Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Anders Damian
277 · Kondycja
3 2 00:19:15 2006
Anders Daniel
276
6 5 00:20:27 1979
Bardziak Piotr
278 · KONIUCHY OCR
7 6 00:21:12 1982
Bartniczuk Ewa
218
44 18 00:27:38 1985
Berko-Haas Joanna
222
28 10 00:25:38 1978
Bieniek Katarzyna
230
58 29 00:30:03 1993
Bohdanowicz Joanna
240
74 40 00:34:52 1976
Bohdanowicz Karolina
241
46 19 00:27:59 2004
Bohdanowicz Robert
239
52 29 00:28:58 1976
Borowski Andrzej
216 · w.37_rezerwy -
20 16 00:24:46 1979
Brzezina Ewa
259 · Hulaj-noga Sochaczew
- - - 1961
Brzezina Józef Maciej
258
- - - 1959
Brzozowska Monika
234
27 9 00:25:37 1990
Budzik Dariusz
233
12 10 00:21:59 1968
Chablewska-Graużul Kamila
245 · W.37
43 17 00:27:31 1980
Cisoń Dominik
215
5 4 00:20:10 1979
Derkacz Dorota
295
61 31 00:30:34 2007
DUBIELECKI ŁUKASZ
256 · Biegamy z Ochotą
62 31 00:30:40 1978
Gajda Iwona
211
50 22 00:28:26 1978
Gałczyński Wojciech
298 · StarsTroopers
65 33 00:32:24 1971
Golisz Adam
280
18 15 00:24:31 1970
Golisz Ewa
268
59 30 00:30:13 1971
Graużul Przemysław
246 · W.37
36 22 00:26:05 1981
Hryckiewicz-Wierzbicka Agnieszka
286
73 39 00:34:52 1978
Iwan Michał
228 · Michał Iwan Media
14 12 00:22:29 1993
Jaros Arkadiusz
289 · Vege Runners
37 23 00:26:15 1961
Józwik Robert
236 · HARX Team
47 28 00:28:16 1976
Kaczmarek Piotr
296
10 8 00:21:31 2001
KALINOWSKI Bartosz
274 · Kondycja
15 13 00:22:40 2006
Karolak Karol
282 · M.I.L.A.
26 18 00:25:16 1981
Karolak Monika
283 · M.I.L.A.
25 8 00:25:16 1984
Kiljanczyk Dominik
210 · Tarczyński Klub Biegowy
4 3 00:19:31 2000
Kłosowicz Ewa
231
32 13 00:25:56 1981
Kołacz Anna
242
51 23 00:28:48 1980
KONDRACIUK KATARZYNA
266 · GOSIR PIASECZNO / PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLO...
22 5 00:25:03 1973
Kopeć Patrycja
257
30 11 00:25:54 1978
Krawczyk Michał
212
- - - 2001
Kuciak Dawid
271
39 24 00:26:43 2002
Kuzia Agnieszka
264
- - - 1982
Marków Agnieszka
267
76 42 00:35:03 1969
Marynowski Wojciech
213 · Ludzie Sztosy
1 1 00:18:25 1996
Michalczyk Marta
229
56 27 00:29:56 1993
Miklas Aleksandra
201
31 12 00:25:54 1995
Napieraj Urszula
220
69 35 00:33:44 1970
Nogal Józef
204
42 26 00:27:27 1961
Ogończyk Donata
247
63 32 00:31:46 1991
Orlinska Julia
219
54 25 00:29:16 2006
Ostaszewska Katarzyna
293 · Kondycja
23 6 00:25:09 1976
PARADOWSKA OLIWIA
297 · Kondycja
9 2 00:21:30 2001
Perkowski Piotr
285
40 25 00:26:45 1963
Piątek Agata
235
- - - 1981
Anonim
223
34 14 00:25:57 1988
Prorok Małgosia
209
67 33 00:33:30 1981
Ridinger Michał
221
29 19 00:25:45 1984
Roguziński Radosław
217 · RDX
60 30 00:30:23 1982
Rososzczuk Bogumiła
263 · Niebieskie Migdały
75 41 00:35:01 1967
Rybak Adam
224 · Kondycja
33 20 00:25:56 1982
rybicki pawel
208 · m1
- - - 1981
Rybińska Iwona
272 · Żabieniec
53 24 00:29:04 1978
Rydz Adrian
227
66 34 00:33:09 1985
Rzeplińska Dorota
203
41 16 00:27:02 1973
Sachmata Anna
202 · Kuźnia Triathlonu
57 28 00:30:02 1994
Skibińska Małgorzata
251 · Międzylesiaki
78 44 00:44:07 2003
Skibińska-Szymajda Magdalena
265
49 21 00:28:25 1984
Skibiński Mariusz
252 · Międzylesiaki
11 9 00:21:45 1976
Sochocki Dariusz
248
64 32 00:31:46 1968
Stępień Michał
244
45 27 00:27:46 1986
Sucholewski Damian
279 · Kondycja
8 7 00:21:12 1978
Szajna Agata
226 · Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
70 36 00:33:46 1964
Szczepański Marcin
288 · Kondycja / Arriva Bus Transport Polska
35 21 00:26:03 1974
Szymańska Klaudia
237 · Kondycja
19 4 00:24:46 2000
Szymańska Małgorzata
238
72 38 00:34:43 1979
Świcińska Katarzyna
207
68 34 00:33:31 1971
Tekień Joanna
250
2 1 00:18:49 1987
Tokarska Katarzyna
254
38 15 00:26:24 1979
Warmijak Magdalena
294 · Piaseczno Running
48 20 00:28:23 1982
Włodarczyk Izabela
287
71 37 00:34:41 1985
Woźniak Karina
225
17 3 00:23:57 1986
Wysocki Bartłomiej
232
21 17 00:25:02 1988
Zakrzewska Anna
214
55 26 00:29:40 1979
Zarychta Wacław
249
16 14 00:23:33 1985
Anonim
284
77 43 00:39:10 1999
Żurek-Kucharska Urszula
281 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
24 7 00:25:15 1983