Jesteś tutaj:
Nasze starty
wydarzenia, w których braliśmy udział

Nasze Starty 2022

V. Memoriał Sławomira Rosłona
Data 2022-05-15
Miejsce Piaseczno

  • Dystans 400 m [ bieg ukonczylo: 25 ]
400 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
14 Malwina Dziewońska 00:01:02 00:02:35,00 23.2258
25 Natalia Sucholewska 00:01:07 00:02:47,50 21.4925
  • Dystans 400 m [ bieg ukonczylo: 30 ]
400 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
20 Stanisław Żegnałek 00:00:54 00:02:15,00 26.6667
21 Stefan Wnorowski 00:00:54 00:02:15,00 26.6667
  • Dystans 600 m [ bieg ukonczylo: 14 ]
600 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
13 Maja Mieczkowska 00:02:05 00:03:28,33 17.28
  • Dystans 800 m [ bieg ukonczylo: 40 ]
800 m Kobiet - Bieg Memoriałowy
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
4 Aleksandra Płocińska 00:02:05 00:02:36,25 23.04
9 Oliwia Paradowska 00:02:08 00:02:40,00 22.5
  • Dystans 800 m [ bieg ukonczylo: 28 ]
800 m Mężczyzn - Bieg Memoriałowy
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
27 Damian Anders 00:02:09 00:02:41,25 22.3256
  • Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 22 ]
1000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Kilian Mika 00:02:48 00:02:48,00 21.4286
5 Szymon Berko - Haas 00:02:58 00:02:58,00 20.2247
15 Tomasz Pałdyna 00:03:13 00:03:13,00 18.6528
  • Dystans 1.500 m [ bieg ukonczylo: 18 ]
1500 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Adrian Pec 00:04:01 00:02:40,66 22.4066
16 Jan Antonowicz 00:04:28 00:02:58,66 20.1493
  • Dystans 3.000 m [ bieg ukonczylo: 8 ]
3000 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
7 Amelia Kłoszewska 00:11:34 00:03:51,33 15.562
  • Dystans 5.000 m [ bieg ukonczylo: 30 ]
Bieg na 5000 m Mężczyzn w ramach Mistrzostw Polski U23
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
10 Bartosz Kucharski 00:14:58 00:02:59,60 20.0445
22 Piotr Szczepański 00:15:46 00:03:09,20 19.0275
  • Dystans 5.000 m [ bieg ukonczylo: 28 ]
5000 m Masters
Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
9 Jerzy Gardziel 00:18:44 00:03:44,80 16.0142
12 Piotr Bartoszewicz 00:19:09 00:03:49,80 15.6658
17 Michał Dębecki 00:20:01 00:04:00,19 14.9875
19 Bartosz Kalinowski 00:20:48 00:04:09,59 14.4231
20 Jakub Buczyński 00:21:02 00:04:12,40 14.2631
21 Sebastian Kłosowicz 00:21:08 00:04:13,59 14.1956
23 Agnieszka Marcinek 00:22:32 00:04:30,39 13.3136
26 Marcin Krawczyk 00:24:33 00:04:54,59 12.22
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: