Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Anders Damian
321 · Kondycja
1 1 00:03:11 2006 Dyplom
Babicki Julian
312
18 8 00:04:01 2008 Dyplom
Berko-Haas Szymon
305
19 9 00:04:02 2007 Dyplom
Bieńkowski Kajetan
301 · Kondycja
- - - 2006
Boruta Karolina
263
25 15 00:04:15 2008 Dyplom
Buczkowski Kacper
395 · GLKS Nadarzyn
8 4 00:03:20 2008 Dyplom
Dąbrowska IZABELLA
328 · SP Chylice / X Fight Piaseczno
17 10 00:04:00 2008 Dyplom
Dąbrowska Wiktoria
329 · -
31 18 00:04:40 2006 Dyplom
Derkacz Dorotka
400
28 16 00:04:21 2008 Dyplom
Dębecka Karolina
302 · Kondycja Piaseczno
9 5 00:03:31 2007 Dyplom
Dudek Tomasz
309 · Klub Ołena
- - - 2006
Dziedzińska Kornelia
323 · SP Rusiec
24 14 00:04:13 2008 Dyplom
Dziewońska Malwina
326 · Kondycja
2 1 00:03:14 2006 Dyplom
Hofman Hania
398
12 6 00:03:44 2006 Dyplom
Hresiukiewicz Emilia
268
14 7 00:03:52 2008 Dyplom
Ignaczak Julia
330
7 4 00:03:20 2007 Dyplom
Jakubiak Dominik
314
26 11 00:04:16 2008 Dyplom
Kalinowski Bartosz
319 · Kondycja Piaseczno
5 3 00:03:18 2006 Dyplom
Kasiński Michał
497
13 7 00:03:52 2008 Dyplom
Klaus Kamila
311 · Kondycja
4 2 00:03:18 2006 Dyplom
Kotlarska Natasza
313
21 11 00:04:05 2008 Dyplom
KUCIAK NATALIA
308
6 3 00:03:19 2006 Dyplom
Kupich Damian
307
27 12 00:04:18 2008 Dyplom
LEYMAŃCZYK KACPER
315 · x / x
30 13 00:04:32 2008 Dyplom
Lizak Antoni
399
11 6 00:03:33 2007 Dyplom
Marchlewska Małgosia
327
23 13 00:04:12 2007 Dyplom
Mieczkowska Maja
325
- - - 2008
Pyzel Anastazja
324 · IKS KONSTANCIN
16 9 00:03:54 2007 Dyplom
Rabsztyn Jan Paweł
322
10 5 00:03:31 2007 Dyplom
Sabbo Stanisław
303
- - - 2008
Serwin Małgorzata
393
22 12 00:04:10 2007 Dyplom
Skorżańska Nina
388
32 19 00:04:44 2008 Dyplom
SKRZYPCZYK ZUZANNA
318
29 17 00:04:30 2008 Dyplom
Sucholewska Natalia
304 · Kondycja
15 8 00:03:53 2008 Dyplom
Szerszeń Mikołaj
317 · Piaseczno Running
33 14 00:07:35 2006 Dyplom
Śmiechowski Mateusz
320
3 2 00:03:17 2007 Dyplom
Wiśniewski Adam
310
20 10 00:04:04 2007 Dyplom
Zakrzewska Liwia
306
- - - 2008
Żwiruk Olgierd
316 · Szybkie Kopyto Ultra
- - - 2008