Uczestnik Rocznik
Asłanowicz Marcin
39 · Żórawski Team
1975
Bartoszewicz Piotr
55 · Kondycja
1983
BIENIEK PIOTR
35 · PKP Intercity Running Team
1988
Budzik Dariusz
67
1968
Cieniuszek Izabella
45 · M.I.L.A
1979
Ciosek Karol
26 · Żórawski Team
1985
Dawidziuk-Gosk Diana
80 · DD RUNNING TEAM / DD Running Team
1994
De Groot Jan
22 · Kondycja
1969
Dębecki Michał
16 · Kondycja Piaseczno
1971
Dubek Mateusz
76 · Żórawski Team
1985
Dukała Piotr
47 · Kalenji by Decathlon / Decathlon
1984
Dziewoński Michał
41 · Kondycja
1977
Engel Anna
23 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
1975
Figat Szczepan
73 · ADIDAS RUNNERS WARSAW / Fizjoperfekt
1974
Florczuk Eliza
33 · Żórawski Team
1984
Gawdzik Rafał
54
1981
Gąsiorek Marek
57 · Kondycja Piaseczno
1961
Gąsiorek Paulina
58 · Kondycja Piaseczno
2001
GOCH Robert
13 · Kondycja
1964
Gosk Dominik
81 · DD RUNNING TEAM / DD Running Team
1992
Górzyński Maciej
46
1970
Grzęda Krzysztof
43 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
1966
Jakubczak Anna
9 · M.I.L.A.
1973
jedrzejczyk piotr
30
1973
Karolak Karol
52 · M.I.L.A.
1981
Karolak Monika
53 · M.I.L.A.
1984
Kiljanczyk Dominik
60 · Tarczyński Klub Biegowy
2000
Kłosowicz Sebastian
20 · Kondycja
1977
Kłoszewski Artur
56 · Kondycja / PZU
1973
Krawczyk Daniel_Marcin
64 · Kondycja
1974
Krawczykiewicz Dorota
19 · Żórawski Team
1983
Krawczykiewicz Magda
17 · Żórawski Team
1978
Krochmal Paweł
75 · KS Czempion Warszawa
1993
Kucharski Marek
51
1974
Kuchnio Marta
48 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
1978
Kumanowski Piotrek
71 · Rawa Tim Zawsze Slim / Usługi Geodezyjno Projektow...
1980
Kunka Piotr
28 · Team ZabieganeDni
1983
LIŚKIEWICZ SYLWIA
77 · ADIDAS RUNNERS WARSAW
1977
Lubowiecki Kamil
68 · Kondycja
1988
Madejak Sylwia
79 · Żórawski Team
1973
Marcinek Agnieszka
12 · Kondycja
1978
Markowski Tomasz
42
1977
Mazur Marek
36
1967
Mika Amelia
61 · Kondycja / Przegląd Piaseczyński
1978
Mirecki Michał
74
1978
Misztal Adam
37
1967
Mucha Robert
40 · Mucha Sportowa
1976
Ochman Piotr
34 · Żórawski Team
1976
Pająk Bartłomiej
32 · AKL Ursynów
1989
Patecki Marcin
65 · fizykbiega.pl
1989
Patynowski Sławomir
18
1972
Ratyński Sławek
78
1960
Rębiś Joanna
63 · Lirene Runing Team
1975
Rębiś Tomasz
62 · Lirene Running Team
1974
Rogóż Elżbieta
69 · PRORUNNING PROMOTION
1978
Rosłon Piotr
1
1981
Różański Bartosz
31
1980
Rybak Adam
14 · Kondycja
1982
Salomonowski Tomasz
72 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
1971
Sałamacha Izabela
25 · Żórawski Team
1981
Sałamacha Jarosław
24 · Żórawski Team
1980
Siejka Mariusz
11 · Kondycja
1977
Sobczak Bogdan
59 · M.I.L.A.
1971
Szatecki Maksymilian
8 · Jakubowski Team
1996
Szczepański Marcin
15 · Kondycja
1974
Trembecki Tomasz
44 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
1973
Waśniewski Dawid
70 · Deweloppol TEAM / Deweloppol
1985
Wieczorek Dariusz
66 · KB Legionowo / KB Legionowo
1969
Zakrzewski Grzegorz
21
1977
Zarodkiewicz Dawid
29 · Naprzód Młociny/ Team Zabie... / Uniwersytet Warszawski
1989
Zasępa Sebastian
27 · Team ZabieganeDni
1979
Ziółek Magdalena
38 · Olej Running Team
1978
Żurek Kazimierz
49 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
1984