Jesteś tutaj:
Triumf złotek.

Triumf złotek.

W środę 23 maja na stadionie w Lesznowoli zostały rozegrane kolejne zawody  lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych tym razem Międzypowiatowe, w których bardzo dobrze spisali się  nasi zawodnicy. Po raz kolejny Malwina Denisiewicz na 300 m oraz sztafeta 4 x 100 m w składzie Joanna Wasiewicz, Agata Zaczek, Malwina Denisiewicz, Beata Wójcik, udowodniły, że są najlepsze zdobywając pewnie złote medale. Natomiast Joanna Wasiewicz w biegu na 600 m wywalczyła brązowy medal, Jarosław Osełka w biegu na 1000 m zajął 4 miejsce.

Gratulujemy i czekamy na zawody  finałowe.

 

Komentarze

 1. Roberto

  Obawiam się tylko Naderek, że jak dziewczyny będą w K-40 to nie będzie już nam dane śledzić dalszego pasma ich sukcesów… 🙂

  Odpowiedz
 2. skarbek

  ale ty chyba chłopaku tego juz z bliska oglądac nie będziesz,:))) no bo wózkiem na stadion raczej nie wjedziesz. One maja dopiero po ok 14 do 17 lat!!!! Gdzie im do kat. K40!!! :)) ale wsukcesy wierzę, jak najbardziej, i trzymam kciuki cały czas, za każdy start. Szacun dziewczyny!!!!!

  Odpowiedz
 3. Roberto

  Ja bym z tą emeryturą nie był taki pewny. Słyszałem od speców od reformy emerytalnej, że realny wiek przejścia na emeryturę za 20 lat to będzie jakieś 74 lata… 🙂
  Ciekawe czy damy rade biegać do emerytury, hmm… balkoniki biegowe to może być w przyszłości niezły interes 🙂

  Odpowiedz
 4. Naderek

  Ku…a Roberto zmobilizowałeś mnie!!!!! Nie dość że zapisałem się MW to opłaciłem MK (maraton karkonoski) i zrobiłem 100 brzuszków na ławeczce. Jak tak dalej pójdzie to wygarnę browar z lodówki i nareszcie będzie miejsce na przechowywanie żywności. Balkonik biegowy robi wrażenie!!!!!

  Odpowiedz
 5. Roberto

  No to super Naderek, wreszcie i żona będzie miała korzyści z twojego biegania (więcej miejsca w lodówce) 😀
  że o sprawniejszym mężu nie wspomnę 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: