Jesteś tutaj:
Półmaraton Hajnówka

Półmaraton Hajnówka

Dzięki uprzejmości Asi Nadrowskiej, która dzielnie czekała na swojego męża oraz na resztę zawodników Kondycji na mecie Półmaratonu Hajnowskiego możemy zamieścić galerie zdjęć.

Komentarze

 1. Roberto

  Jak miło, że Piotrek i Andrzej zaglądacie w stare kąty 🙂
  A odnośnie cenzury 😉 to chyba naturalne jest, że w galeriach na stronie Kondycji są zawodnicy Kondycji??
  Nie było nas w kondycji, tak było, jesteśmy tak jest i jak nas nie będzie też myślę, że tak będzie 🙂
  Pozdrawiam ciepło wszystkich 🙂

  Odpowiedz
 2. Darek

  Ja biegłem w barwach Kondycji, chociaż w czasie gdy były zapisy do biegu nie wiedziałem jeszcze, że tak będzie.
  Pozdrawiam wszystkich, z którymi się ścigałem. I dziękuję za zdjęcia!

  Odpowiedz
 3. Wiesław Paradowski Autor wpisu

  Zamieściłem brakujące zdjęcia Darka i Doroty. Przepraszam nie było mnie na zawodach, mogło mi coś umknąć.

  Odpowiedz
 4. piotr

  @Roberto: wmawianie? rozumiem, że usunięcie z forum wpisu Andrzeja to się palec komuś omsknął… a nie zastanowiłeś się nigdy, dlaczego w ciągu ostatnich 3-4 miesięcy tak wiele osób odeszło z Kondycji?

  Odpowiedz
 5. Naderek

  Mnie tam się galeria podoba. Zwłaszcza że się zaczyna od zdjęcia które osobiście najbardziej polubiłem: tego gdzie się gibiemy do obiektywu z Mario i Pawłem. A tak poza tym to wyluzujcie wszyscy….lubimy bieganie to lubmy też biegaczy: bez względu na przynależnośc klubową. Ja dla przykładu jestem wciąż jednym z bardziej aktywnych forumowiczów grupy biegowej KB Active Sports na biegajznami.pl i mam nadzieję że to nikomu nie przeszkadza. Pozdro dla wszystkich.

  Odpowiedz
 6. Roberto

  Zastanawiałem się, ale diagnozę tego smutnego faktu chyba niestety będziemy mieli odmienną.
  Piotrze nie będę na tym publicznym forum rozmawiał więcej na ten temat bo to moim zdaniem nie jest miejsce i do niczego nie prowadzi.

  Odpowiedz
 7. piotr

  a ja myślałem, że właśnie publiczne forum jest najlepszym miejscem na dyskusję… takie przynajmniej jest znaczenie tego słowa, założenie i idea forów… to chociaż mam nadzieję, że dałem do myślenia…

  Odpowiedz
 8. GI

  Przepraszam, że się wtrące, ale uważam, że nikt nie odchodził ze Stowarzyszenie. Przynajmniej z tego co ja wiem. Nie mógł odejść, bo oficjalnie nigdy nie był członkiem ….

  Odpowiedz
 9. piotr

  często ci, co FORMALNIE nie należeli do stowarzyszenia, pracowali i robili dla niego więcej niż niektórzy członkowie oficjalni… wartość oceń sama, Agnieszko…

  Odpowiedz
 10. Naderek

  Jakimś dziwnym trafem to co napisałem wczoraj w nocy (w tym tygodniu prawie codziennie pracuję w nocy – trzeba się było uczyć 🙂 ) nie pojawiło się na forum – pewnie coś źle kliknąłem w pośpiechu. Więc powtarzam co chciałem przekazać: po pierwsze – galeria mi się podoba i nie uważam że zostałem ocenzurowany, zdjęcie na którym Mario, Paweł i ja gibiemy się do obiektywu jest moim ulubionym :-))))) po drugie: nie fajna jest ta nagonka jeden na drugiego i się do niej nie przyłączę: wszyscy lubimy biegać i w związku z tym lubmy się nawzajem, po trzecie: odnoszę wrażenie że nie dla wszystkich forumowiczów jest jasne ossssso chodzi i proponuję zakończyć tą przyciężkawą dyskusję. Gwoli wyjaśnienia: nie jestem już członkiem KB Active Sports a wygląda na to że jestem jednym z bardziej aktywnych forumowiczów w wątku KB AS na biegajznami.pl i mam nadzieję że to nikomu nie przeszkadza.

  Odpowiedz
 11. Wiesław Paradowski Autor wpisu

  Naderek twoja informacja z nocy jakimś trafem została oznaczona jako spam, ponieważ jest bardzo podobna do tej zamieszczonej to ją usuwam. Cieszy mnie taka liczba wpisów na forum. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz
 12. skarbek

  czytam i oczom nie bardzo wierze, przecież tu wszystkim chodzi o bieganie i radość z tego płynącą. Chłopaki dość chyba plucia jadem, dajcie pauzę i pogadajmy o wrażeniach z biegów. Czy było gorąco, czy organizator spełnił oczekiwania, jakie macie plany na lato 2012, a nie takie tam : kto na zdjęciu był a kto nie był, przciez to dziecinada jakaś chora…. nie skaczcie z poziomu swojego ego na poziom IQ bo to groźne może być dla was.:)))))
  Pozdrawiam biegająco!!!
  a niech sz……k trafi te wszystkie komary w lesie, byle do zimy!!!!

  Odpowiedz
 13. Roberto

  Korzystając, że ten wątek ma takie branie…, może byście drogie Koleżanki i Koledzy swoje profile zawodnicze na Kondycji uzupełnili??
  Macie fajne wyniki, a się nimi nie chwalicie, niech widzą osoby odwiedzające naszą stronę, że startujemy i mamy wyniki, może zachęci to ich do biegania (najlepiej w naszych barwach) 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: