Jesteś tutaj:
Zespół Stowarzyszenia Kondycja zwycięzcą Accreo Ekiden 2013

Zespół Stowarzyszenia Kondycja zwycięzcą Accreo Ekiden 2013

Święto Biegania relacja Joanny Rębiś.

Święto Biegania Stowarzyszenia Kondycja uhonorowało wyjątkowo.Drużyna Kondycji zajęła pierwsze miejsce w najwiekszej w Europie sztafecie maratońkiej- Accreo Ekiden uzyskując czas 2:39:00
Skład zwycięzkiej drużyny: Przemysław Osełka, Krzysztof Wasiewicz, Jakub Pudełko, Wiesław Paradowski, Marta Jusińska, Andrzej Jankowski.
Tym razem drużynę do walki poprowadził Trener Wiesław Paradowski, który nie planował wprawdzie startu, ale zastapil kontuzjowana zawodniczkę wykręcając bardzo dobry czas na 5 km. do rywalizacji przystapiło niemal 500 sześcioosobowych zespołów z całej Polki, (blisko 3000 zawodników), w tym 4 drużyny Kondycji (24 biegaczy)
Triumfatorzy bardzi dumni z zajętego miejsca, jednak ciągle zadają pytania Trenerce Renacie Paradowskiej- co jeszcze moga zrobić, aby dogonic jej rekord maratoński, 2:27:17 Renata wie dobrze, że to składowa kilku czynników- cięzka praca, predyspozycje, upór, wytrwałosć, siła psychiczna. Jednoczesnie wierzy Ona w wswoich podopiecznych i ufa ludziom kochających sport i wyzwania, że będa wspierać Piaseczyńskiech Biegaczy.

Kondycja nokautuje w sztafecie EKIDEN relacja Andrzeja Jankowskiego

Powiedzieć, że sukces to mało. W dziewiątej edycji Accreo Ekidenu Kondycja po prostu znokautowała swoich rywali. Nasza najszybsza ekipa uzyskała czas 02:39:00 i okazała się najlepsza spośród 461 drużyn startujących w tym roku. Nie tylko byliśmy pierwsi, ale drugą drużynę z podium wyprzedziliśmy o ponad 8 minut. Ponadto, w całej historii sztafety w Polsce, jest to pierwsza zwycięska drużyna w składzie której była dziewczyna.
Pozostałe nasze drużyny też spisały się rewelacyjnie zajmując miejsca: 48, 139 i 268.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. A ponieważ tytuł mistrzowski łatwiej się zdobywa, niż broni, już dziś proponuję podjąć wyzwanie, by za rok dwie drużyny Kondycji stanęły na podium, lub co najmniej, były w pierwszej dziesiątce.
Na zakończenie warto również pochwalić Kondycję, nie tylko za wspaniałe wyniki sportowe, ale również za przemyślaną politykę transferową. Nasz czarny koń – Wiesław Paradowski – udowodnił, że biegliśmy nie tylko szybko, ale według strategii, której nie powstydzili by się Jose Mourinho, czy Pepe Guardiola.

LINK DO POLSKA BIEGA O ZWYCIĘSTWIE KONDYCJI

Komentarze

 1. Roberto

  Świetny sukces i piękna zabawa, bardzo dziękuję wszystkim za wspólny wysiłek i towarzystwo, dla mnie to była wyjątkowo miło spędzona niedziela. Wielki szacunek dla Wiesia, który pomimo starej kontuzji zdecydował się pobiec i nie zwracając uwagi na ból, skończył bieg w doskonałym czasie. Wiesiek pokazałeś klase!!
  Chciałem jeszcze wspomnieć tu Przemka i podziękować mu za świetny wynik, chłopak już na pierwszej zmianie wyprowadził Kondycje na pierwsze miejsce dając jej wielką przewagę nad następnymi sztafetami, reszcie zawodników pozostało nie zmarnować tego wyniku i doskonale to zrobili!! 🙂

  Odpowiedz
 2. Piotr Falkowski

  Gratulujemy! Wygrana była rzeczywiście imponująca 🙂 i dziękujemy za sympatyczny doping na trasie dla biegaczy Fajnego Klubu 🙂 też jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku!

  Odpowiedz
 3. Maciek

  Hej,

  Czy ktoś wczoraj przypadkiem nie zabral mojego brązowego podkoszulka z długim rekawem z biwaku na Ekidenie ? Wewnątrz przy szyi jest znak firmowy GAPa albo Banana Republic. Rozmiar Mka.

  Pozdrowienia
  Maciek

  Odpowiedz
 4. GI

  Super Ekipa to i wynik super! Należało się wszystkim za ciężki wysiłek! Mam nadzieję, że sukces ( i udział) powtórzymy w przyszły roku!

  Odpowiedz
 5. Wiesław Paradowski

  Dziękuję, i niech mi ktoś teraz powie, że nie biegałem maratonu.
  Dziękuję i gratuluję, mamy wspaniałą rodzinę pod jednym nazwiskiem Kondycja.

  Odpowiedz
  1. Krzyh

   Gratulacje!
   Nie porównujcie wyniku Naszej Wspaniałej Sztafety, z rekordem Renaty. Renata miała dużo łatwiej, bo nie musiała przekazywać pałeczki, a jak wiadomo zmiany są najtrudniejsze i najwięcej traci się na nich czasu 😉

   Odpowiedz
 6. Paweł

  Ja gratuluje wszystkim, tym co na pierwszym miejscu i tym co ukończyli na dalszych, z Piaseczna i z Warszawy, ze wszystkich klubów. Dziękuję za zdjęcia, za doping Darkowi tuż przed metą, za piwo na mecie bo było „małą nagrodą” za włożony trud oraz za bardzo mile spędzony czas w zacnym gronie, oby częściej udawała nam się taka integracja.

  Odpowiedz
 7. Mario

  Gratulacje dla zwycięskiej drużyny, gratulacje dla Renaty i Wieśka, bo przecież oni tę drużynę stworzyli. 🙂 Fajnie było poczuć się częścią klubu, który okazał się najlepszy. 🙂 Ale dziękuję też zawodniczkom, z którymi miałem przyjemność biec w jednej drużynie. Gratulacje, dziewczyny! Świetne wyniki i końcowy rezultat!!! 🙂

  Odpowiedz
 8. Roberto

  Jacek, na twoim zdjęciu najlepiej widać czemu tak świetnie nam się biegło! Z takim dopingiem jak widać na zdjęciu to… jest siła i nogi niosą, że hej! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: