Nasze starty
- 38th Berlin Half MarathonBerlinKWI82018
- 3 Dziesiątka BabickaStare Babice k. WarszawyKWI72018
- 13 PZU Półmaraton WarszawskiWarszawaMAR252018
- Miedzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówElblągMAR242018
- 3 ONICO Gdynia PółmaratonGdyniaMAR182018
- 90. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach PrzełajowychŻagańMAR172018
- Wesołe Biegi Górskie 2018 - FINAŁWesoła k. WarszawyMAR172018
- XV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2018Warszawa FalenicaMAR102018
- Mistrzostwa Mazowsza w Biegach PrzełajowychPowsin k. WarszawyMAR102018
- 38 Półmaraton WiązowskiWiązownaMAR42018
Mazovia Track Cup Memoriał Eugeniusza Lokajskiego
|
- Dystans 100 m [ bieg ukonczylo: 6 ]
100 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
3 | Natalia Sucholewska | 00:00:14 | 02:20 | 25.7 |
- Dystans 200 m [ bieg ukonczylo: 1 ]
200 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Anastazja Pyzel | 00:00:31 | 02:35 | 23.2 |
- Dystans 200 m [ bieg ukonczylo: 5 ]
200 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
4 | Mariusz Siejka | 00:00:26 | 02:10 | 27.7 |
- Dystans 400 m [ bieg ukonczylo: 6 ]
400 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Stanisław Żegnałek | 00:00:56 | 02:20 | 25.7 |
2 | Kilian Mika | 00:00:57 | 02:22 | 25.3 |
- Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 15 ]
1000 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
13 | Julia Soćko | 00:03:48 | 03:48 | 15.8 |
- Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 13 ]
1000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
6 | Szymon Berko - Haas | 00:03:07 | 03:07 | 19.3 |
- Dystans 3.000 m [ bieg ukonczylo: 6 ]
3000 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Karolina Dębecka | 00:12:10 | 04:03 | 14.8 |
2 | Malwina Dziewońska | 00:12:12 | 04:04 | 14.8 |
- Dystans 3.000 m [ bieg ukonczylo: 16 ]
3000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
5 | Damian Anders | 00:10:11 | 03:23 | 17.7 |
10 | Michał Dębecki | 00:11:39 | 03:53 | 15.5 |
11 | Adam Rybak | 00:11:40 | 03:53 | 15.4 |
- Dystans 5.000 m [ bieg ukonczylo: 52 ]
5000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Bartosz Kucharski | 00:15:26 | 03:05 | 19.4 |
4 | Piotr Szczepański | 00:16:20 | 03:16 | 18.4 |
8 | Tymoteusz Cichacki | 00:17:07 | 03:25 | 17.5 |
16 | Piotr Bartoszewicz | 00:19:01 | 03:48 | 15.8 |
19 | Stefan Wnorowski | 00:19:17 | 03:51 | 15.6 |
27 | Bogusław Sawicki | 00:20:19 | 04:03 | 14.8 |
47 | Marcin Krawczyk | 00:24:09 | 04:49 | 12.4 |