Aktualizacja: 2022-06-30 12:02:41
1 / 2
Sztafeta 1 : Bez nazwy
Czas: 02:52:22
Miejsce: 6
MAZUR Marek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.1/1 (11)
KAMIŃSKI Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.1/2 (25)
SITNIK Bartłomiej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.1/3 (24)
SZKUTA Marcin
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.1/4 (26) Kondycja
GOCH Robert
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.1/5 (27) Kondycja
MADZIARSKA Monika
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.1/6 (28)
Sztafeta 2 : Dziewczyny Kondycji.
Czas: 03:11:48
Miejsce: 11
ŚWINARSKA Agnieszka
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.2/1 (12) Kondycja
PODODEMSKA-ZABDYR Izabela
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.2/2 (13) Kondycja
RĘBIŚ Joanna
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.2/3 (14) Lirene Runing Team
SZKUTA Monika
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.2/4 (15) Kondycja
MARCINEK Agnieszka
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.2/5 (16) Kondycja
BARAŃSKA Ola
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.2/6 (17)
Sztafeta 3 : Mega Kule
Czas: 03:05:29
Miejsce: 9
TABER Konrad
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.3/1 (19)
OSTASIUK Aleksander
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.3/2 (22)
BIENIEK Piotr
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.3/3 (20) SKN
SZARY Karolina
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.3/4 (18) SKN
BIENIEK Krzysztof
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.3/5 (23)
SZARY Ewa
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.3/6 (21) SKN
Sztafeta 4 : Bez nazwy
Czas: 02:47:08
Miejsce: 3
LUBOWIECKI Kamil
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.4/1 (29)
PIĄTKOWSKI Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.4/2 (30) Kondycja
DOMAŃSKI Bartłomiej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.4/3 (31)
ZABDYR Marcin
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.4/4 (32) Kondycja
RĘBIŚ Tomasz
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.4/5 (33) Lirene Running Team
KIELAK Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.4/6 (34) Kondycja
Sztafeta 5 : Piękni i bestie
Czas: 03:25:27
Miejsce: 22
SAMOJLIK Zbigniew
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.5/1 (39) Kondycja
ZAKRZEWSKI Grzegorz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.5/2 (40)
ROZNER Artur
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.5/3 (38) Kondycja
ZAMBRZYCKA Ewa
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.5/4 (35) Kondycja
DE GROOT Jan
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.5/5 (36) Kondycja
MARCINEK Piotr
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.5/6 (37) Kondycja
Sztafeta 6 : Bez nazwy
Czas: 03:28:07
Miejsce: 24
PÓŁTORAK Katarzyna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.6/1 (44) POLKASPORT
Polka Sport Katarzyna Półtorak
BEDNARCZYK Paulina
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.6/2 (43)
JASIULEWICZ Anna
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.6/3 (45)
MORDEL Tomasz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.6/4 (41) Kondycja
MORDEL Małgorzata
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.6/5 (42) Kondycja
BEDNARCZYK Maciej
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.6/6 (46) MadRabbit
Sztafeta 7 : Bez nazwy
Czas: 03:38:20
Miejsce: 34
SZCZEPAŃSKI Marcin
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.7/1 (47) Kondycja
Arriva Bus Transport Polska
KANDEFER Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.7/2 (52) Kondycja
KRAWCZYK Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.7/3 (51) Kondycja
KIELAK Justyna
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.7/4 (50) Kondycja
Kondycja
KANDEFER Anna
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.7/5 (49) Kondycja
MALEC Jarosław
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.7/6 (48) Kondycja
MEMEX
Sztafeta 8 : PMCG Piaseczno
Czas: 02:54:34
Miejsce: 7
GALIŃSKI Tomasz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.8/1 (58) PMCG Piaseczno
ALCHIMOWICZ Krzysztof
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.8/2 (54) PMCG Piaseczno
KOWALSKI Grzegorz
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.8/3 (55) PMCG Piaseczno
SADOWSKI Piotr
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.8/4 (53) PMCG Piaseczno
KOWALSKA Dorota
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.8/5 (56) PMCG Piaseczno
DANIELEWSKI Michał
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.8/6 (57) PMCG Piaseczno
Sztafeta 9 : Pędziwiatry
Czas: 04:14:36
Miejsce: 46
CZAPSKA-PANEK Marta
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.9/1 (61)
CHOJNACKI Marcin
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.9/2 (60)
PERKOWSKI Bartłomiej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.9/3 (63)
PIASEK-CHOJNACKA Ewa
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.9/4 (59) Kondycja
JANKOWSKA Bogumiła
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.9/5 (64)
PERKOWSKA Barbara
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.9/6 (62)
Sztafeta 10 : KGB KOMOROWO
Czas: 03:17:43
Miejsce: 13
ROMEJKO DARIUSZ
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.10/1 (65) LKS OSTROWIANKA
wojsko polskie
SIELECKI MICHAŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.10/2 (81) DRUŻYNA SZPIKU
wojsko polskie
SPINEK Adam
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.10/3 (66)
wojsko polskie
FALTYN PAWEŁ
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.10/4 (67) LKS OSTROWIANKA
wojsko polskie
BLACHOWICZ Jędrzej
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.10/5 (68)
wojsko polskie
BLACHOWICZ Wiesław
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.10/6 (82)
wojsko polskie
Sztafeta 11 : Piaseczno Running
Czas: 03:45:51
Miejsce: 39
ŻAK Oliwia
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.11/1 (70) Piaseczno Running
ZAGAŃSKI Cezary
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.11/2 (71) Piaseczno Running
ZIENKIEWICZ Agata
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.11/3 (72) Piaseczno Running
ANCZARSKA Joanna
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.11/4 (73) Piaseczno Running
Piaseczno Running
GÓRCZYŃSKA Beata
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.11/5 (74) Piaseczno Running
SZERSZEŃ Janusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.11/6 (69) Piaseczno Running
Sztafeta 12 : Bez nazwy
Czas: 03:20:32
Miejsce: 16
PAWLAK Ewelina
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.12/1 (80)
DOLIŃSKI Stanisław
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.12/2 (78)
WĘCŁAŚ Maciej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.12/3 (79) Pobieguję
hqoptik
GÓRECZNY Kamila
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.12/4 (75) Klub Biegacza Jurund Szczytno
MISZTAL Michał
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.12/5 (76) Morsy z Piassecziussets
GÓRECZNY Rafał
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.12/6 (77) Multisport Piaseczno
Sztafeta 13 : OSTRÓW BIEGA
Czas: 03:33:20
Miejsce: 31
GAŁĄZKA SŁAWOMIR
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.13/1 (84)
wojsko polskie
SZYDŁO Grzegorz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.13/2 (85) LKS OSTROWIANKA
AMBROZIAK ROBERT
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.13/3 (83) LKS OSTROWIANKA
GNIAZDOWSKI DANIEL
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.13/4 (136) LKS OSTROWIANKA
UCZEŃ
WÓJTOWICZ Przemysław
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.13/5 (105)
wojsko polskie
SIELECKI MICHAŁ
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.13/6 (86)
Sztafeta 14 : SkaSki
Czas: 03:24:33
Miejsce: 21
OSTAPIŃSKI Wojtek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.14/1 (87)
ŁAPIŃSKI Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.14/2 (88)
SROCZYŃSKI Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.14/3 (89)
OSTAPIŃSKA Magda
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.14/4 (90)
ŁAPIŃSKA Aleksandra
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.14/5 (91)
POZNAŃSKI Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.14/6 (92)
Sztafeta 15 : Drużyna Pierścienia
Czas: 03:42:32
Miejsce: 38
ZINKIEWICZ Karol
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.15/1 (96)
MACIEJA Mariusz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.15/2 (94)
DEONIZIAK Karol
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.15/3 (95)
KRZYSPIAK Agnieszka
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.15/4 (97)
MACIEJA Mirosław
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.15/5 (93)
ZIELONY Łukasz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.15/6 (98)
Sztafeta 16 : SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Czas: 03:31:40
Miejsce: 28
MURILLO Xavi
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.16/1 (100) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
LUTSENKO Olga
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.16/2 (99) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
ŻANOWSKI Piotr
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.16/3 (101) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
SZELWACHOWSKI Dariusz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.16/4 (102) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
KRYSIAK Filip
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.16/5 (103) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
ĆWIEK Arkadiusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.16/6 (104) SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
Sztafeta 17 : Butaliony
Czas: 03:21:43
Miejsce: 18
BARAN Zenon
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.17/1 (109)
KĄCKI Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.17/2 (111)
ODOLCZYK Jerzy
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.17/3 (107)
ODOLCZYK Natalia
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.17/4 (108) Kondycja
ODOLCZYK Joanna
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.17/5 (110) BUTALIONY
BARAN Paulina
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.17/6 (106)
Sztafeta 18 : Bez nazwy
Czas: 03:25:57
Miejsce: 23
CISEK Mirosław
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.18/1 (112)
Szkoła Marzeń
KANIA Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.18/2 (117) Szkoła Marzeń
MUCHA Robert
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.18/3 (116) Mucha Sportowa
GÓRECKA Olga
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.18/4 (113)
FOGEL Piotr
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.18/5 (114) Szkoła Marzeń
DZIEWULSKI Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.18/6 (115) Szkoła Marzeń
Sztafeta 19 : Leniwce
Czas: 03:46:30
Miejsce: 40
TOMALA Joanna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.19/1 (119)
GÓRNIAK Katarzyna
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.19/2 (118)
MARCHLEWSKA Agnieszka
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.19/3 (122)
CISOWSKA Dagmara
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.19/4 (120)
KWIATKOWSKA Natalia
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.19/5 (123)
CZAJKOWSKA Monika
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.19/6 (121)
Sztafeta 20 : Bez nazwy
Czas: 03:14:09
Miejsce: 12
REJDYCH Aleksander
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.20/2 (126) PRORUNNING PROMOTION
BUTKIEWICZ Magdalena
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.20/3 (127) PRORUNNING PROMOTION
ROGÓŻ Elżbieta
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.20/4 (124) PRORUNNING PROMOTION
KWIECIEŃ Marta
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.20/5 (128) PRORUNNING PROMOTION
GĄGAŁA Mariusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.20/6 (129) MM KLIM A
MM KLIMA
Sztafeta 21 : LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
Czas: 02:52:06
Miejsce: 5
KEMPIŃSKI Rafał
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.21/1 (130) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
JUNIEWICZ Daniel
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.21/2 (131) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
PIWOŃSKI Andrzej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.21/3 (132) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
STĘPNOWSKI Andrzej
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.21/4 (133) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
WARDASZKA Andrzej
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.21/5 (135) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
SWATOWSKA Michalina
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.21/6 (134) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
Sztafeta 22 : X FIGHT OIOM
Czas: 03:28:56
Miejsce: 25
KLEPACZ Marcin
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.22/1 (137) Lipiec Running Team
RUSZNIAK Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.22/2 (138) Lipiec Running Team
KLAUS Dominik
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.22/3 (139) KS Piaseczno
laser projekt klaus dominik
PAŁUBA Marta
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.22/4 (140)
FROŁOW Katarzyna
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.22/5 (141)
WIELĄDEK Przemysław
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.22/6 (142)
Sztafeta 23 : Zabiegani
Czas: 03:40:03
Miejsce: 35
WRÓBLEWSKA Anna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.23/1 (144)
WOŁOSZYN Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.23/2 (143)
OLCHOWIK Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.23/3 (145)
OKNIŃSKA Beata
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.23/4 (146)
IWANICKI Robert
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.23/5 (147)
ZYCH Aneta
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.23/6 (148)
Sztafeta 24 : Kondycja Kabacka
Czas: 03:36:58
Miejsce: 32
JUSIŃSKI Zbyszek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.24/1 (153) Kondycja
DZIACZYŃSKI Mariusz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.24/2 (149) Kondycja
Festo
KRZAK Maciek
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.24/3 (152)
WOZNIAKOWSKI Olgierd
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.24/4 (154) Kondycja
JANKOWSKA Agnieszka
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.24/5 (151) Kondycja
OKONIEWSKA Aga
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.24/6 (150) Kondycja
Sztafeta 25 : Bez nazwy
Czas: 03:52:51
Miejsce: 43
MAJEWSKI Miłosz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.25/1 (157)
GRAJwTENISA.pl
KASIŃSKI Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.25/2 (156)
FERSTEN Michał
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.25/3 (159)
MAJEWSKA Anna
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.25/4 (158)
GRAJwTENISA.pl
KASIŃSKA Dorota
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.25/5 (155)
FERSTEN Margot
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.25/6 (160)
Sztafeta 26 : LKS OSTROWIANKA 2
Czas: 03:22:33
Miejsce: 20
KORDYKIEWICZ Piotr
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.26/1 (163) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2