1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Mordel Jan
497 · Kondycja
1 1 00:02:55 2001
JAWORSKI Łukasz
427 · Biejków
3 2 00:03:16 1991
Phan-Gruchała Marcel
472 · Kondycja
4 3 00:03:23 2004
PIEKAROWICZ Stanisław
407
5 4 00:03:45 2002
Śmiechowski Mateusz
486
6 5 00:03:46 2007
Jaroszewska Natalia
491
7 2 00:03:51 2001
Multan Julianna
465
8 3 00:03:52 2004
Multan Jan
466
9 6 00:03:52 2007
Dziewońska Malwina
413 · Kondycja
10 4 00:03:53 2006
Buczkowski Kacper
479 · GLKS Nadarzyn
11 7 00:04:00 2008
Klaus Kamila
473 · Kondycja
12 5 00:04:00 2006
Nowocień Jacek
440 · GLKS Nadarzyn
13 8 00:04:01 1959
Seńczyk Filip
501
16 11 00:04:08 2004
Szmaglik Amelia
447 · GLKS Nadarzyn
17 6 00:04:09 2004
PIEKAROWICZ Helena
406
18 7 00:04:10 2007
Sucholewska Natalia
405 · Kondycja
19 8 00:04:13 2008
Jaroszewska Julia
492
20 9 00:04:13 2002
Gronkiewicz Julia
431 · BIEGI Grodzisk Mazowiecki
21 10 00:04:14 2004
Szustak Kacper
444 · GLKS Nadarzyn
24 13 00:04:26 2007
Wójcik Robert
505
25 14 00:04:26 1975
Seńczyk Maja
499
26 12 00:04:26 2007
Śmiechowski Jarosław
487
27 15 00:04:30 1974
Jaroszewska Alicja
493
29 13 00:04:34 2007
Duczyński Kacper
454
30 17 00:04:35 2008
Duczyński Maciej
410 · Kaczmar Project
31 18 00:04:35 1975
Chałupka Otylia
495
32 14 00:04:41 2007
Niemczak Dominik
483
33 19 00:04:41 2005
Pankiewicz Karol
411
34 20 00:04:41 1979
KUCIAK NATALIA
490
35 15 00:04:44 2006
Baszta Paweł
423
36 21 00:04:47 1979
Baszta Maurycy
422 · 1984
37 22 00:04:47 2010
Andrzejewska Anna
480 · GLKS Nadarzyn
39 16 00:04:48 2006
Kasiński Michał
468
40 24 00:04:53 2008
Pankiewicz Pola
412
41 17 00:04:54 2006
Samojlik Gosia
460
42 18 00:04:54 2005
Samojlik Zbigniew
461 · Kondycja
43 25 00:04:54 1971
Kułach Marta
488
45 20 00:04:55 2007
Kułach Przemysław
489
46 26 00:04:57 1971
Smolik Tomek
451 · MKS Piaseczno
47 27 00:04:58 2008
Bocheński Tomek
507
48 28 00:04:58 2008
Tynecka Emilia
436 · GLKS Nadarzyn
49 21 00:04:59 2006
Multan-Putur Elżbieta
464
50 22 00:05:00 1976
Szwarnowski Xavier
403
51 29 00:05:01 2009
MARTYNKO WERONIKA
450
52 23 00:05:01 2005
WIŚNIEWSKI Kuba
439 · GLKS Nadarzyn
53 24 00:05:02 2009
Frankowski Filip
443 · GLKS Nadarzyn
54 25 00:05:02 2007
Chałupka Emilia
494
55 26 00:05:05 2005
Rybińska Iwona
508 · Żabieniec
56 27 00:05:06 1978
KRECZMAŃSKA MARTYNA
511 · Z pasją i sercem dla Kamion...
57 28 00:05:08 2007
Kasińska Dorota
469
59 30 00:05:11 1978
Wilk Damian
434
61 30 00:05:12 2009
Wilk Sylwester
432
62 31 00:05:13 1981
Szczepańska Anna
421 · Kondycja / Kondycja
63 32 00:05:14 2006
Stępień Sebastian
420
64 32 00:05:20 2006
Stępień Sławomir
419
65 33 00:05:23 1972
Wilk Daniel
433
66 34 00:05:32 2007
WASILEWSKA Jagna
418
67 33 00:05:40 2006
Smolik Paweł
453
68 35 00:05:41 1982
WASILEWSKA MARTA
416
69 34 00:05:41 1979
Krzak Oliwia
408
70 35 00:05:42 2005
Niemczak Patryk
484
71 36 00:05:45 2008
Aleksandrowicz Mikołaj
414
73 38 00:05:47 2008
Ślęczka Anna
449
74 36 00:06:03 1984
MARTYNKO MICHAŁ
467
75 39 00:06:03 2007
Tynecka Natalia
448 · GLKS Nadarzyn
76 37 00:06:06 2007
Smoczyk Mirosława
402
77 38 00:06:12 1975
Smolik Karolina
452
78 39 00:06:14 1983
Kasiński Karol
471
80 41 00:06:19 2011
Bełz Julia
503
82 40 00:06:25 2007
Dziewońska Monika
496
84 42 00:06:31 1977
KRZYSZTOFEK Julia
512 · Z pasją i sercem dla Kamion...
85 43 00:06:32 2006
Załęski Krzysztof
509 · Fintelligent
87 43 00:06:36 1972
Krzymowska Klaudia
477 · GLKS Nadarzyn
88 45 00:06:39 2006
Tokaj Małgorzata
459
89 46 00:06:41 2009
Tokaj Robert
457
90 44 00:06:41 1972
Tokaj Monika
458
91 47 00:06:41 1974
Deneka Martyna
502
92 48 00:06:41 2006
Duczyńska Wiktoria
455
93 49 00:06:53 2011
Duczyńska Jolanta
456 · 1972 / 1972
94 50 00:06:54 1972
Płuczewska Maja
478 · GLKS Nadarzyn
95 51 00:07:16 2006
Niemczak Agnieszka
482
96 52 00:07:40 1978
Niemczak Julia
485
97 53 00:07:40 2013
WASILEWSKA Lena
417
98 54 00:07:59 2009
Wasilewski Piotr
415
99 45 00:07:59 1978
Woźniak Maja
425
100 55 00:10:20 2012
Woźniak Szymon
424
101 46 00:10:45 2009
Woźniak Marcin
426
102 47 00:10:45 1976
Szwarnowska Weronika
404
103 56 00:12:34 2004