1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Podkowińska Monika
399
1 1 00:26:12 1983
Szymborski Rafał
373 · Agencja Projekt Igrzyska
1 1 00:15:25 1992
Brzezina Józef Maciej
276
2 1 00:32:28 1959
Tokarski Piotr
338
2 2 00:15:51 1995
Pająk Bartłomiej
382 · AKL Ursynów
3 3 00:15:56 1989
Zarzycki Zdzisław
324
3 2 00:33:30 1958
Brzezina Ewa
277
4 2 00:33:57 1961
Pustułka KONRAD
302
4 4 00:16:00 1980
Krawczuk Jakub
356
5 3 00:35:01 2003
Żurawski Michał
396 · Entre.pl Team
5 5 00:16:21 1996
Kliś Kinga
361
6 3 00:35:56 1976
Kucharski Bartosz
346 · Kondycja
6 6 00:16:34 2000
Dąbrowski Michał
283 · Kondycja
7 7 00:16:43 1999
Mikuła Agnieszka
298
7 4 00:36:21 1975
Lepianka Anna
286
8 5 00:36:37 1985
Zaborski Mateusz
349 · Kondycja
8 8 00:16:44 1993
LAKOMY IWONA
287
9 6 00:36:32 1981
Szczepański Piotr
281 · Kondycja
9 9 00:16:52 2000
Kącki Paweł
273 · KB Rabarbar
10 10 00:18:02 1975
Wagner Jan
397
10 4 00:36:39 2003
Lipiec Dariusz
314 · Byledobiec
11 5 00:36:39 1940
Płocińska Aleksandra
339 · Kondycja
11 1 00:18:40 1999
Szatecka Adrianna
252 · AKL Ursynów
12 2 00:19:21 1992
Zielińska Kamila
279 · Face Nordic Walking Team
12 7 00:36:43 1977
Kochan Anna
358
13 8 00:37:50 1973
Szczepaniak Marcin
390
13 11 00:19:33 2000
Marcinek Piotr
284 · Kondycja
14 12 00:19:34 1979
Zaremba Grazyna
360
14 9 00:38:20 1978
Kornicki Robert
305
15 6 00:39:25 1970
Siejka Mariusz
394 · Kondycja Piaseczno
15 13 00:20:16 1977
Boniecki Jacek
375
16 7 00:39:48 1966
SZELC Maciej
294
16 14 00:21:08 1978
Barańska Aleksandra
381 · Kondycja
17 3 00:21:14 1980
Justyna Mroczkowska
359
17 10 00:40:46 1979
Audycka-Wawryło Magdalena
311
18 11 00:42:56 1975
JUSIŃSKI ZBIGNIEW
318 · Kondycja
18 15 00:21:26 1965
Korczak Mariusz
261
19 16 00:21:36 1978
Wilk Małgorzata
275
19 12 00:44:15 1952
Kornicka Aneta
304
20 13 00:46:16 1974
Podkowiński Tomasz
398
20 17 00:22:09 1978
Ogórek Anatol
345
21 18 00:22:11 1979
Marcinek Agnieszka
285 · Kondycja
22 4 00:22:14 1978
Majewski Miłosz
255 · GRAJwTENISA.pl
23 19 00:22:18 1977
Sucholewski Damian
274 · Kondycja
24 20 00:22:27 1978
Celiński Tomasz
387 · Tuptuś Otwock / TUPTUś Otwock
25 21 00:22:42 1968
TURZYŃSKI PIOTR
367 · RolnikON / RolnikON
26 22 00:22:43 1994
Mossakowski Karol
253
27 23 00:22:44 1977
Załęska Klaudia
290
28 5 00:22:56 2002
MALEC JAROSŁAW
353 · Kondycja / Kuźnia Triathlonu
29 24 00:23:04 1960
Pardej Aneta
322 · Kondycja
30 6 00:23:05 1976
Czepielewski Mateusz
329
31 25 00:23:10 1982
Klich Maciej
369
33 26 00:23:33 1971
Stachera Andrzej
395
34 27 00:23:42 1976
Szwed Natalia
340
35 8 00:23:45 1998
Putkiewicz Daniel
386
36 28 00:23:53 1978
Brandyk Anna
326 · Klub Biegających Leśników
37 9 00:23:54 1982
Sachmata Jacek
354 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
38 29 00:23:55 1990
Pacholska Karolina
389 · Kondycja
39 10 00:23:58 1985
Dzieniszewski Kamil
377
41 31 00:24:07 1993
Klaus Albert
337 · Kondycja
42 32 00:24:19 1975
Kołakowski Aleksander
333 · Warszawa
43 33 00:24:23 1987
Dębski Łukasz
341
45 35 00:24:54 1980
Jankowska Agnieszka
280 · Kondycja
46 11 00:25:04 1980
Oliszewska Anna
272
47 12 00:25:16 1978
BOROWIEC MARTA
268 · www.dryzuynajezusa.pl
48 13 00:25:18 1973
Sołtysiak Marcin
269
49 36 00:25:28 1987
Sołtysiak Maciej
270
50 37 00:25:30 1990
Kłosowicz Eryk
315
51 38 00:25:36 2002
Korczak Beata
262
52 14 00:25:39 1981
Szymczak Aneta
288
53 15 00:25:42 1982
Wrotek SEBASTIAN
383
54 16 00:25:44 1986
Pardej Dominik
323 · Kondycja
55 39 00:25:53 2003
Wysocki Bartłomiej
332
56 40 00:25:58 1988
Słoniewski Tomasz
335
57 41 00:26:01 1974
Rzewnicka Anna
362
59 17 00:26:32 1975
MIKUŁA Tomasz
297
60 43 00:26:33 1966
Gralewicz Wiesław
317
61 44 00:26:41 1963
Czepielewska Edyta
328
62 18 00:26:42 1980
Smoleńska Gosia
352
63 19 00:26:51 1979
Stańczak Ewelina
300 · Helaki
64 20 00:26:51 1988
UCHWAŁ MARCIN
336
65 45 00:27:02 1976
Gajda Iwona
266
66 21 00:27:24 1978
WAGNER Henryk
316
67 46 00:27:24 1951
Roguziński Radosław
264 · RR
68 47 00:27:24 1982
Żak Oliwia
348 · Piaseczno Running
69 22 00:27:42 1982
Anczarska Joanna
271 · Piaseczno Running / Piaseczno Running
70 23 00:27:43 1973
Wietecha Justyna
296 · Żabieniec
71 24 00:27:51 1980
Wilk Rafał
303 · Żabie udka
72 48 00:28:15 1988
Kołodziej Michał
20 · Multisport Piaseczno
73 49 00:28:23 1984
Żabicka Urszula
301 · Żabie udka
74 25 00:28:37 1987
Pulc Marek
278
75 50 00:28:49 1949
Rusek Iwona
293
76 26 00:29:21 1982
Bodych Anna
344 · Kondycja
77 27 00:29:29 1990
Krzemińska Martyna
306
78 28 00:29:34 1986
Helak Maciej
299 · Helaki
80 51 00:29:49 1988
Ruszczak Magdalena
378
81 30 00:29:59 1992
ODOLCZYK Natalia
393 · Kondycja
82 31 00:30:08 1996
Łuczak Anna
371
83 32 00:30:10 1979
Dziekonski Piotr
364 · Pepsico
84 52 00:30:32 1987
Forowicz-Janicka Agnieszka
351
85 33 00:30:34 1973