Jesteś tutaj:
Zakończenie GPW

Powoli mija czas startów, nadszedł czas zbierania laurów za dobrze przepracowany sezon. W ostatnią sobotę rozdane zostały puchary za udział w cyklu Gran Prix Warszawy 2013. Jak zwykle zawodnicy Kondycji odebrali całą masę nagród.
Krzysztof Wasiewicz był 2 w klasyfikacji generalnej i pierwszy w kategorii wiekowej.
Tomasz Hołowacz – pierwszy w kat. wiekowej.
Eugeniusz Moszkowicz – drugi w kat. wiekowej.
Joanna Odolczyk – druga w kat. wiekowej.
Andrzej Jankowski – drugi w kat. wiekowej.
Przemysław Osełka – drugi w kat. wiekowej.
Ewa Matuszewicz – trzecia w kat. wiekowej.
Piotr Turzyński – trzeci w kat. wiekowej.
Piotr Nadrowski – czwarty w kat. wiekowej.

Niestety w klasyfikacji klubowej zajęliśmy 4 miejsce. Niestety, bo zarówno chłopaki, jak i dziewczyny w kategorii klubowej wg płci byli na trzecim miejscu.
Na pocieszenie zostaje fakt, że „kombatantem” biegów GPW został jeden z naszych zawodników. Jako, że był to jubileuszowy, dziesiąty cykl, zostały rozdane wyróżnienia dla „Złotej Trzydziestki” tj. 30 zawodników, którzy wzięli udział we wszystkich cyklach. Wyróżnienie otrzymał Andrzej Jankowski.