2010 i starsze
- Grand Prix WarszawyLas KabackiMAR22013
- Półmaraton WiązowskiWiązownaLUT232013
- Grand Prix WarszawyLas KabackiLUT162013
- Biegi Górskie w Falenicy Etap VFalenicaLUT22013
- Halowe Mistrzostwa PolskiSpałaSTY262013
- Biegi Górskie w Falenicy Etap IVFalenicaSTY262013
- Bieg ChomiczówkiWarszawaSTY202013
- III Mityng WarszawskiWarszawa AWFSTY192013
- II Mityng WarszawskiWarszawa AWFSTY122013
- Biegi Górskie w Falenicy Etap IIIFalenicaSTY122013
Mazovia Track Cup. Memoriał Józefa Nojiego i Stani
|
- Dystans 100 m [ bieg ukonczylo: 4 ]
100 m Dziewcząt U14
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Matylda Wnorowska | 00:00:15 | 02:30 | 24 |
- Dystans 100 m [ bieg ukonczylo: 13 ]
100 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
3 | Malwina Dziewońska | 00:00:14 | 02:20 | 25.7 |
5 | Natalia Sucholewska | 00:00:14 | 02:20 | 25.7 |
9 | Anastazja Pyzel | 00:00:15 | 02:30 | 24 |
- Dystans 200 m [ bieg ukonczylo: 9 ]
200 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Malwina Dziewońska | 00:00:29 | 02:25 | 24.8 |
4 | Zofia Liwska | 00:00:30 | 02:30 | 24 |
- Dystans 400 m [ bieg ukonczylo: 5 ]
400 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
4 | Mariusz Siejka | 00:00:57 | 02:22 | 25.3 |
- Dystans 400 m [ bieg ukonczylo: 8 ]
400 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
3 | Maja Wierzchowska | 00:01:03 | 02:37 | 22.9 |
5 | Amelia Ostaszewska | 00:01:08 | 02:50 | 21.2 |
6 | Aleksandra Wąsowska | 00:01:09 | 02:52 | 20.9 |
7 | Amelia Kłoszewska | 00:01:09 | 02:52 | 20.9 |
- Dystans 800 m [ bieg ukonczylo: 11 ]
800 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra Płocińska | 00:02:10 | 02:42 | 22.2 |
2 | Oliwia Paradowska | 00:02:11 | 02:43 | 22 |
4 | Julianna Multan | 00:02:16 | 02:50 | 21.2 |
8 | Aleksandra Kazubska | 00:02:43 | 03:23 | 17.7 |
- Dystans 800 m [ bieg ukonczylo: 12 ]
800 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
3 | Damian Anders | 00:02:10 | 02:42 | 22.2 |
4 | Stanisław Żegnałek | 00:02:12 | 02:45 | 21.8 |
5 | Tymoteusz Cichacki | 00:02:12 | 02:45 | 21.8 |
9 | Kilian Mika | 00:02:19 | 02:53 | 20.7 |
- Dystans 1.500 m [ bieg ukonczylo: 15 ]
1500 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Bartosz Kucharski | 00:03:57 | 02:38 | 22.8 |
7 | Jan Antonowicz | 00:04:23 | 02:55 | 20.5 |
12 | Stefan Wnorowski | 00:05:02 | 03:21 | 17.9 |