10 km Główny Bieg Frog Race

Informacje Rejestracja

Uczestnik Rocznik
Adamczyk Maciej
39
1981
Adamowicz Konrad
46 · Sushi Strefa / Konrad Adamowicz
1977
Ambroziak Karol
26 · Cross Corner
1985
Andrzejczak Dariusz
15
1982
Babicka Olga
76
1978
BARTCZAK Robert
18
1970
Bartoszewicz Piotr
78 · Kondycja
1983
Berko-Haas Joanna
34
1978
Bielińska Magdalena
60
1995
Bieliński Daniel
37
1978
Bodych Anna
63 · Kondycja
1990
Borowski Robert
66
1975
Chrapek Janusz
50 · BONVM Klub Sportowy / Rossmann
1980
Cierniak Michal
28 · Grupa Biegowa CHTMO
1974
Cieslak Jakub
79
1988
Dąbek Paweł
11 · Kondycja
1973
Dąbrowski Andrzej
23
1957
Dębecki Michał
41 · Kondycja Piaseczno
1971
Garbacz Piotr
27 · WChUW "Obiegówka" / Uniwersytet Warszawski
1984
GOCH Robert
69 · Kondycja
1964
Gruchalska Ewa
51
1974
Jabłoński Konrad
74 · Latające Holendry
1983
Jakubiak Artur
71
1975
Jasińska-Cieślak Kamila
80
1988
Jasiński Jacek
81
1962
Jaśkaczek Sławomir
32
1989
Katner Karolina
21
1989
Klaus Monika
75 · Kondycja
1979
Klein Bartosz
33
1980
Kluska Marcin
68
1988
Kowalczyk Robert
59
1976
Kozłowska-Sawicka Małgorzata
52 · Kondycja Piaseczno
1963
Krawczyk Daniel_Marcin
61 · Kondycja
1974
Krzyzanowska zoja
30 · Vege Runners / vege
1967
Kucharek IZABELA
35
1972
LESIAK ROMAN
67
1970
Lubowiecki Kamil
86 · Kondycja
1988
Machałowski Marcin
16
1975
Marciniak Krzysztof
85
1962
Matczuk Grzegorz
22
1971
Matulka Michał
38
1985
Mazur Marek
70
1967
Mielczarek Tomasz
25
1985
Misztal Adam
56 · Kondycja
1967
Nietrzebka Aleksandra
64
1991
Nogajewski Karol
24
1984
Nowak Michał
19
1985
Nowocień Jacek
77 · Uczniowski Klub Sportowy RU...
1959
Ogrodziński Wojtek
88
1985
Ołtarzewski Jarosław
47 · Rozbiegane Kozy
1983
Orzechowski Marek
73
1970
Padzik-Wołos Agnieszka
45 · KS Pegaz
1977
Politaj Adrian
49
1981
Pyzel Agnieszka
43 · KS Pegaz
1968
Rabiej Sebastian
82
1988
Rabsztyn Janusz
62
1971
Rafińska Aga
31 · Vege Runners
1982
Rostkowski Bartosz
58
1980
Rostkowski Konrad
84
1986
Rybak Adam
17 · Kondycja
1982
Sawicki Bogusław
12 · Kondycja Piaseczno
1965
Sikora Kasia
55 · CEM
1974
Sucholewski Damian
20 · Kondycja
1978
Sulikowska Daria
36
1992
Szczęsny Justyna
14
1982
Szczęsny Marcin
40
1977
Szczęsny Witold
13 · O.R.P.P. KIEŁ
1982
SZELC Maciej
72
1978
SZELUGA Bartłomiej
83 · ZSKJ
1987
Szewczyk Mateusz
29
1987
Szudejko Izabela
54
1982
Szudejko Michał
53
1982
Świderska-Tyszka Elżbieta
48
1988
Trzosiński Patryk
57
1995
Wolski Michał
42
1979
Zagański Cezary
89 · Piaseczno Running
1978
Zając Dorota
65
1967
Zaparucha Andrzej
87
1971
ZIENKIEWICZ AGATA
44 · Piaseczno Running
1980