1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
ADRIANOWSKI Krzysztof
148
2 2 00:17:22 1994 Dyplom
BABICKA Olga
20
25 24 00:21:14 1978 Dyplom
BARAŃSKI Piotr
14
29 28 00:21:36 1981 Dyplom
BARTOSZEWICZ Piotr
18 · Kondycja
39 38 00:22:02 1983 Dyplom
BEDNAREK Algvida
34
106 24 00:29:26 1977 Dyplom
BEDNAREK Rafał
35
89 73 00:27:27 1963 Dyplom
BERKO-HAAS Joanna
54
- - - 1978
BIELAWSKI Sylwester
121
23 22 00:21:10 1983 Dyplom
BODYCH Anna
63 · Kondycja
72 8 00:26:18 1990 Dyplom
BORATYŃSKI Paweł
84 · Pluton Alpha
45 42 00:22:44 1983 Dyplom
BOROWIEC ANNA
27
86 16 00:27:15 1978 Dyplom
BOROWY Katarzyna
36
133 45 00:35:41 1980 Dyplom
BRELA Justyna
23
60 5 00:24:38 1976 Dyplom
BRZĘCZEK Izabela
24
93 17 00:27:47 1971 Dyplom
CHACINSKA-MOROZ Marta
37
- - - 1980
CHRUŚCIEL Artur
105
91 75 00:27:37 1987 Dyplom
CHRUŚCIEL Marcin
96
105 82 00:28:54 1986 Dyplom
CYRAN Andrzej
66
33 32 00:21:52 1975 Dyplom
DĄBEK Paweł
138 · Kondycja
55 51 00:23:45 1973 Dyplom
DZIEWAŃSKI Sebastian
74
21 20 00:20:28 1995 Dyplom
DZWONKOWSKA Justyna
15
97 19 00:28:09 1985 Dyplom
EJSMONT Kamil
112
71 64 00:26:15 1991 Dyplom
FAFIŃSKA Magdalena
83
102 21 00:28:45 1977 Dyplom
GALOCZ-ILKOW Agnieszka
144 · Biegunki Kabackie
64 6 00:25:30 1974 Dyplom
GALOCZ-ILKOW Michał
122 · Biegunki Kabackie
30 29 00:21:37 1999 Dyplom
GAŁECKI Krzysztof
119
53 50 00:23:42 1990 Dyplom
GAWRYJOŁEK Dominika
87
- - - 1981
GŁADYSZ Maciej
29
99 80 00:28:25 1992 Dyplom
GŁOWACKI Tomasz
61
- - - 1973
GOLISZ Adam
132
61 56 00:24:41 1970 Dyplom
GOLISZ Ewa
129
107 25 00:29:26 1971 Dyplom
GOŁĘBIEWSKI Marek
30
118 85 00:30:43 1968 Dyplom
GRUBA Remigiusz
28
27 26 00:21:31 1980 Dyplom
GRZYBOWSKA Paulina
94
134 46 00:35:48 1990 Dyplom
GRZYWACZ Barbara
102
113 31 00:30:29 1985 Dyplom
JACZYŃSKI Tomasz
22
73 65 00:26:20 1982 Dyplom
JANISZEWSKA Agnieszka
2
121 36 00:31:05 1980 Dyplom
JASIULEWICZ Jakub
139
56 52 00:23:54 2000 Dyplom
JEŻÓŁKOWSKI Piotr
123 · Aleja Platynowa
7 7 00:19:25 1972 Dyplom
JĘŻAK Sylwester
133
129 87 00:35:08 1970 Dyplom
KACZMAREK Adam
57 · Maximus CNC
50 47 00:23:21 1988 Dyplom
KAMIŃSKI Łukasz
10 · GOSiR Piaseczno
17 16 00:20:17 1983 Dyplom
KARŁOWICZ Anna
43 · Partia Wolnych Biegaczy
123 38 00:32:34 1953 Dyplom
KARŁOWICZ Artur
106 · Partia Wolnych Biegaczy
87 71 00:27:21 1976 Dyplom
KILJAŃCZYK Dominik
12 · Tarczyński Klub Biegowy
16 15 00:20:09 2000 Dyplom
KISIEL Artur
79
22 21 00:20:40 1980 Dyplom
KŁOS Piotr
70 · Unilogo Running Team
78 67 00:26:36 1976 Dyplom
KOBUS Karina
41 · Kondycja Piaseczno
135 47 00:35:55 1996 Dyplom
KOSCIUSZKO Tomasz
89
12 11 00:19:43 1997 Dyplom
KOSIK Grzegorz
147
63 58 00:25:27 1989 Dyplom
KOSIOR Tomasz
124
49 46 00:22:56 1977 Dyplom
KOSMALA Piotr
38
130 88 00:35:11 1981 Dyplom
KOSTRZEWA Wojciech
76
58 54 00:24:06 1980 Dyplom
KOŚCIUSZKO Jan
128
94 77 00:27:53 2005 Dyplom
KOŚCIUSZKO Robert
6
98 79 00:28:23 1970 Dyplom
KOWALCZYK Edyta
59
110 28 00:29:35 1983 Dyplom
Anonim
68 · DXC Active Crew / DXC Active Crew
67 61 00:26:02 1977
KRAWCZYK Grażyna
73 · Kondycja
136 48 00:41:00 1977 Dyplom
KRAWCZYK Michał
42
28 27 00:21:33 2001 Dyplom
KUCHTA Pawel
82
48 45 00:22:52 1981 Dyplom
KUSTOSZ Wojciech
47 · Józef Cytrus Team
51 48 00:23:34 1971 Dyplom
KWASIBORSKI Patryk
134 · TKKF KUBUŚ SIERPC
1 1 00:17:21 1996 Dyplom
LASOTA Katarzyna
109
108 26 00:29:31 1983 Dyplom
ŁYTEK Marcin
91 · Schmersal -Trening
10 9 00:19:38 1974 Dyplom
MAGOT Tomasz
100
44 41 00:22:19 1980 Dyplom
MAJOREK Krzysztof
95
19 18 00:20:22 1987 Dyplom
MARCINEK Agnieszka
9 · Kondycja
41 3 00:22:10 1978 Dyplom
MARCINEK Rafał
81 · Kondycja
38 37 00:21:59 2007 Dyplom
MARUSZAK Artur
115 · -
37 36 00:21:59 1980 Dyplom
MARYNOWSKI Wojciech
72 · Ludzie Sztosy
6 6 00:19:10 1996 Dyplom
MAZUROWSKI Michał
117 · Sparta Sierpc / Sparta Sierpc
4 4 00:18:22 1985 Dyplom
MĄKOSA Witold
62 · Biegający Dziadek / Werbema APiR Witold Mąkosa
95 78 00:28:02 1958 Dyplom
MICHAŁOWSKI Cezary
40
101 81 00:28:42 1981 Dyplom
MIECZNIKOWSKI Błażej
118
26 25 00:21:24 1990 Dyplom
MIKA Amelia
135 · Kondycja / Przegląd Piaseczyński
40 2 00:22:03 1978 Dyplom
MIKOŁAJCZYK Marek
101
11 10 00:19:38 1991 Dyplom
MROZOWSKI Kamil
98
36 35 00:21:55 1990 Dyplom
MYSTKOWSKA Marta
11 · SkaryMakersi - Skaryszewski...
54 4 00:23:45 1986 Dyplom
NIEMCZYK Agnieszka
126
111 29 00:29:37 1982 Dyplom
NOGAL Józef
58
75 66 00:26:32 1961 Dyplom
NOWACZYŃSKA Katarzyna
78 · Team ZabieganeDni
100 20 00:28:28 1976 Dyplom
NOWAK Anna
103
114 32 00:30:30 1983 Dyplom
ORCZYKOWSKI Tomasz
143
59 55 00:24:10 1979 Dyplom
ORTYŃSKA Ewa
113
84 14 00:26:57 2004 Dyplom
ORTYŃSKA Julia
64
103 22 00:28:45 1979 Dyplom
PCIONEK Piotr
131
80 68 00:26:46 1982 Dyplom
PIASECKA Diana
45
112 30 00:29:42 1980 Dyplom
PIENIĄŻKIEWICZ Beata
48
119 34 00:30:45 1975 Dyplom
PLEWA Damian
60
62 57 00:25:16 1991 Dyplom
PŁOŃSKI Mariusz
67
34 33 00:21:53 1985 Dyplom
PODKOWIŃSKA Monika
56
79 12 00:26:42 1983 Dyplom
POPEK Paulina
19
124 39 00:33:00 1983 Dyplom
POTASZNIK Stanisław
71
92 76 00:27:47 1979 Dyplom
PROROK Małgosia
32
131 43 00:35:23 1981 Dyplom
PUCH Joshua
146
24 23 00:21:13 1999 Dyplom
PYZEL Agnieszka
85 · KS Pegaz
68 7 00:26:05 1968 Dyplom
RABSZTYN Janusz
26 · Kondycja
42 39 00:22:14 1971 Dyplom
REGIŃSKI Adam
140
46 43 00:22:49 2003 Dyplom
REGIŃSKI Michał
141
47 44 00:22:49 1973 Dyplom
ROGALIŃSKI Maciej
88
31 30 00:21:51 2000 Dyplom