Nasze starty
- Bieg SGHWarszawaKWI282019
- Biegam Bo Lubię Lasy - wiosnąChojnówKWI142019
- Orlen Warsaw MaratonWarszawaKWI142019
- Bieg RaszyńskiRaszyn k. WarszawyKWI72019
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BiegachWarszawaMAR312019
- 14 PZU Półmaraton WarszawskiWarszawaMAR312019
- 9 Pabianicki PółmaratonPabianiceMAR242019
- 91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach PrzełajowychOlszynaMAR232019
- Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajoWarszawaMAR172019
- 39 Memoriał Tomasza HopferaPowsinMAR102019
5. Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskie
|
- Dystans 200 m [ bieg ukonczylo: 24 ]
200 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
20 | Karolina Dębecka | 00:00:30 | 02:30 | 24 |
- Dystans 300 m [ bieg ukonczylo: 16 ]
300 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
4 | Maja Wierzchowska | 00:00:44 | 02:26 | 24.5 |
- Dystans 300 m [ bieg ukonczylo: 8 ]
300 m ppł Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
3 | Malwina Dziewońska | 00:00:49 | 02:43 | 22 |
- Dystans 400 m [ bieg ukonczylo: 15 ]
400 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
4 | Aleksandra Płocińska | 00:00:58 | 02:25 | 24.8 |
14 | Aleksandra Wąsowska | 00:01:08 | 02:50 | 21.2 |
- Dystans 600 m [ bieg ukonczylo: 19 ]
600 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Oliwia Paradowska | 00:01:34 | 02:36 | 23 |
2 | Julianna Multan | 00:01:37 | 02:41 | 22.3 |
- Dystans 800 m [ bieg ukonczylo: 18 ]
800 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
6 | Adrian Pec | 00:01:56 | 02:25 | 24.8 |
6 | Amelia Ostaszewska | 00:02:36 | 03:15 | 18.5 |
- Dystans 800 m [ bieg ukonczylo: 7 ]
800 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
5 | Amelia Kłoszewska | 00:02:34 | 03:12 | 18.7 |
- Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 18 ]
1000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Jan Antonowicz | 00:02:43 | 02:43 | 22.1 |
10 | Tymoteusz Cichacki | 00:02:52 | 02:52 | 20.9 |
- Dystans 2.000 m [ bieg ukonczylo: 6 ]
2000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Bartosz Kucharski | 00:05:36 | 02:48 | 21.4 |