1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
WASIEWICZ Krzysztof
5 · Kondycja
1 1 00:37:04 1992
LUBOWIECKI Kamil
55
2 2 00:37:06 1988
ROSZKOWSKI Tomasz Michał
21 · Ja0306 Biega. Ku Realizacji... / Ja0306 Biega. Ku Realizacji...
3 3 00:37:10 1986
TURCZYN Marek
92 · Tarczyński Klub Biegowy
4 4 00:38:50 1969
PASEK Mirosław
17 · Daniel Wosik Tervel Team
5 5 00:38:52 1977
KLAŚ Łukasz
34 · Nudne Piątki
6 6 00:39:45 1975
OSTASIUK Aleksander
87
7 7 00:41:19 1990
MAZUR Marek
62
8 8 00:41:24 1967
ORLIŃSKI Tomasz
40 · BHP ORLINSCY
9 9 00:41:34 1979
ROSZKOWSKI Wojciech
28
10 10 00:41:54 1960
HOŁOWACZ Krzysztof
13 · Kondycja
11 11 00:42:04 1977
CHRAPEK Janusz
41 · BONVM Klub Sportowy / Rossmann
12 12 00:42:12 1980
DOMAŃSKI Bartłomiej
389
13 13 00:42:33 1975
KUCHARSKI Marek
76 · Kondycja
14 14 00:42:35 1974
OLSZAK zenon
30 · Warsaw Run Club / Neovia Logistics Service
15 15 00:43:11 1964
RĘBIŚ Tomasz
9 · Lirene Running Team
16 16 00:43:43 1974
RĘBIŚ Joanna
14 · Lirene Runing Team
17 1 00:43:51 1975
KAMIŃSKI Łukasz
10 · GOSiR Piaseczno
18 17 00:44:00 1983
KNYCHAS Darek
86 · PZU Sport Team / PZU Sport Team
19 18 00:44:33 1973
ZAGAŃSKI Cezary
390 · Piaseczno Running
20 19 00:44:33 1978
TOMCZYK Ireneusz
59 · Miasteczko Biegaczy
21 20 00:45:10 1970
WAKULEWICZ Adam
84 · Biegnę, by Piotrek mógł cho...
22 21 00:45:15 1969
RZEPLIŃSKI Jacek
15
23 22 00:45:18 1969
KISIEL Artur
53
24 23 00:45:34 1980
ŻURANIEWSKA Agnieszka
26 · Nudne Piątki
25 2 00:45:58 1977
ŻUREK Kazimierz
73 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
26 24 00:46:10 1984
RAJCHERT Joanna
392
27 3 00:46:36 1978
BARTOSZEWICZ Piotr
57 · Kondycja
28 25 00:46:46 1983
KALETA Łukasz
19
29 26 00:46:50 1981
GRĄDZIK Marcin
64
30 27 00:46:55 1990
KUC Anna
38 · BGK / Bank Gospodarstwa Krajowego
31 4 00:47:41 1973
MARCINEK Agnieszka
11 · Kondycja
32 5 00:47:59 1978
GOCH Robert
69 · Kondycja
33 28 00:48:02 1964
GĄTARZ Janusz
91 · J&J
34 29 00:48:04 1981
ZINCZUK Rafal
397
35 30 00:48:22 1976
SZELC Maciej
22
36 31 00:48:30 1978
LASKOWSKI Piotr
393
37 32 00:48:30 1971
CYMBORSKA Jolanta
31 · Warsaw Run Club
38 6 00:48:31 1981
PANKOWSKI Grzegorz
72 · Kosi Mazaki Team
39 33 00:48:38 1982
ŚWINARSKA Agnieszka
79
40 7 00:48:44 1978
FISCHER Konrad
61
41 34 00:48:50 1984
MAGOT Tomasz
93
42 35 00:48:52 1980
GRZEGORCZYK Wojciech
78 · Kondycja
43 36 00:49:07 1967
BABICKI Grzegorz
97 · No Bell Szkoła Montessori
44 37 00:49:08 1977
BARAN Zenon
67 · BUTALIONY
45 38 00:49:12 1960
NOWIK Jagoda
98 · EKOBIEGI
46 8 00:49:16 1981
MIKINA Artur
77 · pwpw sa
47 39 00:49:19 1959
ŁADNO Paweł
85 · Miasteczko Biegaczy
48 40 00:49:40 1988
BIAŁOGRODZKI Sylwester
44 · KB.Zalesie Górne
49 41 00:49:46 1961
ŁĘŻNIAK Zbigniew
395
50 42 00:50:15 1983
RADZKI Piotr
71
51 43 00:50:24 1985
KŁOSOWICZ Sebastian
52 · Kondycja
52 44 00:50:27 1977
LISOWSKI Marcel
60
53 45 00:50:43 2003
MASZARO Robert
400
54 46 00:50:58 1977
BABICKA Olga
81
55 9 00:51:03 1978
KAMIŃSKI Stanisław
89 · GOS Nadarzyn / GOS Nadarzyn
56 47 00:51:21 1958
DĄBEK Paweł
20 · Kondycja
57 48 00:51:22 1973
BRANDYK Paweł
387
58 49 00:51:43 1980
WOJCIECHOWSKI Paweł
391 · PWIK
59 50 00:51:48 1982
RYBAK Mariusz
68
60 51 00:52:05 1986
ŻYWIEŃ Marek
94 · ONLY SPEEDWAY
61 52 00:52:30 1966
OPOWICZ Marzena
96 · KB ACTIVESPORTS WARSZAWA
62 10 00:52:53 1963
SZCZĘSNY Witold
42 · O.R.P.P. KIEŁ
63 53 00:53:10 1982
PASEK Monika
18
64 11 00:53:24 1979
SAŁASIŃSKI Przemysław
100
65 54 00:53:32 1980
ISASI-KURAN Agata
45 · MARKOWI BIEGACZE
66 12 00:53:35 1977
BANDALEWICZ Paweł
80
67 55 00:54:20 1970
ODOLCZYK Joanna
388 · BUTALIONY
68 13 00:54:31 1965
ZAPARUCHA Andrzej
56
69 56 00:54:48 1971
KLIMEK Marta
75
70 14 00:54:50 1990
SZCZĘSNY Justyna
29
71 15 00:55:18 1982
JURAK Kasia
99
72 16 00:55:26 1982
KALINOWSKI Piotr
88
73 57 00:55:40 1977
KAZUBEK Sylwester
7
74 58 00:55:54 1981
TADZIK Monika
66
75 17 00:56:00 1977
KRAWCZYK Marcin
35 · Kondycja
76 59 00:56:42 1974
TARCZON Agata
27 · Zmitek-Team
77 18 00:56:55 1979
ADAMUS Katarzyna
398 · DECATHLON PIASECZNO
78 19 00:57:18 1978
PYZEL Agnieszka
396 · KS Pegaz
79 20 00:58:26 1968
Anonim
6
80 60 00:58:51 1976
JUDA Aleksandra
51
81 21 00:58:52 1986
CISZEK Izabela
82
82 22 01:00:55 1982
SOBUŚ Michał
90
83 61 01:01:35 1976
DUSZKIEWICZ Jerzy
48
84 62 01:01:54 1968
TRZOSIŃSKI Patryk
394
85 63 01:02:46 1995
TORZEWSKI Janusz
46
86 64 01:03:10 1973
TORZEWSKA Agnieszka
47
87 23 01:03:12 1974
UTRATA Aleksandra
95
88 24 01:09:59 1981
KARŁOWICZ Anna
54 · Partia Wolnych Biegaczy
89 25 01:10:12 1953
NASKRĘT Mariusz
37
90 65 01:17:22 1975
PUSTELNIK Adam
25
91 66 01:25:01 1967
KUŁAKOWSKA MICHALAK Hanna
1 · Gmina Piaseczno / Gmina Piaseczno
92 26 01:31:16 1970
KRAWCZYK Grażyna
32 · Kondycja
93 27 01:31:17 1977