1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
ADAMCZYK Maciej
41
68 56 00:28:29 1981 Dyplom
ADAMUS Katarzyna
176 · DECATHLON PIASECZNO
133 42 00:34:34 1978 Dyplom
ADRIANOWSKI Krzysztof
215
2 2 00:19:41 1994 Dyplom
ANDERS Daniel
201
23 21 00:23:25 1979 Dyplom
ANDRZEJCZAK Dariusz
31
165 105 00:37:39 1982 Dyplom
ANISZEWSKI Krzysztof
69
103 75 00:31:37 1990 Dyplom
BABIUCH Mirosław
60
154 101 00:35:58 1982 Dyplom
BARKOWSKA Agata
169 · DECATHLON PIASECZNO / DECATHLON PIASECZNO
- - - 1981
BARTNICZUK Ewa
127
131 40 00:34:26 1985 Dyplom
BARTOSZEWICZ Piotr
112 · Kondycja
41 36 00:26:12 1983 Dyplom
BEDNARCZYK ŁUKASZ
175 · BIEGAJĄCE ŻABCIE
- - - 1978
BEDNARCZYK Paulina
97
- - - 1979
BEDNAREK Algvida
15
111 32 00:32:34 1977 Dyplom
BEDNAREK Rafał
18
75 59 00:28:51 1963 Dyplom
BERKO-HAAS Joanna
93
84 19 00:29:41 1978 Dyplom
BIELIŃSKA Magdalena
174
60 9 00:27:54 1995 Dyplom
BINKIEWICZ Kasia
192
88 22 00:30:06 1981 Dyplom
BISKUPSKI Janek
216 · EDC runners
20 18 00:23:11 1974 Dyplom
BOGUMIŁ Agata
82
149 50 00:35:46 2004 Dyplom
BOJAŃCZYK Patryk
227 · Stowarzyszenie Rekreacyjno ...
32 29 00:24:44 1996 Dyplom
BORKOWSKA Grażyna
85
180 69 00:44:13 1974 Dyplom
BRELA Justyna
34
58 8 00:27:38 1976 Dyplom
BRZĘCZEK Izabela
56
- - - 1971
BUDZIK Dariusz
55
76 60 00:29:00 1968 Dyplom
BUKAT Urszula
170
- - - 1998
CAŁKA Zbigniew
49
106 78 00:32:13 1979 Dyplom
CHEN Fengqin
149
181 70 00:46:18 1983 Dyplom
CISOŃ Dominik
12
38 34 00:25:36 1979 Dyplom
CZAJKOWSKA Dorota
20
36 4 00:25:06 1978 Dyplom
CZAJKOWSKI Mariusz
21
110 79 00:32:22 1978 Dyplom
CZUPRYŃSKI Adam
91
114 82 00:32:44 2003 Dyplom
CZUPRYŃSKI Marek
40
125 89 00:33:46 1977 Dyplom
DANIELEK Ewa
142 · Reebok Run Crew
- - - 1983
DĄBEK Paweł
11 · Kondycja
53 46 00:27:08 1973 Dyplom
DĄBROWSKI Andrzej
118
120 85 00:33:08 1957 Dyplom
DĄBROWSKI Mateusz
44 · Allianz Running Team / Allianz
3 3 00:20:34 1986 Dyplom
DENEKA Andrzej
108
16 16 00:22:43 1976 Dyplom
DEREZIŃSKA Hanna
204 · Kondycja
72 15 00:28:38 2004 Dyplom
DĘBECKA Barbara
205 · Kondycja
73 16 00:28:39 2005 Dyplom
DĘBECKI Michał
209 · Kondycja
30 27 00:24:23 1971 Dyplom
DMYTRIV Leonard
225
22 20 00:23:27 1992 Dyplom
DOJNIKOWSKI Jacek
217 · Bułkę przez Bibułkę
83 65 00:29:39 1979 Dyplom
DZIADKOWIEC Michał
167
77 61 00:28:57 1990 Dyplom
DZIEWOŃSKI Michał
196 · Kondycja
186 113 00:50:21 1977 Dyplom
Anonim
59
142 47 00:35:07 1977
FAFIŃSKI Kacper
64
- - - 2005
FAFIŃSKI Stanisław
65
- - - 2007
GALOCZ-ILKOW Michał
177 · Biegunki Kabackie
31 28 00:24:26 1999 Dyplom
GASPARSKI Piotr
226 · Tri 4 fun team Piaseczno / Piotr Gasparski Architektura
33 30 00:24:57 1982 Dyplom
GAWRYJOŁEK Dominika
198
91 24 00:30:08 1981 Dyplom
GĄSIOREK Marek
210 · Kondycja Piaseczno
50 43 00:26:57 1961 Dyplom
GÓRAL Piotr
30
122 86 00:33:15 1956 Dyplom
GÓRSKI Patryk
125
177 111 00:42:57 1977 Dyplom
GRABOWSKI Tomasz
45
52 45 00:27:03 1988 Dyplom
GRANICA Sebastian
70 · Border Team
69 57 00:28:41 1974 Dyplom
IDZIAK Marcin
140 · TriWawa
14 14 00:22:29 1979 Dyplom
ILCZYSZYN Julita
73
66 12 00:28:36 1983 Dyplom
JACHOWICZ Agata
181
183 72 00:48:28 1977 Dyplom
JAKIMIUK Pawel
194
86 66 00:29:50 1983 Dyplom
JANKOWSKI Michał
135
- - - 1998
JAROSZ Marcin
208 · DECATHLON PIASECZNO
- - - 1997
JAŚKACZEK Sławomir
165
13 13 00:22:26 1989 Dyplom
JAWORSKA Agnieszka
114 · Osiedlowa Runners
179 68 00:43:10 1975 Dyplom
JAWORSKI Juliusz
113 · Osiedlowa Runners
175 109 00:41:49 2006 Dyplom
JAWORSKI Marcin
116 · Osiedlowa Runners
146 97 00:35:36 1979 Dyplom
JEŻÓŁKOWSKI Piotr
79 · Aleja Platynowa
6 6 00:21:24 1972 Dyplom
JULIKOWSKI Karol
35 · Off-road runners Benefit Sy... / Benefit Systems
- - - 1982
KALESTYŃSKI Maciej
159 · Kabacka Przystań Residence
100 74 00:31:22 1979 Dyplom
KAMIŃSKA Anna
119
172 65 00:39:38 1989 Dyplom
KAMIŃSKI Łukasz
164 · GOSiR Piaseczno
- - - 1983
KAZUBEK Anna
105
166 61 00:37:52 1970 Dyplom
KILJAN Karolina
106
150 51 00:35:51 1996 Dyplom
KILJAŃCZYK Dominik
38 · Tarczyński Klub Biegowy
35 32 00:25:04 2000 Dyplom
KŁOS Piotr
78 · Unilogo Running Team
65 54 00:28:29 1976 Dyplom
KOBUS Karina
24 · Kondycja Piaseczno
101 27 00:31:38 1996 Dyplom
KOŁKOWSKA Marina
50
87 21 00:30:02 1985 Dyplom
KONOPKA Robert
155
112 80 00:32:36 1970 Dyplom
KOPYTOWSKI Łukasz
75
96 70 00:30:55 1986 Dyplom
KOSIOR Tomasz
133
67 55 00:28:31 1977 Dyplom
KOZAK Monika
145 · KS Pegaz
42 6 00:26:16 1974 Dyplom
KOZŁOWSKA-SAWICKA Małgorzata
57 · Kondycja Piaseczno
188 74 00:50:24 1963 Dyplom
KRASIŃSKI Wojciech
61 · Tri4fun Team Piaseczno
11 11 00:22:07 1985 Dyplom
KRAWCZYK Aleksandra
63
117 34 00:33:00 1979 Dyplom
KRAWCZYK Grażyna
111 · Kondycja
185 73 00:50:20 1977 Dyplom
KUCHARCZYK Radoslaw
147
159 103 00:36:31 1979 Dyplom
KUCHAREK Izabela
58
102 28 00:31:46 1972 Dyplom
KUCHNIO Marta
13 · M.I.L.A. Masters Iwiczna Li...
127 38 00:34:09 1978 Dyplom
KUDLAK Monika
220 · Tarczyński Klub Biegowy
119 35 00:33:07 1973 Dyplom
KUFEL Dorota
193
61 10 00:27:55 1982 Dyplom
KUFEL Marcin
178
5 5 00:20:59 1979 Dyplom
KULIK Marcin
162
148 99 00:35:37 1981 Dyplom
KUŁACH Przemysław
182
- - - 1971
KUSTOSZ Wojciech
141 · Józef Cytrus Team
44 38 00:26:33 1971 Dyplom
KUSZNIEREWICZ Kinga
67
108 30 00:32:29 1984 Dyplom
Anonim
179
167 62 00:38:09 1968
Anonim
180
156 102 00:36:19 1965
Anonim
195
- - - 1995
LACH Żaneta
128
138 44 00:34:57 1984 Dyplom
LIPSKI Michal
23
7 7 00:21:27 1989 Dyplom
MAJEWSKA Agnieszka
74
158 56 00:36:20 1991 Dyplom