1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Wasiewicz Krzysztof
151 · Kondycja
1 1 00:14:56 1992
Pogorzelski Rafał
178 · LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża
2 2 00:15:08 1999
Młynarz Kamil
165 · SKB Kraśnik / Parkrun Skórzec
3 3 00:15:10 1990
Pyszel Florian
125 · Piekielni Warszawa
4 4 00:15:18 1995
Falkowski Bartek
97 · Piekielni Warszawa
5 5 00:15:18 1989
Gos Mateusz
150 · RLTL-ZTE RADOM
6 6 00:15:23 2002
Książkiewicz Piotr
180 · CITY TRAIL Team
7 7 00:15:29 1987
Szymaniak Kamil
23 · Kropka Team
8 8 00:15:30 1990
Gosk Dominik
157 · DD RUNNING TEAM / DD Running Team
9 9 00:15:30 1992
Dembowski Mariusz
174 · H+H Polska
10 10 00:15:34 1983
Patecki Marcin
171 · fizykbiega.pl
11 11 00:15:48 1989
Florek Fabian
144
12 12 00:15:51 1985
Szczepański Piotr
9 · Kondycja
13 13 00:15:59 2000
Więckowski Łukasz
170 · KS START PUŁASKI WARKA / TEMA
14 14 00:16:02 1995
Krochmal Paweł
31 · KS Czempion Warszawa
15 15 00:16:05 1993
Podstawka Piotr
190 · MKB DREPTAK
16 16 00:16:09 1987
Machowski Paweł
120 · Piekielni Warszawa
17 17 00:16:14 1992
Trębicki Ignacy
127 · OKS Skra Warszawa
18 18 00:16:31 2000
Omielan Wojciech
162
19 19 00:16:50 1994
Gajewski Marek
159 · ADIDAS RUNNERS WARSAW
20 20 00:17:09 1987
Sychowicz Daniel
172
21 21 00:17:11 1979
PIOTROWSKI MARIUSZ
71 · MKB DREPTAK / MKB DREPTAK
22 22 00:17:12 1982
Klaś Łukasz
94 · Nudne Piątki
23 23 00:17:22 1975
Mazek Emilia
184 · GKS Wilga Garwolin
24 1 00:17:24 1993
Stankowski Rafał
52 · Szuramsobie
25 24 00:17:25 1981
Jaworski Rafał
34 · Allianz Running Team
26 25 00:17:38 1984
Zych Łukasz
95 · PAWKO RUNNER TEAM
27 26 00:17:41 1989
Dawidziuk-Gosk Diana
285 · DD RUNNING TEAM / DD Running Team
28 2 00:17:42 1994
Świerczyński Norbert
176 · RaceFighter Gosir Dębe Wielkie / RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
29 27 00:17:45 2001
Lipiec Tomasz
90
30 28 00:17:47 1971
Roszkowski Tomasz Michał
155 · Ja0306 Biega. Ku Realizacji... / Ja0306 Biega. Ku Realizacji...
31 29 00:17:50 1986
Wojciechowski Sebastian
41 · Vege Runners
32 30 00:17:53 1983
Rokita Paweł
84 · Racefighter-GOSIR Dębe Wiel...
33 31 00:17:54 1985
Głodowski Michał
21 · Żórawski Team
34 32 00:17:55 1991
Maliszewski Marek
156
35 33 00:17:55 1976
Wójcik Piotr
19 · Żórawski Team
36 34 00:18:04 1989
Szczepłek Jasiek
77 · LEMIESZ TEAM
37 35 00:18:04 1985
Wypysiński Tomasz
103
38 36 00:18:04 1998
Śliwa Krzysztof
138 · Naprzód Młociny / Roche Polska
39 37 00:18:12 1985
Przywózki Rafał
36 · Kropka Team
40 38 00:18:21 1993
Salak Michał
173
41 39 00:18:25 1980
Suchy Robert
109 · Duklanowski Team
42 40 00:18:26 1970
Anyszkiewicz Jakub
208 · PROFI Team
43 41 00:18:35 2002
Zdanowicz Arkadiusz
85 · Następny Krok Team
44 42 00:18:35 1978
Nurzyński Marcin
105 · Team ZabieganeDni/Grzybki/ ...
45 43 00:18:58 1976
Feluch Krzysztof
166 · JacekBiega Running Team
46 44 00:18:58 1973
Chwedczuk Robert
44 · Żórawski Team
47 45 00:18:58 1987
Kostrzewska Justyna
131 · Adidas Runner Warsaw
48 3 00:18:59 1982
Pisarski Łukasz
216
49 46 00:18:59 1971
Ścisłowski Norbert
33 · KS START PUŁASKI WARKA
50 47 00:18:59 1982
Klimek Beata
123 · LUKS Boguszyce
51 4 00:19:00 1999
Kołakowski Marek
222
52 48 00:19:00 2003
Ciesielski Marcin
133 · Warsaw Run Club
53 49 00:19:01 1974
Żyła Arkadiusz
114 · TEAM KOPEĆ
54 50 00:19:07 1995
Tomczak Marcin
287 · Koci Pazur / Nie mam
55 51 00:19:08 1980
Maciopa Michał
154 · Swimmrunners Polska
56 52 00:19:10 1976
Trzcińska Joanna
207 · DD RUNNING TEAM
57 5 00:19:18 1999
Ruszniak Piotr
217 · Lipiec Running Team
58 53 00:19:19 1975
Świętochowski Patryk
135 · MKB DREPTAK
59 54 00:19:19 2003
Padusiński Paweł
175 · KS Lemiesz Team Warszawa
60 55 00:19:24 1978
Krupiński Marek
158 · DĄBROWSKI TEAM
61 56 00:19:26 1995
Stefańczuk Jakub
220
62 57 00:19:27 2004
Kucharski Marek
11 · Kondycja
63 58 00:19:28 1974
Król Kamil
142
64 59 00:19:35 1995
Śmigielski Paweł
215
65 60 00:19:36 1972
Zdeb Przemek
214 · ARW
66 61 00:19:39 1981
Hołowacz Krzysztof
74 · Kondycja
67 62 00:19:43 1977
Kiljanczyk Dominik
37 · Tarczyński Klub Biegowy
68 63 00:19:46 2000
Grabowski Maciej
130 · RYKOwisko
69 64 00:19:51 1978
Marczuk Robert
219
70 65 00:19:52 1974
Sawicki Michał
60 · UKS Return Piaseczno
71 66 00:19:57 1982
Łucka Dariusz
53
72 67 00:19:58 1984
Torzewski Janusz
57
73 68 00:20:00 1973
Wiercioch Izabela
122 · Race Fighter-GOSIR Dębe Wie...
74 6 00:20:15 2000
Mazur Marek
35
75 69 00:20:15 1967
Zagański Cezary
50 · Piaseczno Running
76 70 00:20:23 1978
Krempa Sławomir
169 · KS Lemiesz Team Warszawa
77 71 00:20:27 1972
Nowicki Bartosz
288
78 72 00:20:27 1984
Korytkowski Andrzej
221
79 73 00:20:29 1970
Talacha Agnieszka
146 · Duklanowski Team / Szkoła
80 7 00:20:30 1988
Soful Tomasz
218
81 74 00:20:31 1975
Mańka Krzysztof
62 · PZU Sport Team
82 75 00:20:32 1983
Stępniewski Dominik
39 · I-sport
83 76 00:20:37 1998
Żuraniewska Agnieszka
187 · Nudne Piątki
84 8 00:20:39 1977
Pieniążek Leszek
73 · Ortoreh team
85 77 00:20:43 1960
Łada Robert
112 · PAWKO RUNNER TEAM
86 78 00:20:45 1979
Dac Jarosław
111 · KS Lemiesz Team Warszawa
87 79 00:20:46 1973
Żórawska Małgorzata
201 · Adidas Runner Warsaw
88 9 00:20:51 1985
Płonka Jarosław
181 · Warsaw Run Club
89 80 00:20:56 1974
Maciąg Przemysław
194 · PAWKO RUNNER TEAM
90 81 00:21:01 1980
Jaborowski Paweł
164 · GLKS Fałków
91 82 00:21:08 2001
DZIEKOŃSKI TADEUSZ
55 · Juvenia Białystok / Juvenia Białystok
92 83 00:21:13 1950
Kamiński Łukasz
10 · GOSiR
93 84 00:21:24 1983
Anonim
49 · KOPEĆ TEAM
94 85 00:21:33 1985
BIENIEK PIOTR
79 · PKP Intercity Running Team
95 86 00:21:33 1988
Kisiel Artur
72
96 87 00:21:35 1980
Sawicki Bogusław
100 · Kondycja Piaseczno
97 88 00:21:42 1965
Sucholewski Damian
22 · Kondycja
98 89 00:21:42 1978
Skrzypczak Norbert
129
99 90 00:21:52 2004
Majcher Elżbieta
204 · LUKS Boguszyce
100 10 00:21:53 1984