1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
ADAMOWICZ Konrad
46 · Sushi Strefa Piaseczno / Konrad Adamowicz
45 37 00:26:52 1977 Dyplom
ANISZEWSKI Krzysztof
16
74 57 00:29:25 1990 Dyplom
ARAK Ireneusz
50 · -- / -
97 68 00:33:54 1992 Dyplom
BARĆ Bartłomiej
60
59 48 00:27:58 1981 Dyplom
BARTOSZEWICZ Piotr
118 · Kondycja
4 4 00:20:59 1983 Dyplom
BODYCH Anna
108 · Kondycja
60 12 00:28:16 1990 Dyplom
BOICHYN Oleh
107
- - - 1998
BORATYŃSKI Paweł
12 · Pluton Alpha
47 39 00:27:05 1983 Dyplom
BORKOWSKA Grażyna
71
116 47 00:41:07 1974 Dyplom
BOROWIEC ANNA
101
78 20 00:29:44 1978 Dyplom
BOSEK-WOŹNIAKOWSKA Monika
25
- - - 1983
BRELA Justyna
80
48 9 00:27:09 1976 Dyplom
BRZDĄKIEWICZ Tomasz
22
63 50 00:28:27 1990 Dyplom
BYRT Marcin
33 · KS Lemiesz Team Warszawa
- - - 1979
CHACINSKA-MOROZ Marta
45
115 46 00:40:30 1980 Dyplom
CHACIŃSKA Paulina
24
108 39 00:37:03 1984 Dyplom
Anonim
20
98 30 00:33:47 1985
CICHECKI Dawid
52
90 63 00:31:36 1992 Dyplom
CIEŚLAR Rafał
30 · Bielsko-Biała
51 42 00:27:17 1984 Dyplom
CZECH Mateusz
98
70 56 00:29:11 1990 Dyplom
CZECH Sebastian
79
65 52 00:28:54 1987 Dyplom
DĄBEK Paweł
1138 · Kondycja
29 25 00:24:40 1973 Dyplom
DESKA Leszek
99 · www.leszekbiega.pl
6 6 00:21:28 1976 Dyplom
DĘBECKI Michał
4 · Kondycja
16 16 00:23:00 1971 Dyplom
DOJNIKOWSKI Jacek
1135 · Bułkę przez Bibułkę
54 45 00:27:28 1979 Dyplom
DUDEK Rafał
11
92 65 00:32:27 1978 Dyplom
DZWONKOWSKI Konrad
72
53 44 00:27:19 2000 Dyplom
GADOMSKA Anna
100 · PZU Sport Team / PZU
30 5 00:24:55 1981 Dyplom
GALOCZ-ILKOW Agnieszka
103 · Biegunki Kabackie
40 8 00:26:20 1974 Dyplom
GARDZIEL Jerzy
91 · Kondycja / WW Team / -
5 5 00:21:10 1973 Dyplom
GARGAS-MARUT Małgorzata
87 · PZI Sport-Team
37 7 00:26:03 1974 Dyplom
GAWRYJOŁEK Dominika
120
56 10 00:27:39 1981 Dyplom
GOLISZ Adam
1128
41 33 00:26:32 1970 Dyplom
GOLISZ Ewa
102
77 19 00:29:47 1971 Dyplom
GÓRAL Piotr
1140
85 61 00:30:41 1956 Dyplom
GÓRECKA Magdalena
75
- - - 1971
GRUBA Remigiusz
34
- - - 1980
GRUZA Marcin
48
- - - 1978
Anonim
82
103 35 00:35:21 1990
GUTOWSKI Marcin
1129
28 24 00:24:40 1983 Dyplom
HRYCKIEWICZ-WIERZBICKA Agnieszka
115
111 42 00:37:38 1978 Dyplom
JACHYM Dawid
1139
69 55 00:29:10 1996 Dyplom
KACZMAREK Adam
17 · Maximus CNC
32 27 00:25:09 1988 Dyplom
KACZMAREK Tomasz
18
13 13 00:22:24 1991 Dyplom
KAMIŃSKI Łukasz
5 · GOSiR Piaseczno
8 8 00:21:50 1983 Dyplom
KANIA Krystian
61
- - - 1989
KASPRZAK Maria
97
112 43 00:38:20 1994 Dyplom
KAZUBEK Anna
76
87 26 00:31:14 1970 Dyplom
KILJANCZYK Dominik
32 · Tarczyński Klub Biegowy
7 7 00:21:48 2000 Dyplom
KISIEL Artur
27
15 15 00:22:53 1980 Dyplom
KISIELIŃSKA Kasia
23
109 40 00:37:04 1983 Dyplom
KLAUS Albert
117 · Kondycja Piaseczno
35 30 00:25:30 1975 Dyplom
KŁĘK Magdalena
86 · Bezlitośni
81 22 00:30:00 1974 Dyplom
KOSIOR Tomasz
36
49 40 00:27:10 1977 Dyplom
KOSMALA Karolina
56
107 38 00:36:54 1981 Dyplom
KOZAK Monika
83 · KS Pegaz
36 6 00:25:43 1974 Dyplom
KOZDRA Aleksandra
1137
68 14 00:29:02 1991 Dyplom
KOZIELSKI Krzysztof
43 · CENTAUR Running Team
50 41 00:27:16 1979 Dyplom
KOZIELSKI Paweł
42 · DXC Active Crew / DXC Active Crew
64 51 00:28:43 1977 Dyplom
KRAWCEWICZ Tomasz
37
- - - 1980
KRAWCZYK Michał
58
31 26 00:25:04 2001 Dyplom
KRZYŚPIAK Magdalena
95
71 15 00:29:25 1994 Dyplom
KUCHTA Pawel
29
24 21 00:23:52 1981 Dyplom
KUSTOSZ Wojciech
49 · Józef Cytrus Team
43 35 00:26:42 1971 Dyplom
MAJOREK Krzysztof
96
12 12 00:22:12 1987 Dyplom
MARCINEK Agnieszka
10 · Kondycja
18 2 00:23:11 1978 Dyplom
MAZUR Marek
54
3 3 00:20:48 1967 Dyplom
MIECZNIKOWSKI Błażej
51
20 18 00:23:36 1990 Dyplom
MISZTAL Adam
119 · Kondycja
9 9 00:21:54 1967 Dyplom
MOLIS-MAZURKIEWICZ Anna
74
110 41 00:37:33 1978 Dyplom
MYSZKOWSKI Rafał
109
27 23 00:24:22 1988 Dyplom
NIEMCZYK Agnieszka
68
89 27 00:31:29 1982 Dyplom
NOGAJEWSKI Karol
26
- - - 1984
NOGAL Józef
64
76 58 00:29:49 1961 Dyplom
NOWACZYŃSKA Katarzyna
113 · Team ZabieganeDni
84 24 00:30:28 1976 Dyplom
OKRASA Maciej
53 · Warszawiaky
10 10 00:21:55 1975 Dyplom
ORTYŃSKA Ewa
77
79 21 00:29:50 2004 Dyplom
ORTYŃSKA Julia
78
100 32 00:34:33 1979 Dyplom
OSTASZEWSKA Amelia
1136 · Kondycja
22 3 00:23:44 2005 Dyplom
PAPUGA-SZAŁAPSKI Jakub
57
- - - 1986
PIASECKA Diana
65
- - - 1980
PIENIĄZKIEWICZ Beata
90
99 31 00:34:13 1975 Dyplom
PIOTROWSKI Sławek
14 · Kalińska Team
42 34 00:26:36 1975 Dyplom
PLEWA Damian
19
58 47 00:28:06 1991 Dyplom
PODKOWIŃSKA Monika
110
72 16 00:29:22 1983 Dyplom
POLIKOWSKI Patryk
114
67 54 00:28:58 1978 Dyplom
POPEK Paulina
15
104 36 00:35:52 1983 Dyplom
POPIOŁEK Marta
116 · OCEANICUS
114 45 00:39:50 1977 Dyplom
POPIOŁEK Mateusz
9 · OCEANICUS
80 59 00:29:53 1985 Dyplom
PRUSZYŃSKI Edward
31 · KB Ożarów Mazowiecki Biega
14 14 00:22:48 1972 Dyplom
PYZEL Agnieszka
28 · KS Pegaz
57 11 00:27:54 1968 Dyplom
RADZYŃSKI Tomasz
73
39 32 00:26:16 1984 Dyplom
RAJCHERT Joanna
62
25 4 00:24:00 1978 Dyplom
ROKITA Izabela
81
94 28 00:32:56 1978 Dyplom
ROZWÓD KRZYSZTOF
55 · Józef Cytrus Team
91 64 00:32:21 1957 Dyplom
RYBAK Krzysztof
38
62 49 00:28:13 1973 Dyplom
RYBAK Małgorzata
40
61 13 00:28:14 2003 Dyplom
RYBAK Mariusz
69
34 29 00:25:25 1986 Dyplom
RYBAK Zofia
39
17 1 00:23:10 2000 Dyplom
RZEWUSKI Karol
66
- - - 1978