Jesteś tutaj:
Mistrzostwa Polski w SkyRunningu.

Komentarze

 1. Naderek

  Wiesiek, przeredaguj początek mojej relacji z Zakopanego, bo po pozbyciu się początku (o co nie mam żalu) jakoś to się nie komponuje. Proponuję np. tak: W ostatnią niedzielę jako jedyny przedstawiciel Kondycji brałem udział w V wysokogórskim….

  Odpowiedz
 2. Wojtek

  Piotrek – Ty to masz zdrowie . Szacuneczek , no i zazdroszczę tych przepięknych okoliczności przyrody….. 🙂 Widok Tatr bezcenny.

  Odpowiedz
 3. Naderek

  Wojtku, chciałbym zauważyc że to nie Hajnówka i zapisy trwały trochę dłużej niż 12 minut. Obiecuję że ci przypomnę w przyszłym roku, abyś nie przegapił a piękne okoliczności staną się też twoim udziałem.

  Odpowiedz
 4. Naderek

  Roberto,
  słyszałem dziś od Mirki o twojej kontuzji – współczuję. Mnie się udało nie odnieść żadnej w Zakopanem ale muszę przyznać że cały czas myślałem o takim zagrożeniu – może dlatego nie dołączyłem do grona tych co skończyli ze szwami, plastrami gipsem czy u ortodonty. Mój czas nie zachwyca. Miejsce też godne pożałowania ale już za rok zrobię życiówkę. W sumie to lepiej nie startować z za wysokiego pułapu – wtedy jej szansa na progres 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: