Aktualizacja: 2019-10-16 20:10:40
1 / 2
Sztafeta 34 : Fastersi
Czas: 02:28:07
Miejsce: 1
Baran Mateusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.34/6 (211) Warszawiaky
Jankowski Andrzej
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.34/1 (213) Kondycja
Szczepański Paweł
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.34/4 (212) Kondycja
Tokarski Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.34/2 (214)
Wasiewicz Krzysztof
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.34/3 (209) Kondycja
Zaborski Mateusz
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.34/5 (210) Kondycja
Sztafeta 43 : ENTRE.PL Team
Czas: 02:30:43
Miejsce: 2
Karasek Jakub
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.43/6 (268) Entre.pl Team
Karolkiewicz Daniel
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.43/3 (266) Entre.pl Team
Osełka Przemysław
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.43/2 (264) Entre.pl Team
Pudełko Jakub
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.43/1 (263) Entre.pl Team
Rusiniak Rafał
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.43/5 (267) Entre.pl Team
Żurawski Michał
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.43/4 (265) Entre.pl Team
Sztafeta 4 : Kondycja Pro
Czas: 02:47:08
Miejsce: 3
DOMAŃSKI BARTŁOMIEJ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.4/3 (31)
Kielak Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.4/6 (34) Kondycja
Lubowiecki Kamil
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.4/1 (29)
Piątkowski Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.4/2 (30) Kondycja
RĘBIŚ TOMASZ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.4/5 (33) Lirene Running Team
ZABDYR MARCIN
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.4/4 (32)
Sztafeta 37 : Parkrun URSYNÓW
Czas: 02:49:24
Miejsce: 4
Borowski Rafał
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.37/3 (227) 12tri.pl
PARKRUN URSYNÓW
Ciesielski Mariusz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.37/1 (230) DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
PARKRUN URSYNÓW
Czechoski Tomasz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.37/4 (228) PARKRUN URSYNÓW
PARKRUN URSYNÓW
Kundys Karolina
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.37/2 (229) PARKRUN URSYNÓW
PARKRUN URSYNÓW
Wojciechowski Sebastian
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.37/6 (232) TEAM KOPEĆ
PARKRUN URSYNÓW
Sztafeta 21 : LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
Czas: 02:52:06
Miejsce: 5
JUNIEWICZ DANIEL
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.21/2 (131) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
KEMPIŃSKI RAFAŁ
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.21/1 (130) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
PIWOŃSKI ANDRZEJ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.21/3 (132) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
Stępnowski ANDRZEJ
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.21/4 (133) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
SWATOWSKA MICHALINA
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.21/6 (134) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
WARDASZKA ANDRZEJ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.21/5 (135) LKS OSTROWIANKA
LKS OSTROWIANKA
Sztafeta 1 : DRINK TEAM
Czas: 02:52:22
Miejsce: 6
GOCH ROBERT
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.1/5 (27) Kondycja
KAMIŃSKI PAWEŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.1/2 (25)
Madziarska MONIKA
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.1/6 (28)
Mazur Marek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.1/1 (11)
Sitnik BARTŁOMIEJ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.1/3 (24)
SZKUTA MARCIN
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.1/4 (26) Kondycja
Sztafeta 8 : PMCG Piaseczno
Czas: 02:54:34
Miejsce: 7
Alchimowicz Krzysztof
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.8/2 (54) PMCG Piaseczno
Danielewski Michał
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.8/6 (57) PMCG Piaseczno
Galiński Tomasz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.8/1 (58) PMCG Piaseczno
Kowalska Dorota
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.8/5 (56) PMCG Piaseczno
Kowalski Grzegorz
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.8/3 (55) PMCG Piaseczno
Sadowski Piotr
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.8/4 (53) PMCG Piaseczno
Sztafeta 35 : EPICC SQUAD
Czas: 03:01:10
Miejsce: 8
Krzaczek Dominik
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.35/2 (216) Epicc Squad
Pierściński Adam
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.35/6 (218) Epicc Squad
Wąsikowski Marek
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.35/3 (215) Epicc Squad
Wierzbiński Karol
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.35/1 (219) Epicc Squad
Zawiślak Piotr
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.35/5 (217) Epicc Squad
Ziółek Daniel
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.35/4 (220) Epicc Squad
Sztafeta 3 : Mega Kule
Czas: 03:05:29
Miejsce: 9
Bieniek KRZYSZTOF
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.3/5 (23)
Bieniek Piotr
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.3/3 (20) SKN
Ostasiuk Aleksander
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.3/2 (22)
Szary Ewa
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.3/6 (21) SKN
Szary Karolina
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.3/4 (18) SKN
TABER KONRAD
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.3/1 (19)
Sztafeta 38 : Tarczyński Klub Biegowy - Sztafeta 1
Czas: 03:10:05
Miejsce: 10
Gnieciak Dariusz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.38/4 (236) Tarczyński Klub Biegowy
Gnieciak Tomasz
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.38/3 (235) Tarczyński Klub Biegowy
Kiljańczyk Dominik
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.38/5 (237) Tarczyński Klub Biegowy
Piekarowicz Magdalena
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.38/1 (233) Tarczyński Klub Biegowy
Staniszewski Jakub
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.38/6 (238) Tarczyński Klub Biegowy
Turczyn Marek
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.38/2 (234) Tarczyński Klub Biegowy
Sztafeta 2 : Dziewczyny Kondycji.
Czas: 03:11:48
Miejsce: 11
BARAŃSKA Ola
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.2/6 (17)
MARCINEK AGNIESZKA
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.2/5 (16)
RĘBIŚ JOANNA
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.2/3 (14)
ŚWINARSKA AGNIESZKA
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.2/1 (12) Kondycja
SZKUTA MONIKA
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.2/4 (15)
ZABDYR IZABELA
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.2/2 (13)
Sztafeta 20 : ProRunning Promotion
Czas: 03:14:09
Miejsce: 12
- -
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.20/1 (125) PRORUNNING PROMOTION
Butkiewicz Magdalena
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.20/3 (127) PRORUNNING PROMOTION
Gągała Mariusz
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.20/6 (129) PRORUNNING PROMOTION
Kwiecień Marta
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.20/5 (128) PRORUNNING PROMOTION
Rejdych Aleksander
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.20/2 (126) PRORUNNING PROMOTION
Rogóż Elżbieta
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.20/4 (124) PRORUNNING PROMOTION
Sztafeta 10 : KGB KOMOROWO
Czas: 03:17:43
Miejsce: 13
BLACHOWICZ JĘDRZEJ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.10/5 (68)
wojsko polskie
BLACHOWICZ WIESŁAW
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.10/6 (82)
wojsko polskie
FALTYN PAWEŁ
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.10/4 (67) LKS OSTROWIANKA
wojsko polskie
ROMEJKO DARIUSZ
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.10/1 (65) LKS OSTROWIANKA
wojsko polskie
SIELECKI MICHAŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.10/2 (81) DRUŻYNA SZPIKU
wojsko polskie
SPINEK ADAM
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.10/3 (66)
wojsko polskie
Sztafeta 39 : TUPTUś Otwock
Czas: 03:19:31
Miejsce: 14
Celiński Tomasz
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.39/1 (239) Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
Celiński Tomasz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.39/4 (243) Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
Marczak Sławomir
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.39/6 (244) Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
Rosłonek Paulina
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.39/5 (242) Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
Smereczyński Kamil
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.39/2 (240) Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
Łątka Renata
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.39/3 (241) Tuptuś Otwock
TUPTUś Otwock
Sztafeta 31 : ZADYSZKA
Czas: 03:20:23
Miejsce: 15
Kalinowski Kamil
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.31/6 (196) ZADYSZKA
Lubera Łukasz
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.31/3 (193) ZADYSZKA
Nagrabska Ewelina
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.31/5 (195) ZADYSZKA
Pietrzykowska Katarzyna
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.31/1 (192) ZADYSZKA
Siedlecki Konrad
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.31/4 (194) ZADYSZKA
SIWIK PAWEŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.31/2 (191) ZADYSZKA
Sztafeta 12 : Multisport Piaseczno
Czas: 03:20:32
Miejsce: 16
Doliński Stanisław
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.12/2 (78) Multisport Piaseczno
Góreczny Kamila
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.12/4 (75) Multisport Piaseczno
Góreczny RAFAŁ
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.12/6 (77) Multisport Piaseczno
Misztal Michał
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.12/5 (76) Multisport Piaseczno
Pawlak Ewelina
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.12/1 (80) Multisport Piaseczno
Węcłaś Maciej
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.12/3 (79) Multisport Piaseczno
Sztafeta 45 : ROZBIEGAMY PIASECZNO!
Czas: 03:20:59
Miejsce: 17
BURZA ANNA
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.45/4 (275)
CHAŁUPKA PAWEŁ
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.45/3 (278)
JAWORSKI PRZEMYSŁAW
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.45/2 (277)
KIETLIŃSKA MAGDALENA
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.45/5 (279)
TARŁOWSKI MARCIN
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.45/6 (280)
WIĄCZYK PIOTR
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.45/1 (276)
Sztafeta 17 : Butaliony
Czas: 03:21:43
Miejsce: 18
Baran Paulina
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.17/6 (106)
Baran Zenon
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.17/1 (109)
Kącki Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.17/2 (111)
ODOLCZYK JERZY
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.17/3 (107)
ODOLCZYK JOANNA
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.17/5 (110)
Odolczyk Natalia
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.17/4 (108)
Sztafeta 30 : Szybcy i Prędki
Czas: 03:22:26
Miejsce: 19
Frelik Bogdan
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.30/4 (187)
Kucharski Marek
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.30/3 (186)
Orliński Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.30/2 (188)
Prędki Marcin
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.30/1 (185)
Wronka Artur
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.30/5 (189)
Łaszczuk Witold
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.30/6 (190)
Sztafeta 26 : LKS OSTROWIANKA 2
Czas: 03:22:33
Miejsce: 20
BIŃCZYK PAWEŁ
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.26/2 (162) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
DAWID LIKWIARZ
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.26/5 (166) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
KORDYKIEWICZ PIOTR
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.26/1 (163) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
L. WALL NIELS
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.26/6 (165) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
ROSIŃSKI AREK
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.26/3 (164) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
ŚWIĄTKOWSKI SŁAWOMIR
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.26/4 (161) LKS OSTROWIANKA 2
LKS OSTROWIANKA 2
Sztafeta 14 : SkaSki
Czas: 03:24:33
Miejsce: 21
Ostapińska Magda
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.14/4 (90)
Ostapiński Wojtek
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.14/1 (87)
Poznański Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.14/6 (92)
Sroczyński Marcin
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.14/3 (89)
Łapińska Aleksandra
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.14/5 (91)
Łapiński Paweł
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.14/2 (88)
Sztafeta 5 : Piękni i bestie
Czas: 03:25:27
Miejsce: 22
De groot Jan
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.5/5 (36)
Marcinek Piotr
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.5/6 (37) Kondycja
Rozner Artur
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.5/3 (38) Kondycja
Samojlik Zbigniew
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.5/1 (39) Kondycja
Zakrzewski Grzegorz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.5/2 (40) Kondycja
Zambrzycka Ewa
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.5/4 (35) Kondycja
Sztafeta 18 : Szkoła Marzeń
Czas: 03:25:57
Miejsce: 23
Cisek Mirosław
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.18/1 (112) Kondycja
Dziewulski Krzysztof
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.18/6 (115) Szkoła Marzeń
Fogel Piotr
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.18/5 (114) Szkoła Marzeń
Górecka Olga
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.18/4 (113) Szkoła Marzeń
Kania Tomasz
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.18/2 (117) Szkoła Marzeń
Mucha Robert
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.18/3 (116) Szkoła Marzeń
Sztafeta 6 : MadRabbit Zielone Ogrody
Czas: 03:28:07
Miejsce: 24
Bednarczyk Maciej
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.6/6 (46) MadRabbit
Bednarczyk Paulina
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.6/2 (43) MadRabbit
Jasiulewicz ANNA
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.6/3 (45)
Mordel Małgorzata
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.6/5 (42) Kondycja
Mordel Tomasz
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.6/4 (41) Kondycja
Półtorak KATARZYNA
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.6/1 (44)
Sztafeta 22 : X FIGHT OIOM
Czas: 03:28:56
Miejsce: 25
Frołow Katarzyna
Zawodnk nr 5, dystans 5 km
Nr.22/5 (141)
Klaus Dominik
Zawodnkk nr 3, dystans 10 km
Nr.22/3 (139)
Klepacz Marcin
Zawodnik nr 1, dystanas 7 195 m
Nr.22/1 (137)
Pałuba Marta
Zawodnik nr 4, dystans 5 km
Nr.22/4 (140)
Ruszniak Piotr
Zawodnik nr 2 , dystans 10 km
Nr.22/2 (138)
Wielądek Przemysław
Zawodnk nr 6, dystans 5 km
Nr.22/6 (142)