Jesteś tutaj:
Kondycja na Narodowym.

Kondycja na Narodowym.

Ostatnimi czasy odczarować Stadionu Narodowego nie mogą ani polscy piłkarze, ani ministra Mucha. Sposób na osiąganie dobrych wyników na tym wspaniałym obiekcie znalazło za to Stowarzyszenie Kondycja.
W sobotniej sztafecie 5x5km najsilniejsza drużyna Kondycji w składzie Krzysztof Wasiewicz, Łukasz Misztal, Andrzej Jankowski, Krzysztof Hołowacz i Przemysław Osełka z czasem 1:32:10 zajęła trzecie miejsce. Przez sporą część wyścigu, dzięki znakomitej postawie Krzyśka Wasiewicza, Kondycja prowadziła w biegu, ale finalnie musiał uznać wyższość ekip Treningbiegacza.pl (zwycięzcy z czasem 1:25:59) i Zrywu Siedlce (czas 1:27:26). Wyprzedziła za to 199 pozostałych zespołów.
Wysokie miejsce zajęła również druga drużyna Kondycji. Skład: Krzysztof Kielak, Artur Olesiński, Agnieszka Jankowska, Mariusz Dziaczyński, Zbigniew Jusiński, z czasem 1:51:39, uplasował się na 25 pozycji. Pomału regułą staje się, że przedstawicielka płci pięknej w drużynie, gwarantuje wysoką lokatę. Przypomnijmy, że na wiosnę Kondycja wygrała w sztafecie Accreo Ekiden i była pierwszym zwycięzcą w historii imprezy, w którego składzie biegła kobieta. Nasze biegaczki nie tylko szybko biegają, ale swoją urodą dekoncentrują przeciwników.
Obydwu drużyną serdecznie gratulujemy udanego występu, a naszym wiernym kibicom dziękujemy za doping. Podziękowania należą się również trenerom Renacie i Wiesławowi Paradowskim. I to nie tylko za przygotowania, ale przede wszystkim za bezcenne wskazówki podczas biegu. Renata, tylko z pomocą stopera, cały czas miała w głowie rozkład 4 pierwszych ekip z dokładnymi różnicami czasowymi między nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: