1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Żywiołowska Dorota
168
127 31 00:08:13 1984
Żywek Maciej
154 · Tripower.pl
22 19 00:05:31 2001
Żak Oliwia
41 · Piaseczno Running
111 25 00:07:46 1982
Zych Łukasz
143
21 18 00:05:29 1989
ZIENKIEWICZ AGATA
25 · Piaseczno Running
73 12 00:06:47 1980
Ziembicka Agata
63 · Warszawiaky
56 8 00:06:22 1970
Ząbczyński Adam
2653 · UKS Filipides Teresin
9 9 00:05:00 1995
Zarychta Wacław
93
72 61 00:06:46 1985
Zamajtys Krzysztof
134
138 102 00:08:34 1978
Zakrzewski Grzegorz
138
52 46 00:06:15 1977
Zaborski Mateusz
73 · Kondycja
12 12 00:05:09 1993
Wronowski Dariusz
79
88 73 00:07:13 1974
Wójcik Robert
99
76 64 00:06:55 1975
Woźniak Katarzyna
30 · W.37
106 24 00:07:34 1971
WITKOWSKI KAMIL
84 · KS. Wolni
128 97 00:08:14 1986
Wiśniak Marta
157
146 41 00:09:05 1984
Wirtek Kamil
101 · Kondycja Piaseczno
40 36 00:05:59 1995
Wierzbicki Jacek
40 · MKB Dreptak Minsk Mazowiecki
131 98 00:08:19 1981
Widz Robert
4
137 101 00:08:34 1964
WASILEWSKI PAWEŁ
3
150 108 00:09:19 1975
Wasiewicz Krzysztof
10 · Kondycja
1 1 00:04:27 1992
Wasiewicz Wojciech
109
143 103 00:09:00 1961
Warmijak Magdalena
95
113 26 00:07:49 1982
Tyndzik Małgorzata
144
- - - 1973
Tymczyszyn Paweł
149
26 22 00:05:37 1973
TURZYŃSKI PIOTR
48 · RolnikON / RolnikON
30 26 00:05:42 1994
Śmiechowski Jarosław
36
108 84 00:07:39 1974
Szymańska Dorota
88 · Tarczyński Klub Biegowy
96 18 00:07:21 1975
Szymańska Klaudia
98 · Kondycja
51 6 00:06:14 2000
SZYMAŃSKA MAŁGORZATA
2650
142 40 00:08:52 1979
Szudejko Michał
112
53 47 00:06:18 1982
SZMAJDOWICZ PAWEŁ
169
41 37 00:06:00 1972
SZKUTA Artur
159
47 43 00:06:08 1979
SZKUTA MONIKA
160
55 7 00:06:22 1997
Szerszeń Magda
132
140 38 00:08:47 1981
Szczygielski Hubert
119
- - - 1981
Szczęsny Kacper
35 · Bóbr Tłuszcz
39 35 00:05:59 1992
Szczepański Marcin
74 · Kondycja
89 74 00:07:14 1974
Szczepański Piotr
43 · Kondycja
- - - 2000
Sucholewski Damian
33 · Kondycja
38 34 00:05:57 1978
Staniak Łukasz
142 · Vege Runners
6 6 00:04:49 1993
Słodowy Marek
83 · KS. Wolni
94 78 00:07:18 1982
Skubisz-Dąbrowska Justyna
53
66 11 00:06:38 1976
Skowroński Wojciech
120 · Kabaty
64 55 00:06:36 1967
Sienkiewic Robert
78 · Naprzód Młociny
117 91 00:07:57 1966
Sielicki Krzysztof
146 · Unilogo Running Team
59 50 00:06:28 1981
Sielicka Julia
145 · Unilogo Running Team
99 19 00:07:27 1981
Sielczak Iwona
2660 · Tarczyński Klub Biegowy
147 42 00:09:09 1972
Sielczak Zbigniew
2661 · Tarczyński Klub Biegowy
75 63 00:06:52 1975
Siejka Mariusz
70 · Kondycja
24 20 00:05:35 1977
Sawicki Bogusław
13 · Kondycja Piaseczno
44 40 00:06:07 1965
Sarnowska Karolina
87
121 28 00:08:06 1979
Sachmata Agata
148 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
134 36 00:08:28 1966
SACHMATA ANNA
167
77 13 00:06:56 1994
Sachmata Jacek
31 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
37 33 00:05:53 1990
RZEPIŃSKA DOROTA
2651
141 39 00:08:52 1973
Rybka Zuzanna
91 · Husaria Race Team
- - - 1998
Rybak Adam
59 · Kondycja
29 25 00:05:40 1982
Rutkowski Wojciech
116
97 79 00:07:23 2001
Różycki Paweł
137
70 59 00:06:44 1971
Roguziński Radosław
117 · RDX
84 70 00:07:05 1982
Putkiewicz Daniel
5 · Gmina Piaseczno / Gmina Piaseczno
119 93 00:08:03 1978
PUTKIEWICZ DOMINIKA
2646
120 27 00:08:04 1983
Prusaczyk Arkadiusz
2647
60 51 00:06:28 1979
Prusaczyk Michał
115 · RK Athletics / Raiffeisen
31 27 00:05:44 1988
PROCH Kazimierz
121
- - - 1952
Polonis Michal
45
69 58 00:06:43 1992
Płocińska Aleksandra
9 · Kondycja
16 2 00:05:17 1999
PIEKAROWICZ MAGDALENA
26 · Tarczyński Klub Biegowy
82 14 00:07:02 1967
PIEKAROWICZ PIOTR
27 · Tarczyński Klub Biegowy
91 76 00:07:16 1963
PIĄTKOWSKI PIOTR
55 · Kondycja
10 10 00:05:04 1995
PARADOWSKA OLIWIA
6 · Kondycja
23 4 00:05:34 2001
Osowski KRZYSZTOF
85 · KS. Wolni
102 82 00:07:31 1981
Orłowski Mateusz
124
123 94 00:08:06 1996
Ochnio Marta
61
- - - 1968
Obłoza Piotr
90 · GOSiR
144 104 00:09:01 1971
Nogal Józef
139
126 96 00:08:08 1961
MRÓZ MATEUSZ
2658
92 77 00:07:17 2003
MRÓZ SEBASTIAN
2657
114 88 00:07:52 1976
Mordel Jan
11 · Kondycja Piaseczno
7 7 00:04:51 2001
Mordel Małgorzata
57 · Kondycja
- - - 1975
Mordel Tomasz
58 · Kondycja
115 89 00:07:55 1973
Młynarz Kamil
150 · SKB Kraśnik / biegciagly.cb...
3 3 00:04:31 1990
Mika Amelia
2673 · Kondycja / Przegląd Piaseczyński
48 5 00:06:10 1978
MAZURKIEWICZ ADAM
80 · KS. Wolni
67 56 00:06:39 1985
Mazur Marek
62
35 31 00:05:52 1967
Marzec Radosław
136
78 65 00:06:56 1981
MAREK Roman
15 · IPN
90 75 00:07:15 1962
Małodobry Krzysztof
52
107 83 00:07:38 1966
Malmon Oliwia
8 · Kondycja
14 1 00:05:13 1998
MALEC JAROSŁAW
127 · Kuźnia Triathlonu / Kondycja
- - - 1960
Majewski Miłosz
71 · GRAJwTENISA.pl
- - - 1977
Macieja Mirosław
128
135 99 00:08:32 1962
Łukaszewska Anna
122 · DAMS TEAM
- - - 1986
Łukaszewicz Ryszard
92
42 38 00:06:03 1961
Łucka Dariusz
129
34 30 00:05:51 1984
Łęczycki Arkadiusz
12
11 11 00:05:05 1983
Lubowiecki Kamil
153 · Kondycja
8 8 00:04:55 1988
Lewandowski Łukasz
66 · biegowarodzina.pl
45 41 00:06:07 1982
Kułakowska Michalak Hanna
1 · Gmina Piaseczno / Gmina Piaseczno
- - - 1970