1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Aynaev Ibragim
238 · KS. Wolni
45 34 00:26:57 1979
Barańczuk Kacper
227
- - - 2004
BEDNARCZYK ŁUKASZ
205 · BIEGAJĄCE ŻABCIE
39 30 00:25:59 1978
Bodych Anna
243 · Kondycja
28 5 00:24:54 1990
Bohdanowicz Joanna
270
66 25 00:30:22 1976
Bohdanowicz Karolina
272
33 7 00:25:28 2004
Bohdanowicz Robert
271
40 31 00:26:19 1976
Buczek Natalia
297
55 15 00:29:07 1989
Cudna-Wagner anna
222
73 30 00:31:20 1976
CZAJKOWSKA Dorota
209
12 2 00:21:11 1978
Czajkowski Mariusz
210 · Go sport Team
25 22 00:24:33 1978
Dąbek Paweł
266 · Kondycja
- - - 1973
DUBIELECKI ŁUKASZ
288 · Biegamy z Ochotą
71 43 00:31:00 1978
Frelik karol
273 · LKS Osuchów
2 2 00:17:41 1992
Gajda Iwona
207
48 13 00:27:25 1978
Gągolewska Anna
219
- - - 1986
Grasewicz Robert
224
84 45 00:33:58 1979
Gruchalska Ewa
252
- - - 1974
Hołowacz Marysia
267 · Kondycja
26 4 00:24:37 2005
Hołowacz Tomasz
291 · Kondycja
50 37 00:27:31 1940
Janowska Iwona
202
58 18 00:29:20 1985
Janowski Bartłomiej
256
43 33 00:26:30 1985
Kalinowska Agnieszka
249
65 24 00:30:14 1978
Kamińska Anna
234
67 26 00:30:27 1989
Kania Krystian
230 · Nest Run
41 32 00:26:27 1989
Klaus Albert
235 · Kondycja
22 19 00:23:44 1975
Klimkowska Agnieszka
274
78 35 00:33:14 1979
Kordalski Wojciech
247
17 15 00:22:35 1984
KRAWCZYK Grażyna
204 · Kondycja
86 41 00:36:34 1977
Królczyński Maciej
240 · KS. Wolni
24 21 00:24:23 1980
Królewska Irena
246
57 17 00:29:18 1987
Kucharski Bartosz
276 · Kondycja
- - - 2000
Kuciak Dawid
228
59 41 00:29:24 2002
Kulesza Szymon
287
15 13 00:22:19 1987
Kulka-Wysocka Magorzata
236
35 8 00:25:35 1977
Lampart Piotr
282 · KS Pegaz
11 10 00:20:36 1981
Lewandowska Anna
262 · biegowarodzina
77 34 00:33:11 1986
Łukasiewicz Radosław
213 · 3M Poland
- - - 1974
Macieja Mirosław
232
- - - 1962
Małek Marcin
293
32 26 00:25:28 1989
MAZURKIEWICZ ADAM
239 · KS. Wolni
38 29 00:25:56 1985
Meserszmit Magdalena
292 · Wiślany Mokotów
61 20 00:29:51 1982
Mierzejewski Stanisław
231
8 8 00:20:27 2004
Mocny Sonia
226 · Spartanie Dzieciom / LO Czacki
- - - 2002
Mordel Jan
244 · Kondycja
- - - 2001
Mucha Piotr
223
- - - 1981
Naduk Jacek
201 · Kifato MK Warka
- - - 1964
Nogal Józef
257
37 28 00:25:49 1961
Olszewska Małgorzata
225
87 42 00:41:41 1963
Orzechowski Marek
203
- - - 1970
Pabiś Adam
284
23 20 00:24:05 1989
PARADOWSKA OLIWIA
200 · Kondycja
9 1 00:20:33 2001
PERZYNA WOJCIECH
298
54 40 00:28:19 1988
PIASEK-CHOJNACKA Ewa
286 · Kondycja
- - - 1974
Piekarz Marcin
283 · Sygma Bank
6 6 00:19:58 1983
Pieniązkiewicz Beata
211
69 28 00:30:31 1975
Putkiewicz Daniel
5 · Gmina Piaseczno / Gmina Piaseczno
20 17 00:23:27 1978
Rembowska Magda
250 · UB 40 team
30 6 00:25:14 1976
Ridinger Michał
281
34 27 00:25:30 1984
Rosa Agata
279 · Orticus
83 39 00:33:45 1989
Rosa Marta
277
85 40 00:34:24 1984
Rosa Piotr
278 · Orticus
70 42 00:30:45 1980
Roszkowski Tomasz Michał
206 · Ja0306 Biega. Ku Realizacji... / Ja0306 Biega. Ku Realizacji...
1 1 00:16:42 1986
Rybińska Iwona
220 · Żabieniec
72 29 00:31:08 1978
Rzeplińska Dorota
261
74 31 00:31:26 1973
Sachmata Agata
215 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
53 14 00:27:49 1966
SACHMATA ANNA
295
36 9 00:25:36 1994
Sachmata Jacek
212 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
13 11 00:22:01 1990
SAKWA ALINA
253 · KB ACTIVESPORTS WARSZAWA
63 22 00:30:03 1962
SAKWA ALINA
255 · Wiślany Mokotów
62 21 00:29:51 1985
SAKWA MARCIN
254 · Wiślany Mokotów
27 23 00:24:47 1983
Samoraj Agnieszka
290
81 37 00:33:43 1976
Siejka Mariusz
265 · Kondycja Piaseczno
5 5 00:19:35 1977
Sitek Marta
248
56 16 00:29:17 1984
Słodowy Marek
241 · KS. Wolni
49 36 00:27:31 1982
Stachera Andrzej
214
21 18 00:23:35 1976
Suchorowska Aleksandra
280
47 12 00:27:24 1997
Suchorowski Jan
300 · Kondycja Piaseczno
10 9 00:20:34 2001
Sulich Tomasz
217
- - - 1984
SZELC Maciej
263
7 7 00:20:15 1978
Szymańska Justyna
242
64 23 00:30:13 1979
Szymańska Klaudia
258 · Kondycja
18 3 00:22:37 2000
Szymańska Małgorzata
259
75 32 00:31:50 1979
Szymański Piotr
294 · Kondycja
4 4 00:19:23 1999
Środowska Agnieszka
216
68 27 00:30:31 1974
Taperek Robert
285 · team nabiegowkach.pl
29 24 00:24:59 1983
Teterycz Agnieszka
268
80 36 00:33:32 1982
Trybalska Jolanta
269
60 19 00:29:44 1983
Turuta Kamil
233 · Idea Bank SA
- - - 1986
WAGNER Henryk
275
51 38 00:27:32 1951
Wietecha Justyna
221 · Żabieniec
- - - 1980
Włodarczyk Izabela
289
82 38 00:33:44 1985
Wojciechowska Asia
260 · Kondycja Piaseczno
42 10 00:26:29 1992
Wolak Mieczysław
483
14 12 00:22:18 1973
Wysocki Bartłomiej
218
52 39 00:27:44 1988
Wysocki Krzysztof
237
16 14 00:22:25 1976
Zaborski Mateusz
264 · Kondycja
3 3 00:17:52 1993
Zduńczyk Mirosław
251
79 44 00:33:31 1984
Żabicka Urszula
229 · Żabie udka
76 33 00:31:57 1987
Żak Oliwia
208 · Piaseczno Running
44 11 00:26:46 1982