1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Andrij Bibik
185 · 1998
11 11 00:04:53 1987
Andryszczyk Andrzej
50 · UKS Filipides Teresin
21 21 00:05:20 1970
Antoniewicz Anna
75
125 34 00:07:40 1983
Aronowicz Mateusz
103
48 44 00:06:05 1992
Bajurska Dorota
188
102 20 00:07:16 1972
Baran Paulina
62
103 21 00:07:21 1990
BARAN ZENON
144 · BUTALIONY
60 53 00:06:26 1960
Barańska Aleksandra
48 · Kondycja
49 5 00:06:08 1980
Bednarczyk Maciej
79 · MadRabbit Team
81 67 00:06:44 1977
Bednarczyk Paulina
78 · MadRabbit
- - - 1979
Białogrodzka Dorota
152
183 66 00:10:11 1979
Bielecki Jacek
7
- - - 1972
BIELICKA Joanna
173
190 71 00:11:58 1990
BIENIEK PIOTR
99 · PKP Intercity Running Team
27 25 00:05:36 1988
BOROWIEC MARTA
104 · www.dryzuynajezusa.pl
115 28 00:07:35 1973
Budyta Bartłomiej
133
135 93 00:07:56 1996
Budyta Tomasz
134
141 97 00:08:09 1973
Budzik Dariusz
89
61 54 00:06:26 1968
Celiński Tomasz
11 · Tuptuś Otwock / TUPTUś Otwock
53 47 00:06:13 1968
Ceregra Piotr
119 · TN Biegówki
98 81 00:07:12 1973
Charubin Anna
141 · NSZ
138 44 00:08:02 1981
Charubin Mariusz
140 · NSZ
84 70 00:06:51 1979
Chodyra-Grzesiak Dominika
3
128 36 00:07:43 1981
Cierpka Jakub
37 · Jakub Cierpka BHP
124 91 00:07:40 1989
CISZEWSKA Patrycja
29
110 25 00:07:30 1981
Darkowski Artur
187
136 94 00:07:56 1984
Dąbrowski Michał
70 · Kondycja
15 15 00:05:07 1999
Dąbrowski Paweł
9
108 85 00:07:25 1973
Dądzik Piotr
116
154 104 00:08:37 1972
Dylewska Agnieszka
93
168 59 00:09:12 1983
Dziaczyński Mariusz
42 · Kondycja / Festo
57 50 00:06:17 1966
Dziedzic Marlena
34 · Trucht Tarchomin Team
104 22 00:07:22 1976
Dzięgielewski Kamil
142
51 45 00:06:11 1996
Dzięgielewski Wojciech
31
170 111 00:09:16 1964
FARKOWSKI KONRAD
161 · KONIUCHY OCR
45 41 00:06:01 1985
Fogel Piotr
59
92 76 00:07:02 1968
Gach Maciej
17 · AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI
36 33 00:05:45 1993
Gajda Iwona
53
118 30 00:07:37 1978
Gajda Paweł
178
93 77 00:07:02 1992
Gawron Tomasz
72
- - - 1958
Gągolewska Anna
39
153 50 00:08:27 1986
Gągolewski Andrzej
45
145 100 00:08:17 2015
Gil Wojciech
97 · Warszawa
107 84 00:07:25 1971
Gnieciak Tomasz
371 · Tarczyński Klub Biegowy
76 64 00:06:37 1976
GOCH Robert
113 · Kondycja
28 26 00:05:37 1964
Gostyńska Weronika
81
147 47 00:08:20 1979
Grabarczyk Mateusz
77 · AKL Ursynów
8 8 00:04:34 1998
Gralewicz Wiesław
125
139 95 00:08:05 1963
Grudek Barbara
46 · GRUDKI
109 24 00:07:29 1976
Gruza Katarzyna
130
120 31 00:07:37 1977
Gruza Marcin
129
79 66 00:06:42 1978
Grzelczyk Piotr
76 · BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
35 32 00:05:44 1977
Hołowacz Tomasz
158 · Kondycja
151 102 00:08:22 1940
Hulewicz Mieczysław
156 · niezrzeszony
140 96 00:08:06 1950
Ignatowicz Andrzej
21 · Trucht Tarchomin Team
12 12 00:04:55 1974
Jacak Agnieszka
20 · Tuptuś Otwock / TUPTUś Otwock
155 51 00:08:38 1977
Jacak Dariusz
195 · Tuptuś Otwock / TUPTUś Otwock
156 105 00:08:38 1978
Jagacki Mariusz
196 · Tuptuś Otwock / TUPTUś Otwock 1
55 49 00:06:15 1985
Jagielak Natalia
151
100 19 00:07:12 1992
Jankowska Agnieszka
13 · Kondycja
111 26 00:07:31 1980
Jankowski Andrzej
10 · Kondycja
14 14 00:05:02 1978
JAROSZ WOJCIECH
15 · Juventa-Kobex Starachowice
2 2 00:04:25 1989
JASNOWSKI MICHAŁ
63
24 22 00:05:28 1980
Jendrych Marek
2
7 7 00:04:29 1984
Jędrasiak Michał
57
179 117 00:09:34 1990
Jurko marcin
149
163 107 00:09:02 1976
Jusińska Monika
27 · Entre.pl Team
32 3 00:05:41 1994
JUSIŃSKI ZBIGNIEW
168 · Kondycja
52 46 00:06:11 1965
Kaczorowski Jacek
86
157 106 00:08:39 1980
Kalinowska Agnieszka
14
- - - 1978
Kalinowski Łukasz
43
44 40 00:06:00 1980
Kalota Katarzyna
177
185 68 00:10:19 1989
Kalota Małgorzata
176
184 67 00:10:18 1992
Kasińska Dorota
147
133 41 00:07:53 1978
Kasiński Tomasz
148
46 42 00:06:02 1978
Kęsicki Piotr
126
- - - 1981
Kielak Justyna
55 · Kondycja
117 29 00:07:36 1975
Kielak Krzysztof
30 · Kondycja
26 24 00:05:35 1975
KŁOS ZBYSZEK
182 · TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW
- - - 1960
KOBYLARZ MAREK
117 · URSYNOW
144 99 00:08:13 1973
Koczan Kinga
121
175 62 00:09:26 1975
Kołodziej Michał
159 · Multisport Piaseczno
113 87 00:07:32 1984
Konarska Marta
180 · Mamy Ruszamy
174 61 00:09:26 1980
Konarski Maciej
163 · Konar Na Krańcu Świata
42 38 00:05:57 1980
KONDRACIUK KATARZYNA
80 · GOSIR PIASECZNO / PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLO...
99 18 00:07:12 1973
Korkosz Andrzej
4
58 51 00:06:17 1977
Kosior Tomasz
145
- - - 1977
Kozłowska Aneta
154
182 65 00:10:11 1975
Krawczuk Agnieszka
124
187 70 00:10:36 1970
Krawczuk Andrzej
123
173 113 00:09:25 1962
Krawczyk Daniel_Marcin
51 · Kondycja
96 79 00:07:06 1974
Krawczyk Grażyna
58 · Kondycja
186 69 00:10:36 1977
Kruk Kamil
190
5 5 00:04:27 1992
KUBISIAK MICHAŁ
118 · MACRO MIND-RUNNING TEAM
65 57 00:06:29 1981
Kurek Krzysztof
106
178 116 00:09:30 1971
Lasek Ada
112 · Rodzina / Rodzina
95 17 00:07:05 1999
Lasek Renata
111 · Rodzina / Rodzina
137 43 00:08:01 1973
Laura Czuraj
105
68 9 00:06:33 1999
Lech Anna
171
- - - 1979
Lewandowski Paweł
131 · Kondycja
75 63 00:06:36 1980