Jesteś tutaj:
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Miesiąc marzec dla środowiska biegaczy oznacza nie tylko przedwiośnie i lepsze warunki do treningów, ale także zawody przełajowe na szczeblach wojewódzkim i międzywojewódzkim. Dużym sukcesem naszego Stowarzyszenia była organizacja Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz Mistrzostw Mazowsza w biegach przełajowych.
W zawodach, które miały miejsce na malowniczych tzw. Górkach Szymona, łącznie wzięło udział ok. 200 młodych zawodników.
Rywalizowali ze sobą biegacze z Mazowsza, a także z Warmii i Mazur.Choć warunki atmosferyczne nie rozpieszczały i z pewnością nie były wymarzone na tego typu zawody
to atmosfera była przednia. W ośmiu biegach, na dystansach 1500m, 2000m, 2500m, a także 3000m konkurowali młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy oraz seniorzy. Wystartowali również nasi zawodnicy, wszyscy zaprezentowali dobrą forme i zajęli zadowalające lokaty. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów, za pomoc i poświęcenie swojego cennego czasu, a przede wszystkim: Zbyszek Samojlik, Robert Goch, Marcin Szkuta, Jan De Groot, Paweł Trębski, Wojciech Wasiewicz, Jacek Sobiesiak, Marcin Zabdyr, Sławomir Krzosek za przepyszne drożdżówki. WIELKIE Dzięki !!!!!
Tekst: Asia Wasiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: