
34 MORDEL TOMASZ 28:15
35 GAJEWSKI MARCIN 29:25
36 MICHALAK MACIEJ 29:27
37 MOKOSA FILIP 31:22
38 ŁADA MARIUSZ 32:47

Nordic Walking 3 km

Mężczyżni Kobiety
1 REDA SŁAWOMIR 21:00 1 HELAK GABRIELA 24:06
2 TRONIARZ STANISŁAW 21:36 2 JEZIERSKA DANUTA 24:52
3 REDA KRZYSZTOF 25:38 3 GAJAK-OBIEDZIŃSKA BOŻENA 25:22
4 SERBIN LESZEK 30:42 4 PRZYMUSZEWSKA ELŻBIETA 25:30
5 GRYDZIUSZKO LESZEK 31:17 5 PAPROCKA KATARZYNA 25:46
6 BIADUŃ STANISŁAWA 28:35
7 WIDŁAK IRENA 28:35
8 KRAWCZYK MARYLA 29:13
9 KOWALSKA ANNA 29:14
10 PAPAJ BOŻENA 29:39
11 ZWĘGLIŃSKA ZENOBIA 30:14
12 SERBIN JOLANTA 30:41
13 ZELIAŚ WANDA
14 SAWINDA HALINA 31:08
15 SYDRY MAŁGORZATA 34:04
16 SZWAINOWSKA MAŁGORZATA 34:04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: