Sztafeta 34 :
Fastersi
Czas: 02:28:07
Miejsce: 1
Sztafeta 43 :
ENTRE.PL Team
Czas: 02:30:43
Miejsce: 2
Sztafeta 4 :
Bez nazwy
Czas: 02:47:08
Miejsce: 3
Sztafeta 37 :
Parkrun URSYNÓW
Czas: 02:49:24
Miejsce: 4
CIESIELSKI Mariusz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.37/1 (230) DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
PARKRUN URSYNÓW
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.37/1 (230) DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
PARKRUN URSYNÓW
PIĘDEL Michał
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.37/5 (231) MORT! / Albatrosy / Night Runners
PARKRUN URSYNÓW
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.37/5 (231) MORT! / Albatrosy / Night Runners
PARKRUN URSYNÓW
Sztafeta 21 :
LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
Czas: 02:52:06
Miejsce: 5
Sztafeta 1 :
Bez nazwy
Czas: 02:52:22
Miejsce: 6
Sztafeta 8 :
PMCG Piaseczno
Czas: 02:54:34
Miejsce: 7
Sztafeta 35 :
EPICC SQUAD
Czas: 03:01:10
Miejsce: 8
Sztafeta 3 :
Mega Kule
Czas: 03:05:29
Miejsce: 9
Sztafeta 38 :
Tarczyński Klub Biegowy - Sztafeta 1
Czas: 03:10:05
Miejsce: 10
Sztafeta 2 :
Dziewczyny Kondycji.
Czas: 03:11:48
Miejsce: 11
Sztafeta 20 :
ProRunning Promotion
Czas: 03:14:09
Miejsce: 12
Sztafeta 10 :
KGB KOMOROWO
Czas: 03:17:43
Miejsce: 13
Sztafeta 39 :
TUPTUś Otwock 3
Czas: 03:19:31
Miejsce: 14
Sztafeta 31 :
ZADYSZKA
Czas: 03:20:23
Miejsce: 15
Sztafeta 12 :
Bez nazwy
Czas: 03:20:32
Miejsce: 16
Sztafeta 45 :
ROZBIEGAMY PIASECZNO!
Czas: 03:20:59
Miejsce: 17
Sztafeta 17 :
Butaliony
Czas: 03:21:43
Miejsce: 18
Sztafeta 30 :
Szybcy i Prędki
Czas: 03:22:26
Miejsce: 19
Sztafeta 26 :
LKS OSTROWIANKA 2
Czas: 03:22:33
Miejsce: 20
KORDYKIEWICZ Piotr
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.26/1 (163) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.26/1 (163) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
Sztafeta 14 :
SkaSki
Czas: 03:24:33
Miejsce: 21
Sztafeta 5 :
Bez nazwy
Czas: 03:25:27
Miejsce: 22
Sztafeta 18 :
Bez nazwy
Czas: 03:25:57
Miejsce: 23
Sztafeta 6 :
MadRabbit Zielone Ogrody
Czas: 03:28:07
Miejsce: 24
PÓŁTORAK Katarzyna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.6/1 (44) POLKASPORT
Polka Sport Katarzyna Półtorak
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.6/1 (44) POLKASPORT
Polka Sport Katarzyna Półtorak
Sztafeta 22 :
X FIGHT OIOM
Czas: 03:28:56
Miejsce: 25
Sztafeta 27 :
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
Czas: 03:30:15
Miejsce: 26
PIATEK Marlena
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.27/4 (170) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.27/4 (170) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
RELUGA Magdalena
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.27/5 (171) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.27/5 (171) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
SAMSEL Beata
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.27/3 (172) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.27/3 (172) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
SWATKOWSKA Michalina
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.27/2 (168) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.27/2 (168) LKS OSTROWIANKA- KOBIETY
LKS OSTROWIANKA- KOBIETY