1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Wasiewicz Krzysztof
10 · Kondycja
1 1 00:04:27 1992
Malmon Oliwia
8 · Kondycja
14 1 00:05:13 1998
Kondej Mateusz
2652 · Dziuba Team
2 2 00:04:28 1997
Płocińska Aleksandra
9 · Kondycja
16 2 00:05:17 1999
Młynarz Kamil
150 · SKB Kraśnik
3 3 00:04:31 1990
Jusińska Marta
107 · DREAM RUN
20 3 00:05:23 1994
Dąbrowski Michał
67 · Kondycja
4 4 00:04:34 1999
Paradowska Oliwia
6 · Kondycja
23 4 00:05:34 2001
Kucharski Bartosz
7 · Kondycja
5 5 00:04:38 2000
Mika Amelia
2673 · Kondycja / Przegląd Piaseczyński
48 5 00:06:10 1978
Staniak Łukasz
142 · Vege Runners
6 6 00:04:49 1993
Szymańska Klaudia
98 · Kondycja
51 6 00:06:14 2000
Mordel Jan
11 · Kondycja
7 7 00:04:51 2001
Szkuta Monika
160 · Kondycja
55 7 00:06:22 1977
Lubowiecki Kamil
153
8 8 00:04:55 1988
Ziembicka Agata
63 · Warszawiaky
56 8 00:06:22 1970
Ząbczyński Adam
2653 · UKS Filipides Teresin
9 9 00:05:00 1995
Dettlaff Patrycja
2669 · DREAM RUN / Dream Run
58 9 00:06:26 1983
Piątkowski Piotr
55 · Kondycja
10 10 00:05:04 1995
CZAJKOWSKA Dorota
49
65 10 00:06:36 1978
Łęczycki Arkadiusz
12
11 11 00:05:05 1983
Skubisz-Dąbrowska Justyna
53
66 11 00:06:38 1976
Zaborski Mateusz
73 · Kondycja
12 12 00:05:09 1993
Zientkiewicz Agata
25 · Piaseczno Running
73 12 00:06:47 1980
Ignatowicz Andrzej
17 · Trucht Tarchomin Team
13 13 00:05:13 1974
Sachmata Anna
167
77 13 00:06:56 1994
Górzyński Maciej
2672
15 14 00:05:17 1970
Piekarowicz Magdalena
26 · Tarczyński Klub Biegowy
82 14 00:07:02 1967
Glapiński Igor
68 · Tarczyński Klub Biegowy
17 15 00:05:18 1992
Gruza Katarzyna
21
86 15 00:07:06 1977
Grzechnik Michał
125 · Accelerating Poland
18 16 00:05:20 1973
Kucharek IZABELA
97
93 16 00:07:18 1972
Hołda Michał
135 · WIDŁOROGI
19 17 00:05:20 1980
Hołowacz Marysia
110 · Kondycja
95 17 00:07:19 2005
Zych Łukasz
143 · PAWKO RUNNER TEAM
21 18 00:05:29 1989
Szymańska Dorota
88 · Tarczyński Klub Biegowy
96 18 00:07:21 1975
Żywek Maciej
154 · Tripower.pl
22 19 00:05:31 2001
Sielicka Julia
145 · Unilogo Running Team
99 19 00:07:27 1981
Siejka Mariusz
70 · Kondycja
24 20 00:05:35 1977
Bodych Anna
72 · Kondycja
100 20 00:07:27 1990
Czerwoński Artur
19 · WIDŁOROGI
25 21 00:05:37 1968
Berko-Haas Joanna
23
103 21 00:07:34 1978
Tymczyszyn Paweł
149
26 22 00:05:37 1973
Borowiec Marta
51 · www.dryzuynajezusa.pl
104 22 00:07:34 1973
Bartoszewicz Piotr
14 · Kondycja
27 23 00:05:37 1983
Dziedzic Marlena
64 · Trucht Tarchomin Team
105 23 00:07:34 1976
Kowalski Adam
44
28 24 00:05:39 1993
Woźniak Katarzyna
30 · W.37
106 24 00:07:34 1971
Rybak Adam
59 · Kondycja
29 25 00:05:40 1982
Żak Oliwia
41 · Piaseczno Running
111 25 00:07:46 1982
TURZYŃSKI PIOTR
48 · RolnikON / RolnikON
30 26 00:05:42 1994
Warmijak Magdalena
95 · Piaseczno Running
113 26 00:07:49 1982
Prusaczyk Michał
115 · RK Athletics / Raiffeisen
31 27 00:05:44 1988
Putkiewicz Dominika
2646
120 27 00:08:04 1983
Jaśkaczek Sławomir
161
32 28 00:05:45 1989
Sarnowska Karolina
87
121 28 00:08:06 1979
Kiljanczyk Dominik
131 · Tarczyński Klub Biegowy
33 29 00:05:49 2000
Gajda Iwona
163
122 29 00:08:06 1978
Łucka Dariusz
129
34 30 00:05:51 1984
Gawrylak Beata
37 · Zumbiary
124 30 00:08:06 1975
Mazur Marek
62
35 31 00:05:52 1967
Żywiołowska Dorota
168
127 31 00:08:13 1984
Ignaczak Bartosz
162
36 32 00:05:52 1996
Kozłowska-Sawicka Małgorzata
94 · Kondycja Piaseczno
129 32 00:08:16 1963
Sachmata Jacek
31 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
37 33 00:05:53 1990
Kudlak Monika
130 · Tarczyński Klub Biegowy
130 33 00:08:17 1973
Sucholewski Damian
33 · Kondycja
38 34 00:05:57 1978
Drzewiecka-Witkowska Agnieszka
2668 · Tarczyński Klub Biegowy
132 34 00:08:23 1980
Szczęsny Kacper
35 · Bóbr Tłuszcz
39 35 00:05:59 1992
Gągolewska Anna
18
133 35 00:08:26 1986
Wirtek Kamil
101 · Kondycja Piaseczno
40 36 00:05:59 1995
Sachmata Agata
148 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
134 36 00:08:28 1966
Szmajdowicz Paweł
169
41 37 00:06:00 1972
Hołowacz Zosia
113 · AKL Ursynów
139 37 00:08:39 2009
Łukaszewicz Ryszard
92
42 38 00:06:03 1961
Szerszeń Magda
132
140 38 00:08:47 1981
Dziewoński Michał
39 · Kondycja
43 39 00:06:05 1977
Rzepińska Dorota
2651
141 39 00:08:52 1973
Sawicki Bogusław
13 · Kondycja Piaseczno
44 40 00:06:07 1965
Szymańska Małgorzata
2650
142 40 00:08:52 1979
Lewandowski Łukasz
66 · biegowarodzina.pl
45 41 00:06:07 1982
Wiśniak Marta
157
146 41 00:09:05 1984
Kłosowicz Sebastian
151 · Kondycja
46 42 00:06:08 1977
Sielczak Iwona
2660 · Tarczyński Klub Biegowy
147 42 00:09:09 1972
Szkuta Artur
159
47 43 00:06:08 1979
Ignatowicz Joanna
75
151 43 00:09:20 1976
Goch Robert
156 · Kondycja
49 44 00:06:11 1964
Kalinowska Agnieszka
96
153 44 00:09:24 1978
Dębski Dariusz
164
50 45 00:06:13 1971
Król Justyna
140
154 45 00:09:24 1990
Zakrzewski Grzegorz
138
52 46 00:06:15 1977
Ciszewska Patrycja
22
155 46 00:09:39 1981
Szudejko Michał
112
53 47 00:06:18 1982
BRACŁAWSKA ANNA
133
156 47 00:09:45 1982
Gawlikowski Tomasz
166 · Drapieżne Rosiczki
54 48 00:06:19 2001
Krawczyk Grażyna
47 · Kondycja
157 48 00:11:04 1977
Budzik Dariusz
104
57 49 00:06:26 1968
Duda Małgorzata
102
159 49 00:12:16 1980
Sielicki Krzysztof
146 · Unilogo Running Team
59 50 00:06:28 1981
Prusaczyk Arkadiusz
2647
60 51 00:06:28 1979