1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
WASIEWICZ Krzysztof
102 · Kondycja
1 1 00:17:29 1992 Dyplom
KUCHARSKI Bartosz
7 · Kondycja
2 2 00:17:37 2000 Dyplom
MAZUR Marek
41
3 3 00:21:14 1967 Dyplom
MULTAN Julka
5 · Kondycja Piaseczno
4 1 00:21:16 2004 Dyplom
WNOROWSKI Stefan
53 · Kondycja Piaseczno
5 4 00:21:30 1978 Dyplom
BARTOSZEWICZ Piotr
67 · Kondycja
6 5 00:21:32 1983 Dyplom
GARDZIEL Jerzy
211 · Kondycja / WW Team / -
7 6 00:21:37 1973 Dyplom
ZALEWSKI Tomasz
223
8 7 00:21:40 1992 Dyplom
TEKIEŃ Joanna
55
9 2 00:21:44 1987 Dyplom
KRONER Jacek
95 · Team ZabieganeDni
10 8 00:22:02 1984 Dyplom
KRASZPULSKA Magdalena
103 · Żórawski Team
11 3 00:22:26 1987 Dyplom
RYBAK Adam
100 · Kondycja
13 10 00:22:42 1982 Dyplom
WINIARSKI Michał
26 · Kondycja Piaseczno
14 11 00:22:44 1985 Dyplom
KŁOSZEWSKA Amelia
85 · Kondycja
15 4 00:22:45 2005 Dyplom
BARTCZAK Robert
17
16 12 00:22:56 1970 Dyplom
KASIŃSKI Tomasz
72
17 13 00:23:12 1978 Dyplom
POZIOMECKI Artur
35
18 14 00:23:15 1981 Dyplom
TOMCZYK Ireneusz
68 · Miasteczko Biegaczy
19 15 00:23:28 1970 Dyplom
DĘBECKI Michał
24 · Kondycja
20 16 00:23:36 1971 Dyplom
RĘBIŚ Joanna
39 · Lirene Runing Team
21 5 00:23:38 1975 Dyplom
BŁASZCZAK Mirosław
74
22 17 00:23:38 1980 Dyplom
ZABORSKI Mateusz
1 · Kondycja
23 18 00:23:39 1993 Dyplom
BUCZYNSKI Jakub
28 · Zielone liscie
24 19 00:23:48 1986 Dyplom
RÓŻAŃSKI Bartosz
52
25 20 00:23:49 1980 Dyplom
KŁOSOWICZ Sebastian
76 · Kondycja
26 21 00:23:58 1977 Dyplom
SUCHOLEWSKI Damian
111 · Kondycja
27 22 00:24:02 1978 Dyplom
SUDAKOWSKI Bartłomiej
45 · Coconut Team
28 23 00:24:21 1993 Dyplom
WOJEWÓDZKI Marcin
37 · EOJEWÓDZCY TEAM
29 24 00:24:27 1993 Dyplom
SEWERYNOWICZ Michal
107 · Hardcorowe Wychylylybymy
30 25 00:24:31 1985 Dyplom
GAJDA Jacek
86 · KAJAKKAJAKI
31 26 00:24:36 1973 Dyplom
KISIEL Artur
101
32 27 00:24:44 1980 Dyplom
KUCHTA Pawel
19
33 28 00:24:56 1981 Dyplom
WOJEWÓDZKA Anna
36 · WOJEWÓDZCY TEAM
34 6 00:25:00 1990 Dyplom
SKOCZEK Michał
106 · HARD BOX OTWOCK
35 29 00:25:13 1986 Dyplom
MLYNARCZYK Michal
51
36 30 00:25:37 1990 Dyplom
MAJEWSKI Rafał
81 · Krzepcy bez cukru
37 31 00:26:28 1975 Dyplom
MARKOWSKI Marcin
44
38 32 00:27:09 1977 Dyplom
RÓŻYCKI Paweł
61
39 33 00:27:20 1971 Dyplom
KOSIŃSKI Olek
15
40 34 00:27:25 1984 Dyplom
WYSOCKI Wojciech
75
41 35 00:27:35 1981 Dyplom
BRZOZOWSKI Andrzej
70 · WKZ
42 36 00:27:35 1954 Dyplom
PARTYKA Agnieszka
212 · Team Zabiegane Dni
43 7 00:27:36 1972 Dyplom
BIELECKA Zuzanna
65
44 8 00:27:56 1982 Dyplom
RIDINGER Michał
9
45 37 00:28:00 1984 Dyplom
PYZEL Agnieszka
91 · KS Pegaz
46 9 00:28:28 1968 Dyplom
DĄBEK Paweł
25 · Kondycja
47 38 00:28:33 1973 Dyplom
GOCH Robert
69 · Kondycja
48 39 00:28:37 1964 Dyplom
KRAWCZYK Marcin
20 · Kondycja
49 40 00:28:43 1974 Dyplom
BORKOWSKI Mateusz
30
50 41 00:28:44 1993 Dyplom
BIELIŃSKA Magdalena
29
51 10 00:28:44 1995 Dyplom
SACHMATA Jacek
22 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
52 42 00:29:00 1990 Dyplom
SZEWCZYK Robert
33
53 43 00:29:16 1976 Dyplom
WOŹNIAK Patryk
6
54 44 00:29:17 1989 Dyplom
KANIA Krystian
112
55 45 00:29:20 1989 Dyplom
KLAUS Monika
54 · Kondycja Piaseczno
56 11 00:29:23 1979 Dyplom
GRZYWACZ Dorota
98 · Góra Biega
57 12 00:29:24 1987 Dyplom
GŁADECKA Marzena
99 · Góra Biega
58 13 00:29:24 1980 Dyplom
BIAŁOBRZESKI Marek
62 · Piaseczno Running
59 46 00:29:31 1987 Dyplom
GAJDA Iwona
21
60 14 00:29:37 1978 Dyplom
NOGAL Józef
214
61 47 00:29:38 1961 Dyplom
SIKORSKA Anna
38
62 15 00:29:41 1988 Dyplom
SZCZĘSNY Justyna
87
63 16 00:29:44 1982 Dyplom
LASOTA Katarzyna
88
64 17 00:29:50 1983 Dyplom
DOLIŃSKI Jacek
27 · Lirene Running Team
65 48 00:29:57 1974 Dyplom
WOŹNIAK Karina
108
66 18 00:30:08 1986 Dyplom
JÓŹWIACZUK Waldemar
49
67 49 00:30:12 1976 Dyplom
KACZOROWSKA Anna
32
68 19 00:30:29 1983 Dyplom
ZAKRZEWSKI Olaf
105
69 50 00:30:29 1979 Dyplom
UTRATA Aleksandra
57
70 20 00:30:30 1981 Dyplom
MACINA Małgorzata
31
71 21 00:30:32 1990 Dyplom
ZAKRZEWSKA Anna
104
72 22 00:30:37 1979 Dyplom
ZARZYCKI Piotr
59
73 51 00:30:50 1985 Dyplom
MRÓZ Sebastian
12
74 52 00:30:52 1976 Dyplom
NOWACZYŃSKA Katarzyna
47 · Team ZabieganeDni
75 23 00:31:05 1976 Dyplom
ŻYRA Barbara
218
76 24 00:31:21 1976 Dyplom
ZAWISZA Konrad
40
77 53 00:31:59 1989 Dyplom
JANAS Joanna
83 · RK Athletics
78 25 00:32:17 2009 Dyplom
DZIEKOŃSKI Jacek
18
79 54 00:32:47 1957 Dyplom
KUCHAREK Izabela
77
80 26 00:32:50 1972 Dyplom
BEDNAREK Przemysław
221 · MORSY PIASECZNO / MORSY PIASECZNO
81 55 00:33:31 1982 Dyplom
ADAMKIEWICZ Izabela
217 · Biegające Morsy z Piasseczi...
82 27 00:33:40 1975 Dyplom
OSEŁKA Grażyna
216 · Grażyna Osełka / Grażyna Osełka
83 28 00:33:40 1978 Dyplom
LEŚNY Sławomir
43 · MUSZKIETEAM
84 56 00:33:51 1985 Dyplom
SZYMAŃSKI Grzegorz
42
85 57 00:33:51 1979 Dyplom
WARMIJAK Magdalena
80
86 29 00:33:55 1982 Dyplom
Anonim
11 · RDX
87 58 00:34:03 1982
PADZIK-WOŁOS Agnieszka
94 · KS Pegaz
88 30 00:34:08 1977 Dyplom
ŚRODECKI Karol
222
89 59 00:35:11 1981 Dyplom
KASPROWICZ Graża
84 · Tri Negu
90 31 00:36:06 1985 Dyplom
GAJDUS Grzegorz
82 · Grzegorz Gajdus / Grzegorz Gajdus
91 60 00:36:35 1967 Dyplom
JANAS Anna
90
92 32 00:36:36 1978 Dyplom
ZAWISZA Jarosław
96
93 61 00:36:56 1966 Dyplom
BUDYTA Piotr
46 · LUX MED
94 62 00:37:01 1987 Dyplom
BRZEZOWSKA Natalia
78
95 33 00:37:42 1990 Dyplom
KOŁECKA Magdalena
79
96 34 00:38:25 1983 Dyplom
ŚWICIŃSKA Katarzyna
63
97 35 00:38:27 1971 Dyplom
KRUSZEWSKA Natalia
89
98 36 00:39:43 1989 Dyplom
KONDRACIUK Katarzyna
4 · GOSIR PIASECZNO / PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLO...
99 37 00:40:23 1973 Dyplom