Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Marynowski Wojciech
213 · Ludzie Sztosy
1 1 00:18:25 1996
Tekień Joanna
250
2 1 00:18:49 1987
Anders Damian
277 · Kondycja
3 2 00:19:15 2006
Kiljanczyk Dominik
210 · Tarczyński Klub Biegowy
4 3 00:19:31 2000
Cisoń Dominik
215
5 4 00:20:10 1979
Anders Daniel
276
6 5 00:20:27 1979
Bardziak Piotr
278 · KONIUCHY OCR
7 6 00:21:12 1982
Sucholewski Damian
279 · Kondycja
8 7 00:21:12 1978
PARADOWSKA OLIWIA
297 · Kondycja
9 2 00:21:30 2001
Kaczmarek Piotr
296
10 8 00:21:31 2001
Skibiński Mariusz
252 · Międzylesiaki
11 9 00:21:45 1976
Budzik Dariusz
233
12 10 00:21:59 1968
Iwan Michał
228 · Michał Iwan Media
14 12 00:22:29 1993
KALINOWSKI Bartosz
274 · Kondycja
15 13 00:22:40 2006
Zarychta Wacław
249
16 14 00:23:33 1985
Woźniak Karina
225
17 3 00:23:57 1986
Golisz Adam
280
18 15 00:24:31 1970
Szymańska Klaudia
237 · Kondycja
19 4 00:24:46 2000
Borowski Andrzej
216 · w.37_rezerwy -
20 16 00:24:46 1979
Wysocki Bartłomiej
232
21 17 00:25:02 1988
KONDRACIUK KATARZYNA
266 · GOSIR PIASECZNO / PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLO...
22 5 00:25:03 1973
Ostaszewska Katarzyna
293 · Kondycja
23 6 00:25:09 1976
Żurek-Kucharska Urszula
281 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
24 7 00:25:15 1983
Karolak Monika
283 · M.I.L.A.
25 8 00:25:16 1984
Karolak Karol
282 · M.I.L.A.
26 18 00:25:16 1981
Brzozowska Monika
234
27 9 00:25:37 1990
Berko-Haas Joanna
222
28 10 00:25:38 1978
Ridinger Michał
221
29 19 00:25:45 1984
Kopeć Patrycja
257
30 11 00:25:54 1978
Miklas Aleksandra
201
31 12 00:25:54 1995
Kłosowicz Ewa
231
32 13 00:25:56 1981
Rybak Adam
224 · Kondycja
33 20 00:25:56 1982
Anonim
223
34 14 00:25:57 1988
Szczepański Marcin
288 · Kondycja / Arriva Bus Transport Polska
35 21 00:26:03 1974
Graużul Przemysław
246 · W.37
36 22 00:26:05 1981
Jaros Arkadiusz
289 · Vege Runners
37 23 00:26:15 1961
Tokarska Katarzyna
254
38 15 00:26:24 1979
Kuciak Dawid
271
39 24 00:26:43 2002
Perkowski Piotr
285
40 25 00:26:45 1963
Rzeplińska Dorota
203
41 16 00:27:02 1973
Nogal Józef
204
42 26 00:27:27 1961
Chablewska-Graużul Kamila
245 · W.37
43 17 00:27:31 1980
Bartniczuk Ewa
218
44 18 00:27:38 1985
Stępień Michał
244
45 27 00:27:46 1986
Bohdanowicz Karolina
241
46 19 00:27:59 2004
Józwik Robert
236 · HARX Team
47 28 00:28:16 1976
Warmijak Magdalena
294 · Piaseczno Running
48 20 00:28:23 1982
Skibińska-Szymajda Magdalena
265
49 21 00:28:25 1984
Gajda Iwona
211
50 22 00:28:26 1978
Kołacz Anna
242
51 23 00:28:48 1980
Bohdanowicz Robert
239
52 29 00:28:58 1976
Rybińska Iwona
272 · Żabieniec
53 24 00:29:04 1978
Orlinska Julia
219
54 25 00:29:16 2006
Zakrzewska Anna
214
55 26 00:29:40 1979
Michalczyk Marta
229
56 27 00:29:56 1993
Sachmata Anna
202 · Kuźnia Triathlonu
57 28 00:30:02 1994
Bieniek Katarzyna
230
58 29 00:30:03 1993
Golisz Ewa
268
59 30 00:30:13 1971
Roguziński Radosław
217 · RDX
60 30 00:30:23 1982
Derkacz Dorota
295
61 31 00:30:34 2007
DUBIELECKI ŁUKASZ
256 · Biegamy z Ochotą
62 31 00:30:40 1978
Ogończyk Donata
247
63 32 00:31:46 1991
Sochocki Dariusz
248
64 32 00:31:46 1968
Gałczyński Wojciech
298 · StarsTroopers
65 33 00:32:24 1971
Rydz Adrian
227
66 34 00:33:09 1985
Prorok Małgosia
209
67 33 00:33:30 1981
Świcińska Katarzyna
207
68 34 00:33:31 1971
Napieraj Urszula
220
69 35 00:33:44 1970
Szajna Agata
226 · Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
70 36 00:33:46 1964
Włodarczyk Izabela
287
71 37 00:34:41 1985
Szymańska Małgorzata
238
72 38 00:34:43 1979
Hryckiewicz-Wierzbicka Agnieszka
286
73 39 00:34:52 1978
Bohdanowicz Joanna
240
74 40 00:34:52 1976
Rososzczuk Bogumiła
263 · Niebieskie Migdały
75 41 00:35:01 1967
Marków Agnieszka
267
76 42 00:35:03 1969
Anonim
284
77 43 00:39:10 1999
Skibińska Małgorzata
251 · Międzylesiaki
78 44 00:44:07 2003