Jesteś tutaj:
Wyniki IX BIEGU PAPIESKIEGO.

Wyniki IX BIEGU PAPIESKIEGO.

  • IX BIEG PAPIESKI – 12 MAJA 2017
  • KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ – gimnazja (według klasyfikacji punktowej):
  • 1. Gimnazjum w Złotokłosie (57 pkt)
    2. Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie (51 pkt)
    3. Gimnazjum w Jazgarzewie (37 pkt)
    4. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Piasecznie (12 pkt)
    5. Gimnazjum w Gołkowie (5 pkt)

  • KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ – gimnazja
  • 1. Szkoła Podstawowa w Złotokłosie (17 pkt)
    2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie (16 pkt)
    3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie (15 pkt)
    4. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze (12 pkt)
    5. Szkoła Postawowa w Jazgarzewie (4 pkt)
    6. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Piasecznie (1 pkt)

  • Wyniki indywidualne IX Biegu Papieskiego:
  • 800 m dziewcząt klas VI
  • Orzelska Zuzanna 2:45:82 Szkoła Podstawowa nr 5w Piasecznie
    Praszczałek Katarzyna 2:46:44 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
    Tabor Anastazja 2:58:10 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze

  • 800 m chłopców klas VI
  • Stańkowski Rafał 2:46:66 Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
    Gałek Wojciech 2:50:93 Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
    Wyrzykowski Jakub 2:51:49 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie

  • 800 m dziewcząt gimnazjum klas I
  • Jaworowska Marianna 2:57:33 Gimnazjum w Złotokłosie
    Ciołkiewicz Zuzanna 3:00:26 Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
    Makuch Joanna 3:02:78 Gimnazjum nr 2 w Piasecznie

  • 800 m dziewcząt gimnazjum klas II
  • Falkowska Patrycja 2:49:10 Gimnazjum w Złotokłosie
    Bańburska Natalia 2:55:66 Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
    Wójtowicz Zuzanna 2:58:10 Gimnazjum w Złotokłosie

  • 800 m dziewcząt gimnazjum klas III
  • Cibicka Julia 3:23:07 Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
    Bożęcka Agnieszka 3:28:24 Gimnazjum w Jazgarzewie
    Wójcik Sandra 3:37:23 Gimnazjum w Jazgarzewie

  • 1609 m chłopców gimnazjum klas I
  • Feliksiak Damian 6:05:29 Gimnazjum w Złotokłosie
    Soboń Jakub 6:11:09 Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
    Mielowski Dawid 6:14:33 Gimnazjum w Złotokłosie

  • 1609 m chłopców gimnazjum klas II
  • Grzegrzółka Mikołaj 5:10:89 Gimnazjum w Złotokłosie
    Grzegrzółka Łukasz 5:12:49 Gimnazjum w Złotokłosie
    Witkowski Kamil 5:46:44 Gimnazjum w Złotokłosie

  • 1609 m chłopców gimnazjum klas III
  • Adamiak Gabriel 5:50:34 Gimnazjum w Złotokłosie
    Wójcik Rafał 6:08:28 Gimnazjum w Jazgarzewie
    Zawistowski Karol 6:08:40 Gimnazjum nr 2 w Piasecznie

  • 4×400 m sztafeta nauczycieli
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze (5:08:05)
    Gimnazjum nr 2 im Jana Pawła II w Piasecznie (5:13:14)
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie (5:15:25)
    Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
    Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Piasecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: