Jesteś tutaj:
Biegacze
tj. nasi pasjonaci biegów

Klubowe rekordy mężczyzn
  • Dystans: 100 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Jan Suchorowski 00:00:11 00:01:50,00 2018-09-02 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 8
Witold Dębecki 00:00:13 00:02:10,00 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 6
Maurycy Gronder 00:00:14 00:02:20,00 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 2
  • Dystans: 200 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Jan Suchorowski 00:00:23 00:01:55,00 2018-09-09 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 11
Kilian Mika 00:00:25 00:02:05,00 2021-09-23 Mazovia Track Cup Memoriał pamięci Antoniego Masze 2
Maksymilian Ignaczak 00:00:26 00:02:10,00 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 17
Mariusz Siejka 00:00:26 00:02:10,00 2020-02-22 Mistrzostwa Polski Masters 9
Witold Dębecki 00:00:30 00:02:30,00 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 1
Rafał Marcinek 00:00:30 00:02:30,00 2018-09-29 Mazowiecka Liga Lekkoatletyczna 5
Franek Bartoszewicz 00:00:31 00:02:35,00 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2
  • Dystans: 300 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Jan Suchorowski 00:00:37 00:02:03,33 2018-09-29 Mazowiecka Liga Lekkoatletyczna 1
Bartosz Kucharski 00:00:40 00:02:13,33 2016-09-17 Szukamy olimpijczyków, mityng młodzików 6
Maksymilian Ignaczak 00:00:41 00:02:16,66 2017-09-02 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 5
Mariusz Siejka 00:00:41 00:02:16,66 2020-09-06 3. Memoriał Sławomira Rosłona 14
Witold Dębecki 00:00:46 00:02:33,33 2021-05-29 Piaseczyńska Piątka 2021 7
  • Dystans: 400 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Jan Suchorowski 00:00:51 00:02:07,50 2019-06-15 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 10
Jan Mordel 00:00:53 00:02:12,50 2018-09-02 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 3
Bartosz Kucharski 00:00:54 00:02:15,00 2020-09-26 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza U18, U20 10
Adrian Pec 00:00:54 00:02:15,00 2020-07-12 3 Mityng kwalifikacyjny ŁOZLA 5
Stanisław Żegnałek 00:00:55 00:02:17,50 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 17
Marcel Phan-Gruchała 00:00:56 00:02:20,00 2019-05-31 II Memoriał Sławomira Rosłona 6
Damian Anders 00:00:57 00:02:22,50 2021-05-29 Piaseczyńska Piątka 2021 4
Kamil Lubowiecki 00:00:57 00:02:22,50 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 2
Kilian Mika 00:00:57 00:02:22,50 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 2
Mariusz Siejka 00:00:57 00:02:22,50 2020-08-22 30 Mistrzostwa Polski Masters 4
Dawid Szymański 00:00:57 00:02:22,50 2019-05-11 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 2019 8
Stefan Wnorowski 00:00:57 00:02:22,50 2021-08-29 Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Lekkiej Atle 1
Michał Dębecki 00:01:01 00:02:32,50 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 4
Szymon Berko - Haas 00:01:03 00:02:37,50 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 12
Adam Rybak 00:01:04 00:02:40,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 7
Piotr Bartoszewicz 00:01:05 00:02:42,50 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 8
Bartosz Kalinowski 00:01:06 00:02:45,00 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 13
Adam Misztal 00:01:06 00:02:45,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 9
Witold Dębecki 00:01:11 00:02:57,50 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 13
Franek Bartoszewicz 00:01:12 00:03:00,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 14
Marcin Krawczyk 00:01:18 00:03:15,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 17
Patryk Klaus 00:01:21 00:03:22,50 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 18
Marcel Dziewoński 00:01:25 00:03:32,50 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 19
Karol Ciechomski 00:01:40 00:04:10,00 2013-05-03 Mila Piaseczyńska 2
Antoni Domański 00:01:43 00:04:17,50 2012-05-03 12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 5
  • Dystans: 600 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Adrian Pec 00:01:24 00:02:20,00 2021-07-18 Wakacyjne zawody lekkoatletyczne 3
Jan Mordel 00:01:25 00:02:21,66 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 7
Bartosz Kucharski 00:01:27 00:02:25,00 2018-09-02 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 9
Damian Anders 00:01:32 00:02:33,33 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 1
Kilian Mika 00:01:32 00:02:33,33 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 1
Marcel Phan-Gruchała 00:01:33 00:02:35,00 2018-09-08 PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 7
Jan Antonowicz 00:01:34 00:02:36,66 2021-01-31 Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2021 7
Stanisław Żegnałek 00:01:35 00:02:38,33 2020-09-06 3. Memoriał Sławomira Rosłona 15
Dawid Szymański 00:01:37 00:02:41,66 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 19
Szymon Berko - Haas 00:01:40 00:02:46,66 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 3
Michał Dąbrowski 00:01:40 00:02:46,66 2015-02-07 Mityng Warszawski 7
Franek Bartoszewicz 00:01:54 00:03:10,00 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 1
Kajetan Bieńkowski 00:02:02 00:03:23,33 2018-09-29 Mazowiecka Liga Lekkoatletyczna 6
  • Dystans: 800 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Adrian Pec 00:01:56 00:02:25,00 2021-09-04 5. Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskie 6
Krzysztof Wasiewicz 00:01:56 00:02:25,00 2018-06-10 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 1
Jan Mordel 00:01:57 00:02:26,25 2019-06-15 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 6
Bartosz Kucharski 00:01:59 00:02:28,75 2017-09-17 Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 2017 4
Michał Dąbrowski 00:02:01 00:02:31,25 2017-09-17 Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 2017 9
Piotr Szczepański 00:02:04 00:02:35,00 2020-09-13 6. Edycja Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 11
Dawid Szymański 00:02:04 00:02:35,00 2020-09-06 3. Memoriał Sławomira Rosłona 10
Damian Anders 00:02:10 00:02:42,50 2021-09-09 Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani 3
Tymoteusz Cichacki 00:02:12 00:02:45,00 2021-09-09 Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani 5
Marcel Phan-Gruchała 00:02:12 00:02:45,00 2018-09-02 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 7
Stanisław Żegnałek 00:02:12 00:02:45,00 2021-09-09 Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani 4
Jan Antonowicz 00:02:16 00:02:50,00 2020-06-28 II edycja Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2020 14
Stefan Wnorowski 00:02:17 00:02:51,25 2021-09-23 Mazovia Track Cup Memoriał pamięci Antoniego Masze 3
Kilian Mika 00:02:19 00:02:53,75 2021-09-09 Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani 9
Mariusz Siejka 00:02:22 00:02:57,50 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 4
Szymon Berko - Haas 00:02:32 00:03:10,00 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 6
Bartosz Kalinowski 00:02:34 00:03:12,50 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 7
Adam Rudnicki 00:02:37 00:03:16,25 2021-05-29 Piaseczyńska Piątka 2021 3
Mateusz Tokaj 00:02:59 00:03:43,75 2012-05-03 12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 14
Antoni Domański 00:03:10 00:03:57,50 2013-05-03 Mila Piaseczyńska 9
  • Dystans: 1.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:02:30 00:02:30,00 2020-09-06 3. Memoriał Sławomira Rosłona 3
Bartosz Kucharski 00:02:31 00:02:31,00 2022-05-08 Zawody Otwarcia Sezonu LA Warszawa 2022 1
Jan Mordel 00:02:31 00:02:31,00 2019-05-11 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 2019 2
Adrian Pec 00:02:32 00:02:32,00 2022-05-08 Zawody Otwarcia Sezonu LA Warszawa 2022 2
Oleh Kovalchuk 00:02:36 00:02:36,00 2021-08-05 1. Mazovia Track Cup 1
Michał Dąbrowski 00:02:37 00:02:37,00 2018-05-13 Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego 3
Jan Antonowicz 00:02:43 00:02:43,00 2021-09-04 5. Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskie 2
Dawid Szymański 00:02:44 00:02:44,00 2019-09-22 Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2019 5
Tymoteusz Cichacki 00:02:47 00:02:47,00 2022-05-08 Zawody Otwarcia Sezonu LA Warszawa 2022 14
Damian Anders 00:02:52 00:02:52,00 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 1
Piotr Szczepański 00:02:55 00:02:55,00 2015-09-06 Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 2015 6
Stanisław Żegnałek 00:02:55 00:02:55,00 2021-05-08 Zawody Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego 2021 20
Kamil Lubowiecki 00:02:57 00:02:57,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 4
Kilian Mika 00:02:57 00:02:57,00 2021-09-18 Mistrzostwa Mazowsza U16 2
Bartosz Ignaczak 00:02:59 00:02:59,00 2013-09-03 Warsaw Track Cup 0
Stefan Wnorowski 00:02:59 00:02:59,00 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 6
Ignacy Mielcarek 00:03:00 00:03:00,00 2019-05-31 II Memoriał Sławomira Rosłona 2
Tomasz Mordel 00:03:02 00:03:02,00 2015-09-06 Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 2015 12
Piotr Piątkowski 00:03:05 00:03:05,00 2016-05-08 Mityng w Łomży 2
Szymon Berko - Haas 00:03:07 00:03:07,00 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 6
Adam Rybak 00:03:11 00:03:11,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 3
Tomasz Cibicki 00:03:12 00:03:12,00 2013-09-03 Warsaw Track Cup 0
Michał Dębecki 00:03:15 00:03:15,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 4
Kazimierz Nojszewski 00:03:17 00:03:17,00 2011-06-21 Warsaw Track Cup II -2011 29
Paweł Szczepański 00:03:18 00:03:18,00 2015-02-07 Mityng Warszawski 5
Piotr Bartoszewicz 00:03:20 00:03:20,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 6
Bartosz Kalinowski 00:03:23 00:03:23,00 2021-08-05 1. Mazovia Track Cup 17
Adam Misztal 00:03:25 00:03:25,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 8
Artur Olesiński 00:03:30 00:03:30,00 2013-09-03 Warsaw Track Cup 0
Michał Dziewoński 00:03:32 00:03:32,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 17
Damian Sucholewski 00:03:34 00:03:34,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 18
Paweł Dąbek 00:03:50 00:03:50,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 26
Kajetan Bieńkowski 00:04:05 00:04:05,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 11
Marcel Dziewoński 00:04:11 00:04:11,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 31
  • Dystans: 1.500 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:03:52 00:02:34,66 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 2
Bartosz Kucharski 00:03:56 00:02:37,33 2022-02-19 Ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne 6
Jan Mordel 00:04:00 00:02:40,00 2019-07-05 73. PZLA Mistrzostwa Polski U20 11
Adrian Pec 00:04:00 00:02:40,00 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 12
Michał Dąbrowski 00:04:11 00:02:47,33 2018-05-20 I Memoriał Sławomira Rosłona 9
Piotr Szczepański 00:04:13 00:02:48,66 2020-08-30 Warszawskie zawody otwarcia sezonu jesiennego 5
Dawid Szymański 00:04:13 00:02:48,66 2020-09-26 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza U18, U20 10
Jan Antonowicz 00:04:23 00:02:55,33 2021-09-09 Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani 7
Tymoteusz Cichacki 00:04:30 00:03:00,00 2021-09-23 Mazovia Track Cup Memoriał pamięci Antoniego Masze 16
Bartosz Ignaczak 00:04:48 00:03:12,00 2013-10-08 Warsaw Tarck Cup 1
Kilian Mika 00:04:56 00:03:17,33 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 1
Szymon Berko - Haas 00:05:00 00:03:20,00 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 2
Rafał Marcinek 00:05:02 00:03:21,33 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 3
Stefan Wnorowski 00:05:02 00:03:21,33 2021-09-09 Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani 12
Bartosz Kalinowski 00:05:13 00:03:28,66 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 6
  • Dystans: 1.609 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:04:16 00:02:39,10 2014-05-04 14 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 1
Oleh Kovalchuk 00:04:19 00:02:40,96 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 1
Bartosz Kucharski 00:04:19 00:02:40,96 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 1
Adrian Pec 00:04:26 00:02:45,32 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 7
Michał Dąbrowski 00:04:34 00:02:50,29 2018-05-06 18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 4
Jan Mordel 00:04:41 00:02:54,64 2019-05-04 XIX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2
Piotr Szczepański 00:04:42 00:02:55,26 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 9
Tymoteusz Cichacki 00:04:44 00:02:56,50 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 10
Jan Antonowicz 00:04:54 00:03:02,72 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 8
Kamil Lubowiecki 00:04:55 00:03:03,34 2018-05-06 18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 8
Piotr Piątkowski 00:05:04 00:03:08,93 2018-05-06 18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 10
Dawid Szymański 00:05:06 00:03:10,18 2019-05-04 XIX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 11
Paweł Szczepański 00:05:11 00:03:13,28 2019-05-04 XIX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 13
Bartosz Ignaczak 00:05:19 00:03:18,25 2014-05-04 14 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 32
Stanisław Żegnałek 00:05:20 00:03:18,88 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 15
Tomasz Cibicki 00:05:22 00:03:20,12 2014-05-04 14 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 35
Andrzej Jankowski 00:05:28 00:03:23,85 2019-05-04 XIX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 23
Marcel Phan-Gruchała 00:05:30 00:03:25,09 2018-05-06 18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 3
Stefan Wnorowski 00:05:30 00:03:25,09 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 19
Piotr Bartoszewicz 00:05:31 00:03:25,71 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 16
Jerzy Gardziel 00:05:32 00:03:26,33 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 21
Krzysztof Kielak 00:05:32 00:03:26,33 2015-05-02 15 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 20
Adam Rybak 00:05:32 00:03:26,33 2019-05-04 XIX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 28
Jan Suchorowski 00:05:32 00:03:26,33 2019-05-04 XIX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 27
Mariusz Siejka 00:05:35 00:03:28,20 2018-05-06 18 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 24
Marcin Zabdyr 00:05:35 00:03:28,20 2015-05-02 15 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 36
Krzysztof Kuter 00:05:37 00:03:29,44 2015-05-02 15 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 23
Krzysztof Zaczek 00:05:37 00:03:29,44 2012-05-03 12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 10
Robert Goch 00:05:38 00:03:30,06 2014-05-04 14 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 48
Tomasz Rębiś 00:05:38 00:03:30,06 2014-05-04 14 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 47
Michał Dębecki 00:05:41 00:03:31,93 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 24
Adam Misztal 00:05:44 00:03:33,79 2021-05-02 XXI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 20
Michał Winiarski 00:05:46 00:03:35,04 2022-05-03 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2022 25
Wojciech Grzegorczyk 00:05:47 00:03:35,66 2012-05-03 12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 33
Henryk Kaliciński 00:05:47 00:03:35,66 2014-05-04 14 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 58
  • Dystans: 2.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Oleh Kovalchuk 00:05:32 00:02:46,00 2021-02-06 3 Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2021 1
Bartosz Kucharski 00:05:34 00:02:47,00 2022-01-29 4. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 8
Krzysztof Wasiewicz 00:05:34 00:02:47,00 2012-06-17 AVON kontra przemoc 2
Adrian Pec 00:05:48 00:02:54,00 2021-08-05 1. Mazovia Track Cup 2
Piotr Szczepański 00:05:49 00:02:54,50 2021-01-23 Halowe ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne 22
Michał Dąbrowski 00:05:55 00:02:57,50 2017-07-29 Zawody kontrolne przed OOM 3
Dawid Szymański 00:06:11 00:03:05,50 2019-09-01 Zawody lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego 8
Jan Antonowicz 00:06:14 00:03:07,00 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 2
Tymoteusz Cichacki 00:06:24 00:03:12,00 2021-09-18 Mistrzostwa Mazowsza U16 1
Damian Anders 00:06:27 00:03:13,50 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 4
Jan Mordel 00:06:46 00:03:23,00 2015-08-29 Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego Młodzi 5
Kilian Mika 00:06:49 00:03:24,50 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 5
Stefan Wnorowski 00:07:10 00:03:35,00 2021-08-05 1. Mazovia Track Cup 15
Damian Sucholewski 00:07:51 00:03:55,50 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 7
Artur Kłoszewski 00:09:25 00:04:42,50 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 10
  • Dystans: 3.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:08:23 00:02:47,66 2019-06-08 47 Memoriał Żylewicza 4
Bartosz Kucharski 00:08:38 00:02:52,66 2022-01-23 1. Ogólnopolski Halowy Mityng ŁOZLA 2022 1
Piotr Szczepański 00:09:05 00:03:01,66 2020-07-18 3. Puchar Kujaw 2020 18
Jan Mordel 00:09:33 00:03:11,00 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 3
Michał Dąbrowski 00:09:49 00:03:16,33 2017-06-24 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 U18 8
Damian Anders 00:10:11 00:03:23,66 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 5
Łukasz Misztal 00:10:32 00:03:30,66 2013-05-14 Warsaw Track Cup 4
Piotr Piątkowski 00:10:33 00:03:31,00 2016-05-22 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 11
Krzysztof Hołowacz 00:10:35 00:03:31,66 2013-10-08 Warsaw Tarck Cup 3
Adrian Pec 00:10:36 00:03:32,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 2
Paweł Szczepański 00:10:36 00:03:32,00 2016-05-22 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 12
Krzysztof Kielak 00:10:52 00:03:37,33 2014-09-09 Warsaw Track Cup 16
Piotr Bartoszewicz 00:11:00 00:03:40,00 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 7
Piotr Nadrowski 00:11:03 00:03:41,00 2013-10-08 Warsaw Tarck Cup 4
Piotr Turzyński 00:11:07 00:03:42,33 2013-09-03 Warsaw Track Cup 0
Adam Misztal 00:11:29 00:03:49,66 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 11
Mariusz Siejka 00:11:31 00:03:50,33 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 6
Michał Dębecki 00:11:39 00:03:53,00 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 10
Stanisław Żegnałek 00:11:39 00:03:53,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 6
Adam Rybak 00:11:40 00:03:53,33 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 11
Kazimierz Nojszewski 00:11:41 00:03:53,66 2013-09-03 Warsaw Track Cup 0
Artur Olesiński 00:11:49 00:03:56,33 2014-09-09 Warsaw Track Cup 27
Wojciech Grzegorczyk 00:11:57 00:03:59,00 2012-05-22 Warsaw Track Cup II 35
Damian Sucholewski 00:12:07 00:04:02,33 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 14
Michał Dziewoński 00:12:30 00:04:10,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 16
Sebastian Kłosowicz 00:12:36 00:04:12,00 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 17
Albert Klaus 00:12:54 00:04:18,00 2020-11-03 Piaseczno Track Cup Seria II 12
Paweł Dąbek 00:13:10 00:04:23,33 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 19
Artur Kłoszewski 00:13:56 00:04:38,66 2020-10-27 Piaseczno Track Cup Seria I 21
Marcin Krawczyk 00:14:01 00:04:40,33 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 21
Marek Gąsiorek 00:14:14 00:04:44,66 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 21
Marcin Szczepański 00:15:21 00:05:07,00 2021-08-26 2. Mazovia Track Cup 24
  • Dystans: 4.219 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:13:15 00:03:08,43 2014-10-26 12 minimaraton Lesznowoli 1
Krzysztof Hołowacz 00:15:33 00:03:41,14 2014-10-26 12 minimaraton Lesznowoli 16
Krzysztof Kielak 00:15:58 00:03:47,06 2014-10-26 12 minimaraton Lesznowoli 24
Piotr Turzyński 00:16:06 00:03:48,96 2011-10-23 Minimaraton Lesznowola 2011 31
Łukasz Misztal 00:16:10 00:03:49,91 2011-10-23 Minimaraton Lesznowola 2011 34
Robert Goch 00:16:43 00:03:57,73 2011-10-23 Minimaraton Lesznowola 2011 47
Tomasz Rębiś 00:17:23 00:04:07,21 2012-10-28 Minimaraton Lesznowola 46
Tomasz Hołowacz 00:21:11 00:05:01,25 2011-10-23 Minimaraton Lesznowola 2011 161
Eugeniusz Moszkowicz 00:24:27 00:05:47,71 2012-10-28 Minimaraton Lesznowola 182
Tomasz Mordel 00:24:28 00:05:47,94 2014-10-26 12 minimaraton Lesznowoli 133
  • Dystans: 4 600 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Adam Rybak 00:17:38 00:03:50,00 2019-05-31 II Memoriał Sławomira Rosłona 1
  • Dystans: 4.700 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:15:06 00:03:12,76 2013-09-07 Frog Race V 1
Bartosz Ignaczak 00:18:13 00:03:52,55 2013-09-07 Frog Race V 4
Tomasz Cibicki 00:19:01 00:04:02,76 2013-09-07 Frog Race V 8
Robert Sachmata 00:21:03 00:04:28,72 2013-09-07 Frog Race V 13
Wojciech Grzegorczyk 00:21:12 00:04:30,63 2013-09-07 Frog Race V 14
Krzysztof Zaczek 00:21:15 00:04:31,27 2013-09-07 Frog Race V 16
Darek De Groot 00:24:06 00:05:07,65 2013-09-07 Frog Race V 34
  • Dystans: 5.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:14:38 00:02:55,59 2018-09-30 40.PZU Maraton Warszawski-T-Mobile Bieg na Piątkę 1
Oleh Kovalchuk 00:15:08 00:03:01,60 2021-09-26 43 Maraton Warszawski 3
Bartosz Kucharski 00:15:26 00:03:05,20 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 2
Piotr Szczepański 00:15:45 00:03:09,00 2021-06-05 4. Memoriał Sławomira Rosłona 20
Jan Mordel 00:16:23 00:03:16,59 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Kamil Lubowiecki 00:16:55 00:03:23,00 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 3
Piotr Piątkowski 00:17:01 00:03:24,19 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Tymoteusz Cichacki 00:17:07 00:03:25,40 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 8
Paweł Szczepański 00:17:10 00:03:26,00 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Andrzej Jankowski 00:17:30 00:03:30,00 2014-06-14 Bieg Ursynowa 74
Michał Dąbrowski 00:17:32 00:03:30,40 2017-05-27 V Piaseczyńska Piątka 9
Krzysztof Hołowacz 00:18:32 00:03:42,39 2015-06-13 Bieg Ursynowa 195
Krzysztof Kuter 00:18:36 00:03:43,20 2015-05-30 Piaseczyńska Piątka 18
Piotr Turzyński 00:18:39 00:03:43,80 2012-06-02 Bieg Ursynowa 97
Łukasz Misztal 00:18:40 00:03:44,00 2012-06-02 Bieg Ursynowa 96
Tomasz Rębiś 00:18:45 00:03:45,00 2014-06-14 Bieg Ursynowa 145
Szymon Berko - Haas 00:18:50 00:03:46,00 2022-03-27 16 Półmaraton Warszawski 101
Piotr Bartoszewicz 00:19:01 00:03:48,19 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 16
Marek Kucharski 00:19:02 00:03:48,40 2019-05-25 VII Piaseczyńska Piątka 14
Krzysztof Kielak 00:19:10 00:03:50,00 2014-06-14 Bieg Ursynowa 186
Stefan Wnorowski 00:19:11 00:03:50,19 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 15
Robert Goch 00:19:15 00:03:51,00 2014-06-14 Bieg Ursynowa 195
Tomasz Cibicki 00:19:16 00:03:51,19 2014-05-31 Piaseczyńska Piątka 30
Mariusz Siejka 00:19:21 00:03:52,19 2018-05-26 VI Piaseczyńska Piątka 22
Piotr Nadrowski 00:19:26 00:03:53,19 2014-05-31 Piaseczyńska Piątka 36
Adam Rybak 00:19:30 00:03:54,00 2019-05-25 VII Piaseczyńska Piątka 20
Antoni Domański 00:19:35 00:03:55,00 2017-05-27 V Piaseczyńska Piątka 33
Kazimierz Nojszewski 00:19:45 00:03:57,00 2011-06-18 Bieg Ursynowa 2011 98
Dariusz Turlej 00:19:49 00:03:57,80 2012-06-02 Bieg Ursynowa 160
Łukasz Słonawski 00:19:54 00:03:58,80 2017-05-27 V Piaseczyńska Piątka 38
Michał Dębecki 00:20:13 00:04:02,60 2020-09-06 3. Memoriał Sławomira Rosłona 28
Bogusław Sawicki 00:20:19 00:04:03,79 2021-10-07 Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego 27
Marcin Zabdyr 00:20:20 00:04:04,00 2015-06-13 Bieg Ursynowa 324
Wojciech Grzegorczyk 00:20:26 00:04:05,19 2011-05-03 Bieg Konstytucji 3 maja 144
Adam Misztal 00:20:27 00:04:05,40 2019-05-31 II Memoriał Sławomira Rosłona 33
  • Dystans: 10.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:30:51 00:03:05,09 2018-06-24 IV Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego 1
Bartosz Kucharski 00:32:40 00:03:16,00 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 1
Piotr Szczepański 00:34:29 00:03:26,90 2019-06-16 V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego 8
Andrzej Jankowski 00:36:25 00:03:38,50 2016-04-24 Orlen Bieg OSHEE 129
Kamil Lubowiecki 00:36:31 00:03:39,09 2018-09-16 8 Tarczyn Półmaraton 2018 3
Piotr Piątkowski 00:36:32 00:03:39,20 2017-04-23 Orlen Warsaw Marathon 162
Paweł Szczepański 00:36:51 00:03:41,09 2017-04-23 Orlen Warsaw Marathon 181
Michał Dąbrowski 00:38:03 00:03:48,30 2015-10-03 GPW 15
Krzysztof Hołowacz 00:38:44 00:03:52,40 2014-10-18 Grand Prix Warszawy 22
Łukasz Misztal 00:38:54 00:03:53,40 2013-04-14 Bieg Raszyński 52
Krzysztof Kielak 00:39:02 00:03:54,19 2014-11-11 XXVI Bieg Niepodległości 266
Tomasz Hołowacz 00:39:24 00:03:56,40 2019-11-11 31 Bieg Niepodległości 507
Krzysztof Kuter 00:39:28 00:03:56,80 2015-11-11 Bieg Niepodległości 376
Tomasz Rębiś 00:39:29 00:03:56,90 2017-05-07 Bieg Wojcechowy 27
Piotr Turzyński 00:39:33 00:03:57,30 2011-10-02 Biegnij Warszawo 2011 105
Piotr Bartoszewicz 00:39:52 00:03:59,19 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 20
Marek Kucharski 00:39:56 00:03:59,59 2019-06-16 V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego 45
Piotr Nadrowski 00:40:03 00:04:00,30 2013-11-11 Bieg Niepodległości 382
Mirosław Cisek 00:40:47 00:04:04,69 2016-11-11 28 Bieg Niepodległości 616
Piotr Marcinek 00:40:52 00:04:05,19 2017-11-11 29.Bieg Niepodległości 756
Robert Goch 00:40:54 00:04:05,40 2013-11-11 Bieg Niepodległości 533
Dariusz Turlej 00:40:55 00:04:05,50 2014-10-05 Biegnij Warszawo 218
Kazimierz Nojszewski 00:40:57 00:04:05,69 2013-10-06 Biegnij Warszawo 195
Marcin Szkuta 00:41:25 00:04:08,50 2016-11-11 28 Bieg Niepodległości 726
Adam Rybak 00:41:29 00:04:08,90 2019-04-28 Bieg SGH 84
Marcin Zabdyr 00:41:45 00:04:10,50 2017-04-23 Orlen Warsaw Marathon 579
Artur Olesiński 00:41:46 00:04:10,59 2019-11-11 31 Bieg Niepodległości 1076
Bogusław Sawicki 00:41:57 00:04:11,69 2021-10-23 Mazovia Track Cup Memoriał Janusza Kusocińskiego i 25
Kazimierz Marczuk 00:42:17 00:04:13,69 2014-11-11 XXVI Bieg Niepodległości 879
Łukasz Słonawski 00:42:21 00:04:14,09 2017-05-07 Bieg Wojcechowy 50
Robert Sachmata 00:42:36 00:04:15,59 2012-10-07 Biegnij Warszawo 2012 0
Mariusz Siejka 00:42:39 00:04:15,90 2018-09-16 8 Tarczyn Półmaraton 2018 20
Wojciech Grzegorczyk 00:42:41 00:04:16,10 2012-06-03 Legionowska Dycha 73
Michał Dębecki 00:43:14 00:04:19,40 2019-11-11 31 Bieg Niepodległości 1571
Adam Misztal 00:43:21 00:04:20,10 2019-04-28 Bieg SGH 125
  • Dystans: 15.000 m
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 00:48:07 00:03:12,46 2020-01-19 XXXVII Bieg Chomiczówki 8
Kamil Lubowiecki 00:56:02 00:03:44,13 2018-05-27 XXIII Mazowiecka Piętnastka 20
Krzysztof Hołowacz 01:01:02 00:04:04,13 2020-01-19 XXXVII Bieg Chomiczówki 174
Robert Goch 01:03:48 00:04:15,19 2013-11-17 Bełchatowska Piętnastka 127
Krzysztof Kielak 01:04:18 00:04:17,19 2017-01-15 XXXIV Bieg Chomiczówki 238
Piotr Nadrowski 01:06:28 00:04:25,86 2012-05-27 Mazowiecka Pietnastka 84
Dariusz Turlej 01:08:11 00:04:32,73 2014-01-19 Bieg o Puchar Bielan 322
Wojciech Grzegorczyk 01:11:16 00:04:45,06 2014-01-19 Bieg o Puchar Bielan 438
Artur Olesiński 01:12:32 00:04:50,13 2011-01-16 Bieg Chomiczówki 2011 332
Jan de Groot 01:12:39 00:04:50,60 2017-01-15 XXXIV Bieg Chomiczówki 540
Maciej Krzak 01:16:36 00:05:06,39 2012-05-27 Mazowiecka Pietnastka 205
Jacek Dziekoński 01:17:36 00:05:10,40 2011-01-16 Bieg Chomiczówki 2011 476
  • Dystans: 21.097 m (połmaraton)
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Krzysztof Wasiewicz 01:07:41 00:03:12,49 2019-09-08 29 Półmaraton SIGNIFY/PHILIPS Piła 8
Kamil Lubowiecki 01:18:11 00:03:42,35 2019-03-24 9 Pabianicki Półmaraton 13
Piotr Piątkowski 01:19:23 00:03:45,76 2017-09-03 BMW Półmaraton Praski 48
Tomasz Rębiś 01:25:21 00:04:02,73 2017-03-25 PZU Półmaraton Warszawski 0
Krzysztof Hołowacz 01:26:06 00:04:04,86 2014-08-24 4. Półmaraton Powiatu Warszawskiego 37
Łukasz Misztal 01:27:20 00:04:08,37 2013-03-24 Półmaraton Warszawski 2013 376
Piotr Bartoszewicz 01:27:48 00:04:09,70 2022-02-27 42 Półmaraton Wiązowski 162
Krzysztof Kuter 01:27:51 00:04:09,84 2015-03-01 Półmaraton Wiazowski 116
Krzysztof Kielak 01:28:00 00:04:10,27 2015-03-01 Półmaraton Wiazowski 120
Piotr Nadrowski 01:29:38 00:04:14,91 2017-03-25 PZU Półmaraton Warszawski 0
Marek Kucharski 01:29:59 00:04:15,91 2019-02-24 Półmaraton Wiązowna i Wiązowska Piątka 232
Robert Goch 01:30:34 00:04:17,57 2016-02-28 Półmaraton Wiazowski 203
Marcin Szkuta 01:30:35 00:04:17,61 2016-02-28 Półmaraton Wiazowski 205
Kazimierz Nojszewski 01:31:18 00:04:19,65 2013-09-15 Półmaraton Tarczyn 62
Marcin Zabdyr 01:31:39 00:04:20,65 2016-02-28 Półmaraton Wiazowski 236
Jerzy Gardziel 01:31:47 00:04:21,03 2022-02-27 42 Półmaraton Wiązowski 257
Artur Olesiński 01:31:47 00:04:21,03 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1252
Adam Rybak 01:32:25 00:04:22,83 2020-02-23 40 Półmaraton Wiązowski, 23 Wiązowska 5-tka 436
Piotr Turzyński 01:32:41 00:04:23,59 2012-03-25 Półmaraton Warszawski 525
Adam Misztal 01:32:45 00:04:23,78 2022-02-27 42 Półmaraton Wiązowski 291
Bogusław Sawicki 01:32:55 00:04:24,25 2022-03-27 16 Półmaraton Warszawski 832
Łukasz Słonawski 01:33:20 00:04:25,44 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1448
Dariusz Turlej 01:33:32 00:04:26,00 2014-03-30 PZU Półmaraton Warszawski 62
Wojciech Grzegorczyk 01:34:05 00:04:27,57 2011-03-27 Półmaraton Warszawski 2011 525
Robert Sachmata 01:34:45 00:04:29,46 2013-03-24 Półmaraton Warszawski 2013 0
Sebastian Kłosowicz 01:34:54 00:04:29,89 2016-04-06 11 PZU Półmaraton Warszawski 1401
Michał Winiarski 01:35:18 00:04:31,03 2022-03-27 16 Półmaraton Warszawski 1063
Henryk Kaliciński 01:35:53 00:04:32,69 2013-09-15 Półmaraton Tarczyn 179
Daniel Sutuła 01:36:12 00:04:33,59 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 1920
Piotr Marcinek 01:36:26 00:04:34,25 2017-03-05 37 Półmaraton Wiązowski 309
Damian Sucholewski 01:36:49 00:04:35,34 2018-03-25 13 PZU Półmaraton Warszawski 2020
Paweł Lewandowski 01:37:43 00:04:37,90 2011-03-27 Półmaraton Warszawski 2011 731
Michał Dębecki 01:40:14 00:04:45,06 2019-02-24 Półmaraton Wiązowna i Wiązowska Piątka 625
Michał Dziewoński 01:40:35 00:04:46,05 2020-02-23 40 Półmaraton Wiązowski, 23 Wiązowska 5-tka 953
Jan de Groot 01:42:15 00:04:50,79 2013-03-24 Półmaraton Warszawski 2013 2156
  • Dystans: 42.195 m (maraton)
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Piotr Piątkowski 02:55:57 00:04:10,19 2018-04-15 4. Gdańsk Maraton 29
Piotr Bartoszewicz 03:00:07 00:04:16,12 2022-04-10 48 Maraton Dębno 66
Tomasz Rębiś 03:03:50 00:04:21,40 2017-04-23 Orlen Warsaw Marathon 332
Krzysztof Kielak 03:10:23 00:04:30,71 2015-09-27 BMW Berlin Marathon 0
Łukasz Misztal 03:11:38 00:04:32,49 2013-10-13 Poznań Maraton 300
Krzysztof Hołowacz 03:12:58 00:04:34,39 2014-09-28 PZU Maraton Warszawski 338
Adam Misztal 03:19:27 00:04:43,61 2022-04-10 48 Maraton Dębno 143
Marek Kucharski 03:20:28 00:04:45,05 2019-09-29 41 PZU Maraton Warszawski 373
Kazimierz Nojszewski 03:20:53 00:04:45,64 2010-06-05 Sztokholm Marathon 2010 1077
Piotr Nadrowski 03:23:06 00:04:48,80 2017-04-23 Orlen Warsaw Marathon 924
Jerzy Gardziel 03:24:55 00:04:51,38 2022-04-24 10. DOZ Maraton Łódź 378
Dariusz Turlej 03:26:50 00:04:54,11 2013-09-29 35 PZU Maraton Warszawski 1000
Wojciech Grzegorczyk 03:27:24 00:04:54,91 2011-04-10 Dębno maraton 177
Robert Goch 03:27:25 00:04:54,94 2013-10-13 Poznań Maraton 771
Bogusław Sawicki 03:31:17 00:05:00,43 2022-04-24 10. DOZ Maraton Łódź 473
Marcin Zabdyr 03:32:15 00:05:01,81 2017-09-24 Maraton Warszawski 0
Michał Winiarski 03:32:27 00:05:02,09 2022-04-24 10. DOZ Maraton Łódź 493
Damian Sucholewski 03:33:55 00:05:04,18 2021-09-26 43 Maraton Warszawski 643
Henryk Kaliciński 03:35:28 00:05:06,38 2013-10-13 Poznań Maraton 1248
Robert Sachmata 03:37:00 00:05:08,56 2012-09-30 Maraton Warszawski 0
Artur Olesiński 03:37:13 00:05:08,87 2013-09-29 35 PZU Maraton Warszawski 1911
Mirosław Cisek 03:37:46 00:05:09,65 2019-09-29 41 PZU Maraton Warszawski 875
Sebastian Kłosowicz 03:42:01 00:05:15,70 2022-04-24 10. DOZ Maraton Łódź 641
Tomasz Gawron 03:44:10 00:05:18,75 2012-09-30 Maraton Warszawski 1563
Piotr Wasilewski 03:46:28 00:05:22,02 2019-09-29 41 PZU Maraton Warszawski 1215
Marcin Szkuta 03:47:14 00:05:23,11 2015-09-27 PZU Maraton Warszawski 851
Jan de Groot 03:48:10 00:05:24,44 2014-11-09 Maraton Des Alpes Martines 0
Janusz Rabsztyn 03:52:22 00:05:30,41 2019-10-20 TCS Amsterdam Marathon 7140
Paweł Lewandowski 04:06:53 00:05:51,06 2011-04-17 Cracovia Maraton 2011 1900
Marek Gąsiorek 04:11:15 00:05:57,26 2019-04-14 Orlen Warsaw Maraton 3089
Marcin Chojnacki 04:14:23 00:06:01,72 2015-09-27 PZU Maraton Warszawski 1528
Jarosław Malec 04:14:45 00:06:02,24 2015-09-27 PZU Maraton Warszawski 322
Tomasz Hołowacz 04:16:18 00:06:04,45 2013-09-29 35 PZU Maraton Warszawski 5172
Zbigniew Jusiński 04:19:17 00:06:08,69 2015-09-27 PZU Maraton Warszawski 352
Jacek Dziekoński 04:19:57 00:06:09,64 2012-05-13 Volkswagen Prague Marathon 4009
  • Dystans: 100 km
Imie i nazwisko Czas Tempo [min/km] Data Nazwa biegu Miejsce
Piotr Nadrowski 09:06:45 00:05:28,05 2013-09-07 Krynica 1
Dariusz Turlej 14:56:33 00:08:57,93 2013-09-07 Krynica 1
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: