1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamus Katarzyna
398 · DECATHLON PIASECZNO
78 19 00:57:18 1978
Babicka Olga
81
55 9 00:51:03 1978
Babicki Grzegorz
97 · No Bell Szkoła Montessori
44 37 00:49:08 1977
Bakalarska Mariola
33 · Warsaw Run Club
- - - 1968
Bandalewicz Paweł
80
67 55 00:54:20 1970
BARAN ZENON
67 · BUTALIONY
45 38 00:49:12 1960
Bartoszewicz Piotr
57 · Kondycja
28 25 00:46:46 1983
Białogrodzki Sylwester
44 · KB.Zalesie Górne
49 41 00:49:46 1961
Brandyk Paweł
387
58 49 00:51:43 1980
Chrapek Janusz
41 · BONVM Klub Sportowy / Rossmann
12 12 00:42:12 1980
Ciszek Izabela
82
82 22 01:00:55 1982
Cymborska Jolanta
31 · Warsaw Run Club
38 6 00:48:31 1981
Dąbek Paweł
20 · Kondycja
57 48 00:51:22 1973
Domański Bartłomiej
389
13 13 00:42:33 1975
Duszkiewicz Jerzy
48
84 62 01:01:54 1968
Fischer Konrad
61
41 34 00:48:50 1984
Anonim
6
80 60 00:58:51 1976
Gałczyński Wojciech
58 · StarsTroopers
- - - 1971
Gątarz Janusz
91 · J&J
34 29 00:48:04 1981
GOCH Robert
69 · Kondycja
33 28 00:48:02 1964
Grądzik Marcin
64
30 27 00:46:55 1990
Grzegorczyk Wojciech
78 · Kondycja
43 36 00:49:07 1967
Haładyj Rafał
83
- - - 1982
Hołowacz Krzysztof
13 · Kondycja
11 11 00:42:04 1977
Isasi-Kuran Agata
45 · MARKOWI BIEGACZE
66 12 00:53:35 1977
Juda Aleksandra
51
81 21 00:58:52 1986
Jurak Kasia
99
72 16 00:55:26 1982
Kaleta Łukasz
19
29 26 00:46:50 1981
Kalinowski Piotr
88
73 57 00:55:40 1977
Kamiński Łukasz
10 · GOSiR
18 17 00:44:00 1983
Kamiński Stanisław
89 · GOS Nadarzyn / GOS Nadarzyn
56 47 00:51:21 1958
Karłowicz Anna
54 · Partia Wolnych Biegaczy
89 25 01:10:12 1953
Kazubek Sylwester
7
74 58 00:55:54 1981
Kisiel Artur
53
24 23 00:45:34 1980
Klaś Łukasz
34 · Nudne Piątki
6 6 00:39:45 1975
Klimek Marta
75
70 14 00:54:50 1990
Kłosowicz Sebastian
52 · Kondycja
52 44 00:50:27 1977
Knychas Darek
86 · PZU Sport Team / PZU Sport Team
19 18 00:44:33 1973
Kowalczyk Agnieszka
16
- - - 1985
Kras-Duszkiewicz Katarzyna
49
- - - 1971
Krawczyk Daniel_Marcin
35 · Kondycja
76 59 00:56:42 1974
Krawczyk Grażyna
32 · Kondycja
93 27 01:31:17 1977
Kuc Anna
38 · BGK / Bank Gospodarstwa Krajowego
31 4 00:47:41 1973
Kucharski Marek
76 · Kondycja
14 14 00:42:35 1974
Kuchta Pawel
50
- - - 1981
Kułakowska Michalak Hanna
1 · Gmina Piaseczno / Gmina Piaseczno
92 26 01:31:16 1970
Laskowski Piotr
393
37 32 00:48:30 1971
LESIAK ROMAN
70
- - - 1970
Lisowski Marcel
60
53 45 00:50:43 2003
Lubowiecki Kamil
55
2 2 00:37:06 1988
Ładno Paweł
85 · Miasteczko Biegaczy
48 40 00:49:40 1988
Magot Tomasz
93
42 35 00:48:52 1980
Małecki Paweł
36
- - - 1991
Małkowski Andrzej
74
- - - 1980
Marcinek Agnieszka
11 · Kondycja
32 5 00:47:59 1978
Maszaro Robert
400
54 46 00:50:58 1977
Mazur Marek
62
8 8 00:41:24 1967
mikina artur
77 · pwpw sa
47 39 00:49:19 1959
Naskręt Mariusz
37
90 65 01:17:22 1975
Nowik Jagoda
98 · EKOBIEGI
46 8 00:49:16 1981
Ochab Janusz
63
- - - 1971
ODOLCZYK Joanna
388 · BUTALIONY
68 13 00:54:31 1965
olszak zenon
30 · Warsaw Run Club / Neovia Logistics Service
15 15 00:43:11 1964
Opowicz Marzena
96 · KB ACTIVESPORTS WARSZAWA
62 10 00:52:53 1963
Orliński Tomasz
40 · BHP ORLINSCY
9 9 00:41:34 1979
Ostasiuk Aleksander
87 · SKN
7 7 00:41:19 1990
Pankowski Grzegorz
72 · Kosi Mazaki Team
39 33 00:48:38 1982
Pasek Mirosław
17 · Daniel Wosik Tervel Team
5 5 00:38:52 1977
Pasek Monika
18
64 11 00:53:24 1979
Pirogow Tomek
23
- - - 1976
POPŁAWSKI JACEK
43 · ADIDAS RUNNERS WARSAW
- - - 1975
Pustelnik Adam
25
91 66 01:25:01 1967
Pyzel Agnieszka
396 · KS Pegaz
79 20 00:58:26 1968
Radzki Piotr
71
51 43 00:50:24 1985
Rajchert Joanna
392
27 3 00:46:36 1978
Rębiś Joanna
14 · Lirene Runing Team
17 1 00:43:51 1975
Rębiś Tomasz
9 · Lirene Running Team
16 16 00:43:43 1974
Roszkowski Tomasz Michał
21 · Ja0306 Biega. Ku Realizacji... / Ja0306 Biega. Ku Realizacji...
3 3 00:37:10 1986
Roszkowski Wojciech
28
10 10 00:41:54 1960
Różycki Paweł
24
- - - 1971
Rybak Mariusz
68
60 51 00:52:05 1986
Rytkowski Piotr
12
- - - 1988
Rzepliński Jacek
15
23 22 00:45:18 1969
Sałasiński Przemysław
100
65 54 00:53:32 1980
Sobus Michał
90
83 61 01:01:35 1976
Sołtysiak Marcin
65
- - - 1987
Szczęsny Justyna
29
71 15 00:55:18 1982
Szczęsny Witold
42 · O.R.P.P. KIEŁ
63 53 00:53:10 1982
SZELC Maciej
22
36 31 00:48:30 1978
Świnarska Agnieszka
79
40 7 00:48:44 1978
Tadzik Monika
66
75 17 00:56:00 1977
Tarczon Agata
27 · Zmitek-Team
77 18 00:56:55 1979
Tomczyk Ireneusz
59
21 20 00:45:10 1970
Torzewska Agnieszka
47
87 23 01:03:12 1974
Torzewski Janusz
46
86 64 01:03:10 1973
Trzosiński Patryk
394
85 63 01:02:46 1995
Turczyn Marek
92 · Tarczyński Klub Biegowy
4 4 00:38:50 1969
Utrata Aleksandra
95
88 24 01:09:59 1981
Wakulewicz Adam
84
22 21 00:45:15 1969
Warmijak Magdalena
39 · Piaseczno Running
- - - 1982