Jesteś tutaj:
FROG RACE 2016

FROG RACE 2016

  Świetna atmosfera, wspaniali ludzie i piękna pogoda, w skrócie “ Frog Race VIII

  Za nami kolejna edycja “Frog Race” ( żabi wyścig ), to już 8 raz kiedy miłośnicy biegania spotykają się na obiekcie turystycznym Zimne Doły. Jak co roku na imprezie pojawiło się mnóstwo zawodników i kibiców. O skali tej edycji może poświadczyć 2-kilometrowy sznur samochodów, jaki utworzył się przed wjazdem na Zimne Doły.

  Przychodząc w sobotę na Frog Race istniało duże ryzyko, że połknie się bakcyla biegania. Nic dziwnego, wszędzie gdzie się obejrzałeś stali pasjonaci tego sportu od małych kajtków po ludzi starszych, wszyscy przyjechali, żeby przebiec swój dystans. Dzieci i młodzież rywalizowała w wyścigach na 100m, 200m, 800m i 1000m. Natomiast dorośli mogli wziąć udział w biegach na 5 km, 10 km lub wystartować w konkurencji Nording Walking. Swoich sił w tegorocznym “żabim wyścigu” spróbował nawet zastępca burmistrza miasta Piaseczna Daniel Putkiewicz. Oczywiście spiker poinformował wszystkich pozostałych startujących, że burmistrza wyprzedzać nie wolno, bo przy następnej wizycie w urzędzie nic nie załatwimy. 🙂

  Organizatorzy imprezy zadbali też o to, żeby uczestnicy nie chodzili głodni. Po biegu na każdego czekała zupka pomidorowa. Rozmawiając z niektórymi lekkoatletami dowiedziałem się, że właśnie dla tej zupki zdecydowali się przebiec te kilka kilometrów.

  Święto biegania zorganizowane przez Stowarzyszenie “Kondycja” skończyło się o godzinie 14 00
  Uhonorowano zwycięzców poszczególnych kategorii i wygoniono 🙂 wszystkich do domu, bo w końcu sobota…

  Relacja z imprezy
  Maciek Michalak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: