1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Wasiewicz Krzysztof
10 · Kondycja
1 1 00:04:27 1992
Kondej Mateusz
2652 · Dziuba Team
2 2 00:04:28 1997
Młynarz Kamil
150 · SKB Kraśnik / biegciagly.cb...
3 3 00:04:31 1990
Dąbrowski Michał
67 · Kondycja
4 4 00:04:34 1999
Kucharski Bartosz
7 · Kondycja
5 5 00:04:38 2000
Staniak Łukasz
142 · Vege Runners
6 6 00:04:49 1993
Mordel Jan
11 · Kondycja Piaseczno
7 7 00:04:51 2001
Lubowiecki Kamil
153 · Kondycja
8 8 00:04:55 1988
Ząbczyński Adam
2653 · UKS Filipides Teresin
9 9 00:05:00 1995
PIĄTKOWSKI PIOTR
55 · Kondycja
10 10 00:05:04 1995
Łęczycki Arkadiusz
12
11 11 00:05:05 1983
Zaborski Mateusz
73 · Kondycja
12 12 00:05:09 1993
Ignatowicz Andrzej
17 · Trucht Tarchomin Team
13 13 00:05:13 1974
Malmon Oliwia
8 · Kondycja
14 1 00:05:13 1998
Górzyński Maciej
2672
15 14 00:05:17 1970
Płocińska Aleksandra
9 · Kondycja
16 2 00:05:17 1999
Glapiński Igor
68 · Tarczyński Klub Biegowy
17 15 00:05:18 1992
Grzechnik Michał
125 · Accelerating Poland
18 16 00:05:20 1973
Hołda Michał
135 · WIDŁOROGI
19 17 00:05:20 1980
Jusińska Marta
107 · DREAM RUN
20 3 00:05:23 1994
Zych Łukasz
143
21 18 00:05:29 1989
Żywek Maciej
154 · Tripower.pl
22 19 00:05:31 2001
PARADOWSKA OLIWIA
6 · Kondycja
23 4 00:05:34 2001
Siejka Mariusz
70 · Kondycja
24 20 00:05:35 1977
Czerwoński Artur
19 · WIDŁOROGI
25 21 00:05:37 1968
Tymczyszyn Paweł
149
26 22 00:05:37 1973
Bartoszewicz Piotr
14 · Kondycja
27 23 00:05:37 1983
Kowalski Adam
44
28 24 00:05:39 1993
Rybak Adam
59 · Kondycja
29 25 00:05:40 1982
TURZYŃSKI PIOTR
48 · RolnikON / RolnikON
30 26 00:05:42 1994
Prusaczyk Michał
115 · RK Athletics / Raiffeisen
31 27 00:05:44 1988
Jaśkaczek Sławomir
161
32 28 00:05:45 1989
Kiljanczyk Dominik
131 · Tarczyński Klub Biegowy
33 29 00:05:49 2000
Łucka Dariusz
129
34 30 00:05:51 1984
Mazur Marek
62
35 31 00:05:52 1967
IGNACZAK BARTOSZ
162
36 32 00:05:52 1996
Sachmata Jacek
31 · Kuźnia Triathlonu / Moto-Partner
37 33 00:05:53 1990
Sucholewski Damian
33 · Kondycja
38 34 00:05:57 1978
Szczęsny Kacper
35 · Bóbr Tłuszcz
39 35 00:05:59 1992
Wirtek Kamil
101 · Kondycja Piaseczno
40 36 00:05:59 1995
SZMAJDOWICZ PAWEŁ
169
41 37 00:06:00 1972
Łukaszewicz Ryszard
92
42 38 00:06:03 1961
Dziewoński Michał
39 · Kondycja
43 39 00:06:05 1977
Sawicki Bogusław
13 · Kondycja Piaseczno
44 40 00:06:07 1965
Lewandowski Łukasz
66 · biegowarodzina.pl
45 41 00:06:07 1982
Kłosowicz Sebastian
151 · Kondycja
46 42 00:06:08 1977
SZKUTA Artur
159
47 43 00:06:08 1979
Mika Amelia
2673 · Kondycja / Przegląd Piaseczyński
48 5 00:06:10 1978
GOCH Robert
156 · Kondycja
49 44 00:06:11 1964
DĘBSKI DARIUSZ
164
50 45 00:06:13 1971
Szymańska Klaudia
98 · Kondycja
51 6 00:06:14 2000
Zakrzewski Grzegorz
138
52 46 00:06:15 1977
Szudejko Michał
112
53 47 00:06:18 1982
Gawlikowski Tomasz
166 · Drapieżne Rosiczki
54 48 00:06:19 2001
SZKUTA MONIKA
160
55 7 00:06:22 1997
Ziembicka Agata
63 · Warszawiaky
56 8 00:06:22 1970
Budzik Dariusz
104
57 49 00:06:26 1968
Dettlaff Patrycja
2669 · DREAM RUN / Dream Run
58 9 00:06:26 1983
Sielicki Krzysztof
146 · Unilogo Running Team
59 50 00:06:28 1981
Prusaczyk Arkadiusz
2647
60 51 00:06:28 1979
Krzyżanowski Mateusz
34
61 52 00:06:29 1992
Dębecki Michał
111 · Kondycja
62 53 00:06:29 1971
Konarski Maciej
114 · Konar Na Krańcu Świata
63 54 00:06:30 1980
Skowroński Wojciech
120 · Kabaty
64 55 00:06:36 1967
CZAJKOWSKA Dorota
49
65 10 00:06:36 1978
Skubisz-Dąbrowska Justyna
53
66 11 00:06:38 1976
MAZURKIEWICZ ADAM
80 · KS. Wolni
67 56 00:06:39 1985
Królczyński Maciej
82 · KS. Wolni
68 57 00:06:40 1980
Polonis Michal
45
69 58 00:06:43 1992
Różycki Paweł
137
70 59 00:06:44 1971
Chałupka Michał
28 · Prawnicy bez granic
71 60 00:06:45 1984
Zarychta Wacław
93
72 61 00:06:46 1985
ZIENKIEWICZ AGATA
25 · Piaseczno Running
73 12 00:06:47 1980
Bielamowicz Dariusz
152 · ULKS TECHNIK TRZCINICA
74 62 00:06:51 1988
Sielczak Zbigniew
2661 · Tarczyński Klub Biegowy
75 63 00:06:52 1975
Wójcik Robert
99
76 64 00:06:55 1975
SACHMATA ANNA
167
77 13 00:06:56 1994
Marzec Radosław
136
78 65 00:06:56 1981
Bernaciak Paweł
126
79 66 00:06:58 1980
Krawczyk Daniel_Marcin
46 · Kondycja
80 67 00:06:59 1974
Gnieciak Tomasz
147 · Tarczyński Klub Biegowy
81 68 00:07:00 1976
PIEKAROWICZ MAGDALENA
26 · Tarczyński Klub Biegowy
82 14 00:07:02 1967
KOZERSKI ŁUKASZ
2656
83 69 00:07:02 1976
Roguziński Radosław
117 · RDX
84 70 00:07:05 1982
Gruza Marcin
20
85 71 00:07:06 1978
Gruza Katarzyna
21
86 15 00:07:06 1977
Gawlikowski Piotr
165 · Koliber Team
87 72 00:07:10 1970
Wronowski Dariusz
79
88 73 00:07:13 1974
Szczepański Marcin
74 · Kondycja
89 74 00:07:14 1974
MAREK Roman
15 · IPN
90 75 00:07:15 1962
PIEKAROWICZ PIOTR
27 · Tarczyński Klub Biegowy
91 76 00:07:16 1963
MRÓZ MATEUSZ
2658
92 77 00:07:17 2003
Kucharek IZABELA
97
93 16 00:07:18 1972
Słodowy Marek
83 · KS. Wolni
94 78 00:07:18 1982
Hołowacz Marysia
110 · Kondycja
95 17 00:07:19 2005
Szymańska Dorota
88 · Tarczyński Klub Biegowy
96 18 00:07:21 1975
Rutkowski Wojciech
116
97 79 00:07:23 2001
Gągolewski Marcin
24
98 80 00:07:25 1986
Sielicka Julia
145 · Unilogo Running Team
99 19 00:07:27 1981
Bodych Anna
72 · Kondycja
100 20 00:07:27 1990