1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Aynaev Ibragim
86 · KS. Wolni
116 90 00:07:56 1979
Bartos Karolina
155
- - - 1977
Bartoszewicz Piotr
14 · Kondycja
27 23 00:05:37 1983
Berko-Haas Joanna
23
103 21 00:07:34 1978
Bernaciak Paweł
126
79 66 00:06:58 1980
Bielamowicz Dariusz
152 · ULKS TECHNIK TRZCINICA
74 62 00:06:51 1988
Bodner Izabela
42 · Zumbiary / ZUMBIARY
- - - 1978
Bodych Anna
72 · Kondycja
100 20 00:07:27 1990
Borowicz Adrianna
118 · Zumbiary / ZUMBIARY
- - - 1984
BOROWIEC MARTA
51 · www.dryzuynajezusa.pl
104 22 00:07:34 1973
BRACŁAWSKA ANNA
133
156 47 00:09:45 1982
Budzik Dariusz
104
57 49 00:06:26 1968
Ceregra Piotr
29 · TN Biegówki
109 85 00:07:39 1973
Chałupka Michał
28 · Prawnicy bez granic
71 60 00:06:45 1984
CISZEWSKA Patrycja
22
155 46 00:09:39 1981
CZAJKOWSKA Dorota
49 · Go sport Team
65 10 00:06:36 1978
Czajkowski Mariusz
50 · Go sport Team
101 81 00:07:29 1978
Czerwoński Artur
19 · WIDŁOROGI
25 21 00:05:37 1968
Dąbrowski Michał
67 · Kondycja
4 4 00:04:34 1999
Dąbrowski Paweł
54
136 100 00:08:33 1973
Dettlaff Patrycja
2669 · DREAM RUN / Dream Run
58 9 00:06:26 1983
Dębecki Michał
111 · Kondycja
62 53 00:06:29 1971
DĘBSKI DARIUSZ
164
50 45 00:06:13 1971
Drzewiecka-Witkowska Agnieszka
2668 · Tarczyński Klub Biegowy
132 34 00:08:23 1980
Duda Małgorzata
102
159 49 00:12:16 1980
Duda Piotr
103
160 111 00:12:16 1978
Dziedzic Marlena
64 · Trucht Tarchomin Team
105 23 00:07:34 1976
Dziewoński Michał
39 · Kondycja
43 39 00:06:05 1977
Ficoń Andrzej
89 · ----------------- / -----------------------
149 107 00:09:14 1961
Figiel Michał
38
- - - 1981
Gajda Iwona
163
122 29 00:08:06 1978
Gawlikowski Piotr
165 · Koliber Team
87 72 00:07:10 1970
Gawlikowski Tomasz
166 · Drapieżne Rosiczki
54 48 00:06:19 2001
Gawrylak Beata
37 · Zumbiary
124 30 00:08:06 1975
Gągolewska Anna
18
133 35 00:08:26 1986
Gągolewski Marcin
24
98 80 00:07:25 1986
Gil Wojciech
77 · Warszawa
158 110 00:11:57 1971
Glapiński Igor
68 · Tarczyński Klub Biegowy
17 15 00:05:18 1992
Gnieciak Tomasz
147 · Tarczyński Klub Biegowy
81 68 00:07:00 1976
GOCH Robert
156 · Kondycja
49 44 00:06:11 1964
Górzyński Maciej
2672
15 14 00:05:17 1970
Gruza Katarzyna
21
86 15 00:07:06 1977
Gruza Marcin
20
85 71 00:07:06 1978
Grzechnik Michał
125 · Accelerating Poland
18 16 00:05:20 1973
Hołda Michał
135 · WIDŁOROGI
19 17 00:05:20 1980
Hołowacz Marysia
110 · Kondycja
95 17 00:07:19 2005
Hołowacz Tomasz
60 · Kondycja
148 106 00:09:09 1940
Hołowacz Zosia
113 · Kondycja
139 37 00:08:39 2009
IGNACZAK BARTOSZ
162
36 32 00:05:52 1996
Ignatowicz Andrzej
17 · Trucht Tarchomin Team
13 13 00:05:13 1974
ignatowicz artur
76
152 109 00:09:22 1976
ignatowicz joanna
75
151 43 00:09:20 1976
JACAK DARIUSZ
123 · Tuptuś Otwock
110 86 00:07:40 1978
Jagielak Natalia
108 · Kondycja
- - - 1992
Jakóbczyk Ireneusz
81 · KS. Wolni
- - - 1984
Jaśkaczek Sławomir
161
32 28 00:05:45 1989
Jusińska Marta
107 · DREAM RUN
20 3 00:05:23 1994
Jusińska Monika
106 · Entre.pl Team
- - - 1994
Kaliciński Henryk
56 · Kondycja
- - - 1977
Kalinowska Agnieszka
96
153 44 00:09:24 1978
KAMIŃSKI ŁUKASZ
69
- - - 1980
kasowski robert
158
118 92 00:07:59 1978
Kiljanczyk Dominik
131 · Tarczyński Klub Biegowy
33 29 00:05:49 2000
Kłosowicz Sebastian
151 · Kondycja
46 42 00:06:08 1977
KOBYLARZ MAREK
16 · URSYNOW
- - - 1973
Kołodziej Michał
32 · Multisport Piaseczno
112 87 00:07:47 1984
Komisarczyk Monika
100
- - - 1970
Konarski Maciej
114 · Konar Na Krańcu Świata
63 54 00:06:30 1980
Kondej Mateusz
2652 · Dziuba Team
2 2 00:04:28 1997
Korzeniewska Kamila
65
- - - 1981
Kowalewski SZYMON
2
145 105 00:09:04 1974
Kowalski Adam
44
28 24 00:05:39 1993
KOZERSKI ŁUKASZ
2656
83 69 00:07:02 1976
Kozłowska-Sawicka Małgorzata
94 · Kondycja Piaseczno
129 32 00:08:16 1963
Krawczyk Daniel_Marcin
46 · Kondycja
80 67 00:06:59 1974
Krawczyk Grażyna
47 · Kondycja
157 48 00:11:04 1977
Król Justyna
140
154 45 00:09:24 1990
Królczyński Maciej
82 · KS. Wolni
68 57 00:06:40 1980
Kryj Wojciech
141 · Bridgestone Europe NV/SA
125 95 00:08:06 1978
Krzyżanowski Mateusz
34
61 52 00:06:29 1992
Kucharek IZABELA
97
93 16 00:07:18 1972
Kucharski Bartosz
7 · Kondycja
5 5 00:04:38 2000
Kucięba Renata
105
- - - 1976
Kudlak Monika
130 · Tarczyński Klub Biegowy
130 33 00:08:17 1973
Kułakowska Michalak Hanna
1 · Gmina Piaseczno / Gmina Piaseczno
- - - 1970
Lewandowski Łukasz
66 · biegowarodzina.pl
45 41 00:06:07 1982
Lubowiecki Kamil
153 · Kondycja
8 8 00:04:55 1988
Łęczycki Arkadiusz
12
11 11 00:05:05 1983
Łucka Dariusz
129
34 30 00:05:51 1984
Łukaszewicz Ryszard
92
42 38 00:06:03 1961
Łukaszewska Anna
122 · DAMS TEAM
- - - 1986
Macieja Mirosław
128
135 99 00:08:32 1962
Majewski Miłosz
71 · GRAJwTENISA.pl
- - - 1977
MALEC JAROSŁAW
127 · Kondycja / Kuźnia Triathlonu
- - - 1960
Malmon Oliwia
8 · Kondycja
14 1 00:05:13 1998
Małodobry Krzysztof
52
107 83 00:07:38 1966
MAREK Roman
15 · IPN
90 75 00:07:15 1962
Marzec Radosław
136
78 65 00:06:56 1981
Mazur Marek
62
35 31 00:05:52 1967
MAZURKIEWICZ ADAM
80 · KS. Wolni
67 56 00:06:39 1985