1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamczyk Maciej
172
127 104 00:25:23 1981 Dyplom
Adamowicz Konrad
145 · Sushi Strefa / Konrad Adamowicz
79 71 00:23:26 1977 Dyplom
Aksamit Rafał
130
- - - 1981
Aleksandrow-Stańczak Anna
215 · Centrum Kultury w Piasecznie
247 92 00:40:14 1970 Dyplom
Anders Damian
77 · Kondycja
46 43 00:21:15 2006 Dyplom
Anders Daniel
78
47 44 00:21:15 1979 Dyplom
Andrzejczak Dariusz
75
104 89 00:24:09 1982 Dyplom
Babik Karolina
259
239 86 00:34:26 2002 Dyplom
BARAN ZENON
107 · BUTALIONY
62 57 00:22:34 1960 Dyplom
Baranowska Amelia
263
164 40 00:27:05 2003 Dyplom
Barkowska Agata
216 · DECATHLON PIASECZNO
- - - 1981
Bartniczuk Ewa
133
221 71 00:31:11 1985 Dyplom
Bartosik Marta
40
- - - 1987
Bartoszewicz Piotr
11 · Kondycja
33 30 00:20:12 1983 Dyplom
Becheńska Katarzyna
64
- - - 1973
Becheński Wojciech
65
- - - 1974
BEDNARCZYK ŁUKASZ
220 · BIEGAJĄCE ŻABCIE
197 55 00:29:28 1978 Dyplom
Berko-Haas Joanna
63
115 19 00:24:39 1978 Dyplom
Bielińska Magdalena
229
61 5 00:22:28 1995 Dyplom
Binkiewicz Kasia
19
133 26 00:25:49 1981 Dyplom
Błądek Bartosz
174 · W.37
248 156 00:40:15 1980 Dyplom
Bocheńska-Szlasa Małgorzata
135
226 76 00:32:18 1973 Dyplom
Bodych Anna
126 · Kondycja
125 23 00:25:19 1990 Dyplom
Borowska Aleksandra
84
171 43 00:27:46 2002 Dyplom
Borowski Andrzej
171 · w.37_rezerwy -
145 116 00:26:21 1979 Dyplom
Brynda Zuzanna
247
205 60 00:30:10 2002 Dyplom
Buczynski Jerzy
157
98 83 00:24:02 1985 Dyplom
Budzik Dariusz
97
56 52 00:21:58 1968 Dyplom
Bukat Urszula
2684
151 34 00:26:37 1998 Dyplom
Bulanda Wojciech
158 · ADIDAS RUNNERS WARSAW
28 25 00:19:59 1986 Dyplom
Chablewska-Graużul Kamila
179 · W.37
198 56 00:29:30 1980 Dyplom
Chmielewski Czarek
85 · Gmina Chynów Biega
101 86 00:24:08 1978 Dyplom
Cimochowski Mieczysław
43 · KAMAN / MC Serwis
72 64 00:23:06 1976 Dyplom
Ciosek Karol
61 · Żórawski Team
174 131 00:27:55 1985 Dyplom
Cisoń Dominik
18
57 53 00:22:00 1979 Dyplom
CZAJKOWSKA Dorota
54
55 4 00:21:56 1978 Dyplom
Czajkowski Mariusz
55
166 125 00:27:21 1978 Dyplom
Czerski Damian
164 · Habza Finanse
- - - 1987
Czupryński Marek
81
192 139 00:28:48 1977 Dyplom
Dalecka Anna
49 · Orange Polska / Orange Polska
142 28 00:26:10 1986 Dyplom
Dalecki Tomasz
50
123 101 00:25:15 1974 Dyplom
Dąbek Paweł
93 · Kondycja
69 62 00:23:01 1973 Dyplom
Dąbrowski Andrzej
28
194 140 00:29:08 1957 Dyplom
Deneka Andrzej
110
- - - 1976
Deska Karolina
262
167 42 00:27:29 1976 Dyplom
Deska Leszek
260 · www.leszekbiega.pl
17 17 00:19:21 1976 Dyplom
Dębecki Michał
32 · Kondycja Piaseczno
34 31 00:20:16 1971 Dyplom
Dębska Renata
258 · Tarczyński Klub Biegowy
26 3 00:19:49 1986 Dyplom
Dmytriv Leonard
2031
27 24 00:19:55 1992 Dyplom
Doliński Jacek
113 · Lirene Running Team
96 82 00:23:58 1974 Dyplom
Doliński Stanisław
169
- - - 1987
Dyjak Marek
152
52 49 00:21:32 1961 Dyplom
Dziewoński Michał
197 · Kondycja
66 59 00:22:39 1977 Dyplom
Ewe Ewe
91
242 89 00:34:32 1979 Dyplom
Fergiński MMikołaj
68 · UKS Lesznowola
67 60 00:22:56 2007 Dyplom
Fiedoruk Joanna
224
178 45 00:28:19 1979 Dyplom
Fiedoruk Kamil
226
179 134 00:28:21 2004 Dyplom
Frankowski Marcin
87
91 79 00:23:44 1983 Dyplom
Froś Karol
52
- - - 1983
Gajda Iwona
185
190 53 00:28:44 1978 Dyplom
Gajownik Wojciech
2696
25 23 00:19:46 1998 Dyplom
Gąsiorek Marek
16 · Kondycja Piaseczno
68 61 00:23:01 1961 Dyplom
Gąsiorek Paulina
241 · Kondycja Piaseczno
223 73 00:31:33 2001 Dyplom
Gnieciak Tomasz
246 · Tarczyński Klub Biegowy
83 74 00:23:36 1976 Dyplom
Gordon Kamila
136
138 27 00:25:56 1997 Dyplom
Grabowski Tomasz
98
90 78 00:23:44 1988 Dyplom
Granatowski Michał
139
173 130 00:27:55 1996 Dyplom
Gruchalski Michał
248
109 93 00:24:20 2000 Dyplom
Grzegrzółka Szymon
66 · UKS Młodzik
- - - 2001
Grzywacz Adam
195
134 108 00:25:52 1991 Dyplom
Grzywacz Paulina
196
- - - 1993
Hołowacz Tomasz
4 · Kondycja
206 146 00:30:10 1940 Dyplom
Jaborowski Paweł
72 · GLKS Fałków
29 26 00:20:01 2001 Dyplom
Jachimiak Michał
207
5 5 00:17:29 2000 Dyplom
Jakimiuk Pawel
154
108 92 00:24:14 1983 Dyplom
Jakubowski Wojciech
228 · Ministerstwo Sportu i Turys...
71 63 00:23:04 1993 Dyplom
Janiszewski Aleksander
201
- - - 1975
Jaśkaczek Sławomir
129
22 21 00:19:35 1989 Dyplom
Jaworska Małgorzata
204
234 83 00:33:42 1991 Dyplom
Jaźwiec Dariusz
140
106 91 00:24:12 1984 Dyplom
jermakowicz anna
122 · Power Training
147 30 00:26:24 1984 Dyplom
Jermakowicz Bartłomiej
121 · Power Training
54 51 00:21:45 1982 Dyplom
Jeziorek Sylwia
266
82 9 00:23:35 1992 Dyplom
Joachimski Artur
217
110 94 00:24:21 1994 Dyplom
Julikowski Karol
60 · Off-road runners Benefit Sy... / Benefit Systems
195 141 00:29:15 1982 Dyplom
Jurkiewicz Marek
462
45 42 00:21:08 1972 Dyplom
Kaczyński Paweł
175
177 133 00:28:12 1983 Dyplom
Kamińska Anna
120
229 79 00:33:04 1989 Dyplom
KAMIŃSKI ŁUKASZ
8
- - - 1980
Karaszkiewicz Jakub
237
- - - 2005
Karaszkiewicz Julia
236
238 85 00:34:26 2002 Dyplom
Kiljan Karolina
56
220 70 00:31:03 1996 Dyplom
Kiljanczyk Dominik
48 · Tarczyński Klub Biegowy
37 34 00:20:36 2000 Dyplom
Klaus Monika
125 · Kondycja
- - - 1979
Kleczewski Piotr
111
- - - 2005
Kłos Piotr
102 · Unilogo Running Team
80 72 00:23:26 1976 Dyplom
Kłosowicz Sebastian
231 · Kondycja
43 40 00:21:01 1977 Dyplom
Kłoszewski Artur
239 · Kondycja / PZU
99 84 00:24:03 1973 Dyplom
Kobus Karina
29 · Kondycja Piaseczno
150 33 00:26:28 1996 Dyplom
KOBYLARZ MAREK
210 · URSYNOW
- - - 1973